Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Wersja zmieniarki

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    28
    BMW
    e65
    Skąd
    Kraków

    Wersja zmieniarki

    Witam,
    mam male pytanko czy jest różnica między zmieniarką w wersji angielskiej? w sensie czy będzie pasować z anglika do normalnego europejskiego modelu?

    http://allegro.pl/zmieniarka-cd-bmw-...162933390.html << to nie jest wersja z poliftu prawda?

    niestety mam nadal problem ze swoja zmieniarka i chyba musze zmienić na inną, zmieniarka byla wyjeta i odblokowana ale niestety zaciela się spowrotem ;/

    z góry dzięki za wszystkie odpowiedz

  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    28
    BMW
    e65
    Skąd
    Kraków
    wie ktoś może, czy niestety nie? jesli okaze sie ze pasująca to się nie zastanawiam tylko zamawiam. powiem szczerze ze zalezy mi na czasie bo niedlugo auto jedzie do warsztatu więc od razu by została wymieniona.

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    88
    BMW
    Bmw e65 745i
    Skąd
    Częstochowa
    Witam , zmieniarka nie powinna się różnić , na aukcji pisze rok 04 czyli przed liftem , lecz po 03 zmienili wiele elementów .
    Dogadaj się z gościem jeśli nie będzie chodzić to pokryjesz koszty przesyłek i ją odeślesz. Chyba nie skąpisz 50zł :)
    Na początek niech Ci facet poda nr części i sprawdź tutaj: http://www.realoem.com/bmw/select.do?lang=pl czy pasuje do Ciebie. Pozdr

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    28
    BMW
    e65
    Skąd
    Kraków
    witam,
    dziękuje za odpowiedź. zaraz napisze do gościa. ja mam bmw z listopada 2003 czyli juz po lifcie elektroniki. mam nadzieje, że będzie pasować i ten problem zostanie załatwiony. bo najbardziej wkurzają takie pierdoly które nie działają ;/

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    28
    BMW
    e65
    Skąd
    Kraków
    argh ;/ zamówiłem zmieniarkę, wymienili w warsztacie, dziś napełniłem płytami i znów się zacięła. to jest juz nieprawdopodobne ręce opadaja ;/

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •