Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 46

Wątek: BodyKit do e38 - wasze wrażenia

  1. #11
    Vip Vip Awatar szczurek
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    1,336
    BMW
    e38 740d e39 525d e65 745i pędzlem malowana m5 sznicer gangsta stajl
    Skąd
    wrocek city
    chcesz poprawic fabryke. nawet nie zdajesz sobie sprawy ile ludzi było zaangazowane w zaprojektowanie oryginalnego zderzaka. dziesiatki a nawet setki godzin w tunelach aerodynamicznych tylko po to azebys podczas jazdy nie slyszal zadnych szmerow i zeby tak szybko nie znikalo ci paliwo z baku. pomaluj doły zderzakow na kolor nadwozia jak jak przedlifta to wstaw progi poliftowe i bedzie pieknie
    codziennie rano budzę się piękniejszy, ale dzisiaj to już przesadziłem :P

  2. #12
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    53
    BMW
    E38 728
    Skąd
    WM
    bodykity nigdy...ale kola z obu bym zalozyl ;)

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    254
    BMW
    E38 740i + Porsche Cayenne 4.5
    Skąd
    Cheіmno
    wygląda to nie najgorzej, ale definitywnie bez tego czegoś na tylnej szybie

  4. #14
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    2,061
    BMW
    750iL
    Skąd
    UK
    szczurek, nie mam nic do Ciebie broń boże ale nic Ci do tego czy chce poprawiac fabryke czy nie i czy doceniam konstruktorów BMW. Pytałem jak to wygląda. Uważasz że słabo - ok, czekam na pozostałem opinie.

    Prosiłem nie dorabiać w tym temacie ideologii.

    Podoba się lub nie. Nie założyłbyś, nie podoba się = dziękuję :)

    BOSS, masz rację że spasowanie właśnie na jasnej faktycznie wygląda bardzo słabo :/ Tylna dokładka na pewno jeśli będzie to będzie zespolona ze zderzakiem w zakładzie który go pospawa i odtworzy ew. braki także myślę że zrobią z tego ładnie całość i dopiero potem do malowania już jako jeden element.

  5. #15
    Mi się nie podoba. Zakładając takie coś robisz z auta coś czym nie jest.

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    254
    BMW
    E38 740i + Porsche Cayenne 4.5
    Skąd
    Cheіmno
    Cytat Zamieszczone przez joe white Zobacz posta
    Mi się nie podoba. Zakładając takie coś robisz z auta coś czym nie jest.
    czyli zakłądając np. inne, nieoryginalne felgi lub chociażby przyciemniając szyby też "robimy z auta coś czy nie jest" ? Wszystko to na moje kwestia gustu, jednemu się podoba drugiemu nie. Mi się podoba ( oprócz tej lotki nad szybą)

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik Awatar dOOm_PL
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    455
    BMW
    740iA individual;) / e36 Coupe
    Skąd
    Przemyśl
    Ja popieram przedmówce... Tylna dokładka jest fatalnie spasowana... Jak dla mnie kibel. Nie podoba mi sie to....
    I w 99,9% twoja będzie wyglądać tak samo lub nawet gorzej.... Masz zielona więc na \ciemnym kolorze bedzie widać nierówności!!! przy tej jakości odlewu będzie to wyglądać tragicznie...:(
    Odłóż kasę i kup ładne felgi do swojej e38... więcej jej chyba nie trzeba:)
    Jade wolno ale ciagle przed toba:)

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik Awatar krzysiek7er
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    661
    BMW
    brak... tym czasem Omega B FL 2.2
    Skąd
    Finlandia
    Cytat Zamieszczone przez szczurek Zobacz posta
    chcesz poprawic fabryke. nawet nie zdajesz sobie sprawy ile ludzi było zaangazowane w zaprojektowanie oryginalnego zderzaka. dziesiatki a nawet setki godzin w tunelach aerodynamicznych tylko po to azebys podczas jazdy nie slyszal zadnych szmerow i zeby tak szybko nie znikalo ci paliwo z baku. pomaluj doły zderzakow na kolor nadwozia jak jak przedlifta to wstaw progi poliftowe i bedzie pieknie
    Osobiście jeśli chodzi o serię 7 to dla mnie dopuszczalne jest obniżenie lekko zawieszenia ciekawe koła, ale jeśli ktoś chce zmienić więcej to proszę bardzo. Szczurek a Twoją wypowiedzią się nie zgodzę ( oczywiście szanuje Twoje zdanie ). A o to przykład dlaczego: http://www.nettiauto.com/bmw/728/4558713 . Jak wiadomo nie tylko Hamman, ale także np Alpina poprawia/ulepsza/zmienia (kwestia gustu ) wygląd 7er i nie tylko. A to, że ktoś chce zrobić coś podobnego tańszym kosztem ( wiadomo, że oryginalne zestawy są drogie ) nie oznacza, że coś psuje. Czy wg Ciebie ///M też psuje fabrykę zmieniając stylizacje?

    Michał, jak dla mnie jest ok ( poza górnym spojlerem ) jeśli tylko spasowanie będzie idealne i będzie np z ABS-u ( laminat pasuje bardziej do Łady ).

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik Awatar dOOm_PL
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    455
    BMW
    740iA individual;) / e36 Coupe
    Skąd
    Przemyśl
    Cytat Zamieszczone przez Jakub Zobacz posta
    Nie jest źle, przynajmniej profile na wydech są ładne, jak widzę czasami dziury cięte brzeszczotem to aż....Oznaczenie 716d?? Nieee, wolał bym 740d ;)
    Ale czy naprawde jak się wytnie to musi to wyglądać źle?
    Mi się wydaje, że lepiej niż te dokładki

    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...82b34a429.html
    Ostatnio edytowane przez dOOm_PL ; 24-02-2012 o 10:56
    Jade wolno ale ciagle przed toba:)

  10. #20
    Vip Vip Awatar lockbud
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2,433
    BMW
    Było E38 730i 94r. Jest.........................X6 40d.
    Skąd
    - Sosnowiec
    Mnie się nie podoba :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •