Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: [mechanika] 735i 98r. tryb awaryjny

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    202
    BMW
    E38 740iA 97r
    Skąd
    WSC
    no właśnie podobno standardem jest remont niektórych skrzyń przy przebiegu około 200000 znam 4 auta e38 które w okolicach 200000 miały remont skrzyń, bo padały kosze.
    Wie ktoś o co chodzi?
    Ps. Remoncik wyniesie cię około 1700zł, bynajmniej wszystkich których znam tyle to kosztowało, zależy ile tarczek zdążyli popalić, i ile koszy się wysypało.

    Powodzenia.

  2. #12
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Tak jak Adam740 ci juz napisal - robota bedzie kosztowac w granicach 1700-2000zl w zal od tego ile tarczek zdazysz popalic ;) (mowie o cenie w warsztacie w moich okolicach- slyszalem tez o magikach wolajacych za podobne naprawy 5-7tys :D )
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  3. #13
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    23
    aha :(
    no nie jest to mało,na allegro można kupić skrzynie za 1500-1800zl.
    Ale remont chyba lepszy bo nie wiadomo ile skrzynia ma przejechane.
    Jutro poszukam jakiegoś mechanika który mógłby mi to zrobić.
    Chyba że ktoś zna jakiegoś gościa który to robi w łodzi (woj. łódzkie) to proszę pisać na gg lub maila.

  4. #14
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Za ta cene sprawnej 5HP24 niestety nie dostaniesz... :(
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  5. #15
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    23
    Byłem wczoraj na diagnostyce w najlepszym serwisie BMW w łodzi.
    Diagnoza jest taka że mam walnięty sterownik skrzyni biegów na ok. 70%.
    Szukam teraz takiego żeby mi pasował.A jak to nie pomoże to powiedzieli że trzeba zajrzeć do skrzyni,to może być walnięte sprzęgło.

  6. #16
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    23
    Niestety nigdzie nie mogę dostać sterownika,sprawa ciągnie się już bardzo długo,byłem dziś u gościa który robi skrzynie,ale za samo wyciągnięcie skrzyni zawołał 1 200 zl ! a za części od 2000 do 4000 zl w zależności co potrzeba kupić.masakra. :o
    W moich okolicach jest jeszcze tylko jeden serwis który może to zrobić ale jest teraz sezon urlopowy i za miesiąc mogą dopiero coś zdziałać.

    Bardzo bym prosił o jakieś namiary na serwis który robi skrzynie aut. między łodzią a Warszawą.
    Który możecie polecić.

  7. #17
    Moderator Mod Awatar damian23zgc
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    904
    BMW
    BMW e65 745i;VW Passat B6
    Skąd
    DZG
    Kolego w tych rejonach nie znam nikogo ale w pieńsku koło zgorzelca jest taki koleś mechanik wręcz specjalista od skrzyń i w 100% moge go polecić naprawde ludzie z całej polski mu przywożą skrzynie jak byś chciał to wal na pw to dam Ci namiary pozdrawiam

  8. #18
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    12
    Witam,
    mam podobny problem z 5HP24, udalo Ci sie usunac usterke ??
    U mnie jeszcze skrzynia czasem dziala, dopiero przy mocniejszym dodaniu gazu czuc ze cos jest nie tak, przez chwile pociagnie po czym tak jak by delikatnie sie przydusila i dalej jedzie ok.
    A czasem po prostu pociagnie obroty, szarpnie i przelaczy sie w awaryjny.
    Po zgaszeniu i odpalniu dziala ok.
    Czy komus udalo sie ta usterke usunac ?

    Pozdrawiam,
    Robert

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •