Witam!
Musze powiedziec ze jak widze w pelni wykorzystane miejsce na przyciski w konsoli srodkowej w wersji po lifcie to moznaby sie pokusic o nazwanie wyposazenia autka "full wypas" ;) (chlopaki nie bijcie :papa: )
Witam!
Musze powiedziec ze jak widze w pelni wykorzystane miejsce na przyciski w konsoli srodkowej w wersji po lifcie to moznaby sie pokusic o nazwanie wyposazenia autka "full wypas" ;) (chlopaki nie bijcie :papa: )
Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!
Witam
siemanko
Cześć! Fajne autko i fajne wyposażenie :)
'00 BMW 740i, cosmosschwarz
Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau
Siemka Mario mamy takie same bumy :D:D normalnie identyko
Respect man :D
Infantry dying....pilots just flying "P
www.31blot.mil.pl serdecznie zapraszam :)
dzieki i serdecznie pozdrawiam
Witam :)
Dreams from Dreams - 7er...
Ładne autko z jasnym wnętrzem. Bardzo mi się podoba. Ja mam e32 i tak sobię myślę, że wnętrza powinny być robione pod klimat i rok modelowy auta. Jakoś w e32 jasne wnętrze mi się nie widzi (oczywiście to rzecz gustu). W e38 to zupełnie inna bajka. Tu jasne wnętrze dodaje autu elegancji.
TYLKO BMW 7