Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: [e38] witam wszystkich milosnikow e38

  1. #11
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,142
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Witam!
    Musze powiedziec ze jak widze w pelni wykorzystane miejsce na przyciski w konsoli srodkowej w wersji po lifcie to moznaby sie pokusic o nazwanie wyposazenia autka "full wypas" ;) (chlopaki nie bijcie :papa: )

    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  2. #12
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,151
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Witamy autko z mokotowa w Londku ;D

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    293
    BMW
    F07 530D
    Skąd
    Bytom
    Witam

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    179
    BMW
    Było e38 728 96 r. a treaz w trakcie poszukiwań nastepnej
    siemanko

  5. #15
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Cześć! Fajne autko i fajne wyposażenie :)
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  6. #16
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    39
    BMW
    X-5 Sahara
    Skąd
    Bolesławiec
    Siemka Mario mamy takie same bumy :D:D normalnie identyko
    Respect man :D
    Infantry dying....pilots just flying "P
    www.31blot.mil.pl serdecznie zapraszam :)

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    380
    BMW
    740
    Skąd
    wawa
    dzieki i serdecznie pozdrawiam

  8. #18
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    Witam :)
    Dreams from Dreams - 7er...

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    269
    BMW
    BMW e32 740
    Skąd
    Warszawa
    Ładne autko z jasnym wnętrzem. Bardzo mi się podoba. Ja mam e32 i tak sobię myślę, że wnętrza powinny być robione pod klimat i rok modelowy auta. Jakoś w e32 jasne wnętrze mi się nie widzi (oczywiście to rzecz gustu). W e38 to zupełnie inna bajka. Tu jasne wnętrze dodaje autu elegancji.
    TYLKO BMW 7

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •