Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Wątek: Ubezpieczenie OC firmy

  1. #11
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    dokladnie jak z ac wyliczą wam wartosc auta np 5tys zl to tylko na wasza kozysc bo mniejsza stawka, jak na sile udowodnisz ze jest warte przykladowo 15tys zl to i tal jak juc do czegosc dojdzie to bedą liczyc wartosc rynkową,

  2. #12
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez olejus Zobacz posta
    Możesz jeszcze poprzez sąd (jeżeli jeszcze wierzysz w sprawiedliwość) uwalić paragrafy OWU które są niezgodne z prawem i konstytucją ale będzie ciężko.
    Nie da rady, tego typu ubezpieczenia nie są obowiązkowe, więc nie są normowane prawnie. Mogą robić co chcą... już rozmawiałem z kancelarią na ten temat.
    Za to znalazłem knyf :)
    Okazało się, że umowę podpisał ojciec a więc ktoś inny jak właściciel firmy więc mam 30 a nie 7 dni na wypowiedzenie umowy.
    Oni przysłali mi dzisiaj odrzucenie wniosku odszkodowawczego a ja im wysłałem wypowiedzenie umowy z numerem rachunku na który mają zwrócić zapłaconą składkę ubezpieczeniową. Szlak mnie trafia jak widzę firmę która zarabia na człowieku grubo ponad 5 tys rocznie przez 10 lat a ma problem wypłacić kilkaset złotych odszkodowania bo zawsze znajdzie się "coś". Już sam fakt, że nie liczą ile w ten sposób stracą, tracąc klienta, sprawia, że można śmiało o nich powiedzieć, że to banda deb...
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •