Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 46

Wątek: BodyKit do e38 - wasze wrażenia

  1. #31
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    2,061
    BMW
    750iL
    Skąd
    UK
    Hehe nie jest to taka kasa żeby cokolwiek konkretnego zrobic. Wzialem ten komplet po prostu mega tanio z nastawieniem że jak nie zaloze to sprzedam i cos na pewno wpadnie do pustawej ostatnio kieszeni, a malowanie zderzaka i tak placi mi kumpel :) poza tym progi sa do wersji krotkiej ( pewnie ktos by z nich zrobil dlugie ale też nie wiem jak by to wyszlo).

    Także pewnie skonczy się na tylnej.

    Wydech oczywiscie mam tylko byl problem z przypasowaniem (rurka od tlumika koncowego krzywo przyspawana). I tak pewnie się zmieni ich polozenie przy dokladce.

    Co bardzo wkurzajace tlumik od strony pasazera jest bardziej wysuniety do zewnatrz przez co było krzywo pomimo ze otwory wycialem z milimetrowa precyzja. Jak wy poradziliscie sobie z zamontowaniem ladnie koncowki?

    Ps. Saillupus a AMG tolerujesz? Hehe :)
    Ostatnio edytowane przez tuczi77 ; 25-02-2012 o 19:23 Powód: Proszę, edytuj posty zamiast pisać jeden pod drugim.

  2. #32
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    2,061
    BMW
    750iL
    Skąd
    UK
    Ok zrobiłem te dokładki, oceniajcie. Jakość wykonania i spasowanie samych dokładek są tragiczne ale mam łebskiego lakiernika i zrobił wszystko tak jak na zdjęciach - ocena należy do was.

    Przed:





    Po:





    Cytat Zamieszczone przez BOSS Zobacz posta
    na wszystkich zdjeciach ktore zamiesciles widac ze to kibel - na kazdej beemie lezy inaczej ze szczelinami do 8mm
    ...a u mnie tak:







    Przednia dokładka w rzeczywistości nie obniża zderzaka - jest wpasowana tak, że najniższym punktem pozostaje oryginalny spoiler;


    Także tak to wyszło :)






    Fotki wykonywane w różnym czasie w różnych miejscach, w różnym stanie czystości auta :)

    W dalszych planach są 17" z dużym polerowanym rantem i nakładki na progi ale już ori poliftowe w kolorze ...no i oczywiście schować trochę wydechy bo są za daleko.

    PS. Te progi od zestawu HAMANNA mam do wersji krótkiej i mnie nie przypasują (takie jak na zdjęciach niebieskiej "716d") - gdyby ktoś potrzebował PW :)
    Ostatnio edytowane przez Michal750 ; 06-08-2012 o 01:40

  3. #33
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    493
    BMW
    brak
    Skąd
    podkarpacie
    przod mi sie podoba. Jestem przeciwnikiem tych rur z tylu, ale generalnie nie wyglada to zle, a jak skrocisz te rury to bedzie fajnie. Zamiast felg 17" zakladaj 18", zalecam standardowe paralele wzor 37. Uwazam ze sa rewelacyjne, maja przyzwoity rant. Do tych paraleli wrzuc dystanse na tyl 25 mm na strone i bedzie strach podejsc do tego, naprawade polecam.

  4. #34
    Banned
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    298
    BMW
    e4444
    Skąd
    z d
    Dla mnie akceptowalne tylko bez blendy na szybe, nawet ten body kit nie rzuca się w oczy

  5. #35
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    2,061
    BMW
    750iL
    Skąd
    UK
    No blendy nie ma oczywiście - paskudztwo :)

  6. #36
    Vip Vip Awatar lockbud
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2,433
    BMW
    Było E38 730i 94r. Jest.........................X6 40d.
    Skąd
    - Sosnowiec
    nie jest źle, jak dołożysz ori nakładki i skrócisz wydechy powinno dać dobry efekt końcowy, choć mnie bardziej podchodzi fabryka :)

  7. #37
    Początkujący Użytkownik Awatar rafal25bn
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    97
    BMW
    e38 740i
    Skąd
    Będzin
    Uważam ze na tej pierwszej bemce ta lotka jest wiesniacka tak samo jak i znaczek 716d. Ludzie to jest limuzyna bmw a nie mitsubishi lance evo.

  8. #38
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    2,061
    BMW
    750iL
    Skąd
    UK
    Ale przynudziles

  9. #39
    Zaawansowany Użytkownik Awatar grzechu4don
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    530
    BMW
    E38 na gwincie w 20 calach
    Skąd
    Bydgoszcz
    również wole fabrykę bez dokładek itp :p

  10. #40
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Hermesso
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    359
    BMW
    ♥BMW♥
    Skąd
    Warszawa
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	dylan_slammed_e38_2560.jpg
Wyświetleń:	24
Rozmiar:	99.3 KB
ID:	4968 Amerykański "tjuning"
    Ostatnio edytowane przez Hermesso ; 17-11-2012 o 16:22

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •