Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 27

Wątek: Felgi a'la BMW5 w BMW7

  1. #11
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez ratovnik Zobacz posta
    A czy te też są plug&play? W sumie jakoś bardziej mi podchodzą do E38. Chcę zwykłe felgi, bez wygibasów,a te obecne przedliftowe mało pasują do przeróbki na polift :-)

    To oryginalna felga poliftowa do E38 wiec nie ma sily- musi pasowac :)
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  2. #12
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    2,061
    BMW
    750iL
    Skąd
    UK
    BOSS nie koniecznie identyczne szły też do e39 a ta ma większa piastę i potrzeba pierścieni. Ja u siebie mam założone takie same z e39.

    ratovnik te felgi pierwsze co pokazałeś to obora w porówaniu do tych, auto wygląda rewelacyjnie w dodatku wydają się 1-2 cale większe bo nie mają rantu.



    Wyglądałyby jeszcze lepiej gdyby dać dystans tak z 2cm :)
    Ostatnio edytowane przez Michal750 ; 21-02-2012 o 21:08

  3. #13
    Vip Vip Awatar szczurek
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    1,336
    BMW
    e38 740d e39 525d e65 745i pędzlem malowana m5 sznicer gangsta stajl
    Skąd
    wrocek city
    to sa felgi z e60 masz po prostu rozwiercony otwor ja miałem w e39 słoneczka przez chwile bo tam jest rozwiercony ten otwór centralny. rzeby zalozyc do e38 lub e65 trzeba pierscienie zakladac
    codziennie rano budzę się piękniejszy, ale dzisiaj to już przesadziłem :P

  4. #14
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez Michal750 Zobacz posta
    BOSS nie koniecznie identyczne szły też do e39 a ta ma większa piastę i potrzeba pierścieni. Ja u siebie mam założone takie same z e39.

    ratovnik te felgi pierwsze co pokazałeś to obora w porówaniu do tych, auto wygląda rewelacyjnie w dodatku wydają się 1-2 cale większe bo nie mają rantu.
    Masz wersje na E39 a^la "polski tokarz" :D bo oryginalnie do E39 takich nie robiono, jest jeden podobny wzor na E39 (styling 25) ale to nie styling 60
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  5. #15
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    2,061
    BMW
    750iL
    Skąd
    UK
    Myślę że się mylisz, większośc tych egzemplarzy na allegro są sprzedawane jako felgi "z e39", jeżeli na wewnętrznej stroni wybita jest średnica otworu to na wiosnę zrobię zdjęcie.

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik Awatar szajboos
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    582
    BMW
    e38 730d i Peugeot 806 2.0 HDi
    Skąd
    Brudne Południe - SRC
    Cytat Zamieszczone przez Michal750 Zobacz posta
    Myślę że się mylisz, większośc tych egzemplarzy na allegro są sprzedawane jako felgi "z e39"
    To że na allegro tak napisali to nie znaczy że tak jest.

    http://felgenkatalog.auto-treff.com/

    Styling 60 tylko i wyłącznie 7er e38

  7. #17
    Vip Vip
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    992
    BMW
    brak
    Skąd
    Kwiatkowice
    I tak najładniejsza oryginalna 16tka do E38 to styling 61: http://felgenkatalog.auto-treff.com/
    A styling 60 sporo ładniej wygląda po założeniu dystansów, to mogę potwierdzić. Dystanse 15- 20mm robią robotę ;-)

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik Awatar szajboos
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    582
    BMW
    e38 730d i Peugeot 806 2.0 HDi
    Skąd
    Brudne Południe - SRC
    Cytat Zamieszczone przez lukasz740 Zobacz posta
    I tak najładniejsza oryginalna 16tka do E38 to styling 61: http://felgenkatalog.auto-treff.com/
    Zależy jak dla kogo. Ja bym 61 nie założył, chyba że z musu. Ja swoje 60 zmieniłem na styling 5 v2 8x16 i to jest dla mnie najlepsza seryjna 16 z e38

  9. #19
    Vip Vip
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    992
    BMW
    brak
    Skąd
    Kwiatkowice
    Cytat Zamieszczone przez szajboos Zobacz posta
    Zależy jak dla kogo. Ja bym 61 nie założył, chyba że z musu. Ja swoje 60 zmieniłem na styling 5 v2 8x16 i to jest dla mnie najlepsza seryjna 16 z e38
    Heh, a ja właśnie odwrotnie, to samo mógłbym powiedzieć o styling 5, rzecz gustu ;-) Dobra, koniec OT.
    Czekamy na poczynania założyciela wątku, chociaż po przeczytaniu wszystkich naszych wypowiedzi pewnie ma teraz dylemat co tak naprawdę wybrać :-)

  10. #20
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez ELVIS Zobacz posta
    Pasują ,ale to są felgi z e60 i musisz mieć do nich pierścienie centrujące :)
    Z E60 przekladasz 1:1 sam mam 18tki z tego modelu i zadne pierscienie nie sa potrzebne.
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •