Strona 2 z 21 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 205

Wątek: Witam, nareszcie mam okazje sie przedstawic

  1. #11
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

    Powiem więcej. Zimą włączam silnik, podgrzewanie foteli, podgrzewanie skórzanego steru, idę otworzyć bramę, a jak wracam mogę jechać komfortowo do pracy a nie do jakiegoś chirurga. :mrgreen:

  2. #12
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    przyznam szczerze, że skóra mi się podoba nawet mega bardzo ale wychodzę z założenia że to auto ma być dla mnie a nie odwrotnie :mrgreen:

    welur mnie kiedyś odstraszył w E38 (koleś Sebastian z Sobótki ma niebieski welur - pewnie tutaj wchodzi ale jeszcze się nie zarejestrował szkoda) ale uważam że jest praktyczniejszy
    Pić trzeba ! Jeść można !

  3. #13
    7ka
    Gość
    latem sie zgodze klima itp..

    zima wam zazdroszcze..,nie mam grzanych foteli :cry:

  4. #14
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    niestety niemam wiecej fotek 7ki ale dorobie w sobote, wnetrze mam w welurze kolor szary z zabarwieniem fioletowego/rózowego, niewiem jak to okreslic ale jest naprawde ladny, jezeli chodzi o stan obic jest w mega idealne, ani wytartego miejsca, ani przypalonego czy oprzebarwionego, silnik 3.0 skrzynia reczna, przebieg 198000 aktualnie, do 2003r poparty ksiazką servisową, posiadam tez faktory, paragony, jakies tam instrukcje i karty gwarancyjne od radia, haka itp, z wyposazenia klimatronik, roleta elektryczna, folete w elektryce z podparciem barkow, podgrzewane, telefon + reszta co w typowej 7, auto jest w 100% orginalne bez tuningow czy innych dlubanin, jedyne co jest zmienione to nowe dywaniki wewnatrz i felgi alu ktore dokupilem po zakupie auta, mam jeszcze orginalne felgi 16 z oponami zimowymi, a jezeli chodzi o wzor 17' to szukalem wlasnie takiego bo chcialem zachowac klimat BMW z tamtych lat, wtedy wlasnie takie felgi uwazane byly za lans :-) , taka stara dobra szkola bmw, aha zmienilem tez radio na alpine do tego interfejs aby zachowac sterowanie z kierownicy, a antena faktycznie jest dosc wysoka ale za to orginala, (malo raz oka niewydlubalem nią :-) zawiesznie tez ok, jedynie co zmienilem to drazek stabilizatora prawy, auto faktycznie bylo n allegro ale jak obejzalem inne e38 (bo innego niechcem) . ogolnie zadowolony jestem z auta, trafile, naprawde dobry stan i na 99% z orginalnym przebiegiem

  5. #15
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Kolor rzeczywiście fajny- miałem taki w poprzedniej E38. Nie brudzi się tak bardzo a umyty wyglada naprawdę super.
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  6. #16
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    ale i tak myje co tydzien, wtedy auto lepiej jezdzi mniej pali :-)

  7. #17
    Ja myje co 2-3 z woskowaniem i pastowaniem dni teoretycznie :mrgreen:

  8. #18
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    18
    BMW
    730 E-38
    Skąd
    Gdańsk
    Witaj

    Ładna bunia kolorek też pikny (e-36 też )

    no z tym myciem to kurde ja mam czarny i codziennie musiał bym myć aby było si :-D a czasu nie ma
    Jedyna słuszna marka samochodów to BMW

  9. #19
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Cytat Zamieszczone przez trolu
    Witam ! :)

    Oj nie ladnie nie ladnie czemu ta 3 ma ladniejsze zdjecia od siudemeczki :P
    Prosze o szybka poprawe :) hehe :mrgreen:


    pare fotek, niestety robione telefonem,

  10. #20
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    a co mi tam :-)


    ps prosze tylko o szczere opinie co wam sie niepodoba lub podoba, zaznaczam ze staram sie utrzymac ja w tz "oldskulowym" stylu

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •