Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 21 z 21

Wątek: Swap automatu z AGS (E32 750i '94) do motorowni bez AGS (E32 750i '92 polift)

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kafarek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    839
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    Tczew
    Blog
    2
    Kwestia remontu nie jest problemem z punktu widzenia kosztów, ale opłacalności tego posunięcia. Rocznie robię max 3tkm w sposób bardzo statyczny. Równie dobrze wystarczyło by mi do tego R6.. Nie wiążę się emocjonalnie z bieżącym autem i prawdopodobnie (raczej pewne) nie zostanie ze mną do końca życia, a auto które jest następcą obecnej 750i ma niestety adaptację, więc na nic mi wyremontowany grat bez reszty. Tym samym sądzę że zakup używanej skrzyni właściwej będzie najlepszym rozwiązaniem. Za skrzynię z AGS'em i resztą elektroniki umówiony byłem na 1200zł.. dobra cena zważywszy na niski koszt robocizny.

    Mam już skrzynię od PawełM. i sądzę że zrobiłem najlepiej jak mogłem w obecnej sytuacji i dostępności części na rynku wtórnym. Koszt całości pozwala mi zaryzykować tych kilka pln'ów. A jak się znów wysypie płakać za poniesionymi kosztami nie będę.

    Z całej tej sytuacji wyciągnąłem wnioski na przyszłość.. Dobre wnioski.

    Bardzo dziękuję za merytoryczne wsparcie.. Mam nadzieję że to już koniec niespodzianek, choć znalezione w sieci foto wytłoczenia na kaście skrzyni 4hp22 tuż nad tabliczką 4hp24, nieźle zmotało mi w głowie. Nie ogarniam tych numeracji, które żyją ze sobą w oczywistej sprzeczności..
    Ostatnio edytowane przez Kafarek ; 27-02-2012 o 11:45


    -----> www.e32.750i.pl <-----

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •