Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: wyswietla mi bład

  1. #1
    wasyle735
    Gość

    wyswietla mi bład

    mam pewien problem gdy dziś rano wsiadłem bo mojego auta przekręciłem kluczyk pokazał mi sie błąd na wyświetlaczu CHECK PARK LIGHTS myślałem ze żarówka mi padła od stopu lub postojowa lecz sprawdziłem i wszystko jest ok! proszę o pomoc jeśli ktoś wie co morze byc przyczyną! pozdrawiam.

  2. #2
    Vip Vip
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    950
    BMW
    e38 750iL, e66 750iL :)
    Skąd
    Tychy, Śląsk
    jesteś pewien tego komunikatu? Powiem że pierwsze widzę.

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    No park lights to będą po polsku postojówki... Miałem to jak wywaliłem swoje do montażu ringów. Zakładam że masz auto w specyfikacji europejskiej (w amerykańskiej park lights trochę się różnią).

    A jesteś pewien że wszystkie są w porządku? Może też być tak, że któraś żarówka nie styka czasami - i wtedy widać komunikat, a po chwili załapuje. Sam miewam tak z tylnymi i z przeciwmgielnymi... :hah:

    Obadaj czy temat jest powtarzalny.
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    178
    BMW
    E65
    Skąd
    Olsztyn
    Ja jak zamienilem postojowki na ledy to mam check park lights. Sprawdz zarowki, moze styki sa zabrudzone, zardzewiale, wyszczysc dokladnie.
    5.0 V8 IROC-Z28

  5. #5
    Miałem to samo. Błąd dotyczy świateł postojowych. Tak jak koledzy pisali może któraś nie stykać dobrze i wtedy mimo że będą wszystkie świeciły to będzie błąd. Możesz też mieć już stare żarówki, powyjmuj i posprawdzaj czy nie widać że są zurzyte, oczyść styki itp. Ja tam wymieniłem wszystkie żarówki w tylnych lampach. Ale żarówki już miałem wiekowe. Chyba od nowości tam były. Szkło żarówek było już brązowawe a nie czyściutkie białe i widać było że już swoje wypracowały :)

  6. #6
    wasyle735
    Gość
    wymieniłem cały komplet żarówek i błąd zgasł! dzięki za pomoc! pozdrawiam!

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik Awatar Saillupus
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,473
    BMW
    e65 760i 2003r , X5 4.6iS 2002r
    Skąd
    Szczecin
    Blog
    6
    no to świetnie że się udało :)
    całe szczęście że mamy Bmw a nie mercedesy
    mój znajomy ma S klasę w 140 i tam również wyświetla się że żarówka jest przepalona tylko że panowie z mercedesa nie wpadli na to żeby podać w komunikacie która to żarówka
    może to być równie dobrze od świateł, jak i lampka w bagażniku :D
    tu przynajmniej wiemy czego szukać… ;)
    było e38 730d 1999r, e38 750i 2000r, e53 4.4i 2001r, e46 330Ci 2001r

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •