Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Oświetlenie wnetrza

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN

    Unhappy Oświetlenie wnetrza

    Witajcie
    Mam problem w mojej małej e38 a mianowicie brak oswietlenia wnetrza. Te lampki do czytania normalnie działają,w bagażniku tez normalnie działa,przy lusterkach tez działają a główne oswietlenie czasami na ułamek sekundy za żarzy tak tylko troszeczke i koniec.(widać tylko wieczorem) Kurde irytuje mnie to strasznie no i ten wstyd jak ktoś wsiada wieczorem. Czy to moduł komfortu do wymiany czy może gdzies jeszcze jakiś mikro styk. Wyłącznik nad lusterkiem jest dobry. Pomózcie !Może ktos tak miał . ?

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar rosomak79
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    433
    BMW
    740i manual M60B40
    Skąd
    Kraków
    Witaj
    Wyjmij środkową lampkę, tą nad lusterkiem i sprawdź dobrze mikro styki. Ja kiedyś miałem problemy i raz mi sie świeciło a raz nie, a czasem to w ogóle miałem dyskotekę podczas jazdy. Wymieniłem całą lampkę i problem znikł. Przyczyną były właśnie zepsute mikro styki.

  3. #3
    Początkujący Użytkownik Awatar Rysiek92
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    80
    BMW
    BMW E38 740IL
    Skąd
    Gorzów Wielkopolski
    Miałem identyczny problem, okazało się że w jednych drzwiach w lampkach blaszka trzymająca żaróweczkę za bardzo się odgięła i robiła małe zwarcie przez co tak samo lekko się żarzyły i praktycznie gasły. Po odgięciu blaszki problem znikł. Możliwe że w którejś lampce dzieje się u Ciebie coś podobnego.

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Dzieki chłopaki za zainteresowanie. Jutro raz jeszcze wszystko posprawdzam. Jak by tak prawie to dam znać.

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Rysiek92 miałeś rację! Tylna prawa lampka w słupku! Też nie stykała blaszka do żarówki i taki cirkus robiła. Kurcze teraz to pełnia szczęścia. Dziekuje raz jeszcze za porady.Pozdrawiam!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •