Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 37

Wątek: Wymiana reflektorów H7 na oryginalny Xenon

  1. #11
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Cytat Zamieszczone przez krzysiek1989 Zobacz posta
    Tylko powiedz mi Wojtku jak mam sie tlumaczyc, jak sie do mnie(nie daj Boze) Panowie mundurowi przyczepia?
    Tłumacz się, że w 1994 nawet w Niemczech nie było takiego obowiązku. To jest ta sama zasada co brak pasów z tyłu w "Syrenie". :)
    Gra muzyka

  2. #12
    Vip Vip Awatar szczurek
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    1,336
    BMW
    e38 740d e39 525d e65 745i pędzlem malowana m5 sznicer gangsta stajl
    Skąd
    wrocek city
    samopoziomowanie pewnie masz. jak wlaczysz swiatla zobacz czy swiatla ci ida góra dół. w przedliftowych tak bylo . ori lampy xenon sa drogie. spryskiwacze to mozesz podlaczyc do manetki z intensywnym myciem szyby. albo jak chcesz na szybko to kup tylko spryski i po sprawie. na forum jesy z zrób to sam montaż wieżyczkowych spryskiwaczy poczytaj popytaj autora i bedziesz wszystko wiedzial. tylko nie podłączaj pompki od reflektorów do pompki od szyb bo te 5 litrow płynu zniknie ci następnego dnia. ori spryski psikaja co 5 mycie szyby. poza tym w aucie z xenonem jest zbiorniczek na płyn 6 litrow a w zwykłym na 5
    codziennie rano budzę się piękniejszy, ale dzisiaj to już przesadziłem :P

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik Awatar mati-e28
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    387
    BMW
    740i 99r. 320d 00r.
    Skąd
    Malbork.pl `s-Hertogenbosch.nl
    chyba raczej 9 litrów nie 6 i co 10te psikniecie na szybe lub gdy właczone swiatła to co 5te

  4. #14
    Początkujący Użytkownik Awatar Leszek
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    97
    BMW
    e-38 740d
    Skąd
    Borne Sulinowo
    Ja dołączę się do tematu moja jest po lifcie i sprysk na lamy jest co 5-te nacisnięcie manetką i dodatkowy zbiorniczek tylko do lamp.Ale czy można to zmontować nie wiem ale cuda się zdarzają.

  5. #15
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Cytat Zamieszczone przez Leszek Zobacz posta
    Ale czy można to zmontować nie wiem ale cuda się zdarzają.
    Doprecyzuj, bo nie rozumiem tego zdania.
    Gra muzyka

  6. #16
    Początkujący Użytkownik Awatar Leszek
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    97
    BMW
    e-38 740d
    Skąd
    Borne Sulinowo
    Wojtu chodziło mi o zamontowanie takich oryginalnych ksenonów tak jak to jest zrobione fabrycznie no i nie wiem czy to jest do zrobienia ale oglądałem kiedyś fotorelacje kolegi który montował navi no i mu się to udało i wszystko chodziło jak w zegarku.Ja nie chciałem tym nikogo urazić.

  7. #17
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Cytat Zamieszczone przez Leszek Zobacz posta
    Wojtu chodziło mi o zamontowanie takich oryginalnych ksenonów tak jak to jest zrobione fabrycznie no i nie wiem czy to jest do zrobienia
    Oczywiście :)

    Cytat Zamieszczone przez Leszek Zobacz posta
    ale oglądałem kiedyś fotorelacje kolegi który montował navi no i mu się to udało i wszystko chodziło jak w zegarku.
    Ale co ma piernik do wiatraka??

    Cytat Zamieszczone przez Leszek Zobacz posta
    Ja nie chciałem tym nikogo urazić.
    Chyba nikt Twoich pytań tak nie odbiera - mam nadzieję.
    Gra muzyka

  8. #18
    Vip Vip Awatar szczurek
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    1,336
    BMW
    e38 740d e39 525d e65 745i pędzlem malowana m5 sznicer gangsta stajl
    Skąd
    wrocek city
    mati zbiorniczek do spryskiwaczy z xenonem jest na 6 litrow. do tego dochodzi intensywne moze byc tam litr maxymalnie. ale zeby 9 litrowy ? to chyba w ciężarówce. do autora posta. kyp dobre żarówki h7 jakieś filipsy silwer plus 50 procent. w dobrych sklepach znajdziesz. maja gwarancje na kilka lat swiecenia. dadza podobne swiatlo co xenon .
    codziennie rano budzę się piękniejszy, ale dzisiaj to już przesadziłem :P

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik Awatar mati-e28
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    387
    BMW
    740i 99r. 320d 00r.
    Skąd
    Malbork.pl `s-Hertogenbosch.nl
    kurcze to ja mam zbiornik od tira chyba bo na korku pisze 9,6 plus ten intensiv no ale to max 1l ... wracając do tematu to szukał bym chyba jakiegos angola dawcy i wyjął co potrzeba lecac po kablach od lcm i czujniki z wachaczy i pierun wie co jeszcze... ale np do e39 jest opcja retrofit xenon moze do e38 tez jest i trzeba by obczaic co wchodzi w skład tego zestawu i takie bajery nabyc... pozatym to nie wiedziałem ze w polifcie moze nie byc zenonów :D

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik Awatar szajboos
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    582
    BMW
    e38 730d i Peugeot 806 2.0 HDi
    Skąd
    Brudne Południe - SRC
    Kup reflektory z angola z ksenonem, dokup biksenonowe soczewki z e60 lub e53 europejskiego i już masz mega fajnie świecące lampy. Spryskiwacze to też nie jest wcale tak dużo zabawy jeśli dasz sobie radę z WDS.

    Do dołożenia spryskiwaczy reflektorów potrzebujesz zbiornik na 6l płynu, pompkę drugą, listwy na zderzak z dziurami na spryski, same spryskiwacze (nowe nie kosztują majątku), węże, niebieski przekaźnik który montujesz za schowek pasażera no i znajomość WDSa.


    Cytat Zamieszczone przez szczurek Zobacz posta
    samopoziomowanie pewnie masz. jak wlaczysz swiatla zobacz czy swiatla ci ida góra dół.
    Ja mam dołożone ksenony, nie mam samopoziomowania i idą w dół i potem w górę ;)

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •