Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 41

Wątek: galerianki to juz przeszłość

  1. #1
    Vip Vip Awatar szczurek
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    1,336
    BMW
    e38 740d e39 525d e65 745i pędzlem malowana m5 sznicer gangsta stajl
    Skąd
    wrocek city

    galerianki to juz przeszłość

    http://www.hotmoney.pl/artykul/1000-...nternetu-24024
    ja myślałem ze takie rzeczy to sie zdarzaja tylko w filmach po 23 !!!! no poprostu szkoda mi tych dziewczyn.

    a tutaj taki rodzinny interes

    Najbardziej kuriozalnym przypadkiem był anons znaleziony pewnego październikowego wieczora na eamore. Zaczynał się stosunkowo niewinnie: „Kasia 43 lata, kosmetyczka, pracująca na własny rachunek, uśmiechnięta, pracowita, pochodzenie polsko-francuskiego”.

    Dalej jest już niestandardowo. „Moje zainteresowania podziela córka-studentka, lat 20. To znaczy chcemy mieć jednego przyjaciela”. Kasia proponuje 4 tys. zł kieszonkowego miesięcznie dla siebie i córki. W łóżku są gotowe „na niemal wszystko”.
    codziennie rano budzę się piękniejszy, ale dzisiaj to już przesadziłem :P

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar krzysiek7er
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    661
    BMW
    brak... tym czasem Omega B FL 2.2
    Skąd
    Finlandia
    Kiedyś czytałem forum. Dziewczyna się pytała co inne myślą właśnie o takim sposobie utrzymywania się. I o zgrozo ok 80% uważało to za coś normalnego. Nie nazywały się prostytutkami czy utrzymankami tylko traktowały to jako normalny sposób na życie. I nie uwierzę jeśli ktoś mi powie, że w Polsce nie ma w ogóle pracy i to jedyny sposób by żyć godnie, bo trudno pogodzić studia i pracę bo nie starczy bo to bo tamto. Jak poznałem moją żonę studiowała dziennie, pracowała w TRW i czasem w kawiarni dorabiała i jakoś dawała radę a sama mieszkanie wynajmowała. Takie "gotowe na wszystko" to nic innego jak pójście na łatwiznę.

    Teraz zamiast galerianek będą jeszcze krawcowe: Jak kupisz mi loda to zrobię Ci dżinsy.

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    527
    BMW
    wiele
    Skąd
    Śląsk
    cóż, to żadna nowość przecież. Mnie to żal jest facetów płacących za sex, laski ciągną z nich ładny hajs a na boku leją z tych jeleni że masakra. No i szkoda troche chłopaka, ktorego dziewczyna ma 4 sponsorów haha. :D Zresztą z punktu widzenia faceta też chyba lepiej posuwać taką studentkę niż jakąś szmirę z ulicy. ale takie czasy. mlode dziewczyny, w wieku 14-25 lat są niemniej zepsute niż chlopaki. Tak czy siak robią to z byle kim, byle gdzie a tutaj dodatkowo biorą jeszcze kase, więc po części rozumiem je. Na pewno jest to kwestia wychowania i środowiska, w jakim się obracają (dziś bycie dziewicą w wieku 15lat to wstyd) . Media też robią swoje i efekty są jakie są
    Ostatnio edytowane przez dobrus ; 18-02-2012 o 09:51

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar krzysiek7er
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    661
    BMW
    brak... tym czasem Omega B FL 2.2
    Skąd
    Finlandia
    Dobrus każdy ma inne pojęcie godności i poszanowania samego siebie. Ty to po części rozumiesz, ja nie. Skoro kobietę pracującą w agencji nazywa się dziwką to tak samo można nazwać taką studentkę. Jedna i druga robi to samo za kasę. Ale to stało się zbyt popularne. Była nawet taka anegdota:

    Ojciec pyta syna jak minęła noc poślubna:
    Syn - Nieciekawie. Po wszystkim z przyzwyczajenia wyciągnąłem portfel i położyłem żonie 200zł na stoliku.
    Ojciec - To faktycznie wpadka. A co ona na to?
    Syn - Wydała mi 50zł.

    A co do seksu byle gdzie i byle z kim, to bardziej razi nie to, że jakaś tam studentka oddaje się za kasę. Gorsze są 13,14latki, które mają radochę z gier typu "słoneczko". I nie można tego tłumaczyć, że takie czasy. Bo co byś zrobił jak byś się dowiedział, że Twoja córka robi takie rzeczy? Wzruszył byś ramionami i powiedział: Takie czasy.??? Nie sądzę.

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    527
    BMW
    wiele
    Skąd
    Śląsk
    hahaha żart dobry ;D

    wiesz..a jak nazwać dziewczynę, ktora jest w stalym związku od roku i zdradza swojego faceta (ktorego niby kocha) srednio raz na 3 miesiace, bo jak sama mowi du*** jej sie chce? to też dziwka. Zresztą faceci też zdradzają, no nikt nie jest święty. To tylko sex. Ludzie którzy pracują gdzieś przy taśmie, na budowie itd też oddają swoje cialo i czas za kasę. Kwestia podejścia.

    a 14latki idą duużo dalej niz 'sloneczko' .. są 15,16 latki ktore wiedzą o sexie więcej niż 35letnia żona niejednego z was :D

    a ja dzieci jeszcze nie mam (mam 25lat) i raczej mieć nie chcę, natomiast gdybym sie dowiedzial ze moja córka rozpoczela zycie seksualne to pierwsze co bym zrobil to poszedl z nią po tabsy do ginekologa. ;)

  6. #6
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,299
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    Proszę z rozważne pisanie postów...będę monitorować ten wątek, i jeżeli się okaże że posty są zbyt atakujące/obrażające innych użytkowników to pozamiatam.
    Pozdrawiam :)
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar krzysiek7er
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    661
    BMW
    brak... tym czasem Omega B FL 2.2
    Skąd
    Finlandia
    Ja mam 27 lat i też nie mam dzieci. Czy będą... nie wiem chociaż chciałbym. Aczkolwiek chyba też co bym zrobił to porozmawiał i leciał po jakieś anty"stresy" ;D.

    Nie ma co gdybać. Nic się nie poradzi na taki stan rzeczy. A kobieta, która jest w związku, mówi partnerowi jak to go kocha a jak ten wychodzi to ta już dzwoni klienta to... to brak mi słów jak to nazwać. Ja nie chodziłem do agencji i nie mam zamiaru. Jestem zbyt młody i zbyt przystojny, żeby za to płacić... iiiiiihaaaaaa ;D.

    A i coś mi się przypomniało. W Polsce jest taka piguła anty-po ( postinor czy jakoś tak ). I to jest płatne. W Finlandii taką tabletkę dostajesz za free w aptece!!! Nie trzeba mieć 18 lat. Krótki wywiad z farmaceutką i masz. Podejrzewam, że w Polsce dziewczyny miały by po 4 w torebkach na dyskotekach. Wychodzi więc na to, że nie takie czasy mamy, tylko takie środowisko. Tutaj młodzież jest świadoma zagrożenia jakie niesie przypadkowy seks. Owszem korzystają z niego, ale się zabezpieczają i duża większość 18 latek z dzieckiem, ma to dziecko świadomie. Natomiast normą tutaj jest zdradzanie się przez małżeństwa czy partnerów ( konkubinat ma tu prawie te same prawa co małżeństwo ), i to nie po kryjomu. Partnerzy wiedzą o swoich "kochankach" i czasem zdarza się, że w czwórkę plus dzieci idą na zakupy. Tego już nie rozumiem :P


    Bezi: Nie mamy zamiaru nikogo obrażać. To, że nazywamy rzeczy po imieniu to inna sprawa. Nie podajemy nazwisk czy konkretnych osób. Ale dobrze będziemy się pilnować :) Pozdrawiam również.
    Ostatnio edytowane przez krzysiek7er ; 18-02-2012 o 10:32

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    527
    BMW
    wiele
    Skąd
    Śląsk
    W polsce to ludzie zaraz zrobili by z postinoru środek antykoncepcyjny ;) aczkolwiek dostep do niego powinien byc latwiejszy, chocby bez recepty. Zreszta można pożyczyc od kogos i wziąć serię kilku niektorych pigulek anty naraz zamiast postinoru, wychodzi na to samo (hormony). No i jest jeszcze strona xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx na ktorej mozna się legalnie zaopatrzyc w tabl. wczesnoporonne do 4 miesiąca.. także ogólnie żeby sobie zrobić dziecko dziś to naprawdę trzeba chcieć.

    A zdrada zawsze była, jest i będzie normą. To chyba leży w ludzkiej naturze obu płci i nie ma co gdybać na ten temat. ;) podobnie jak popyt na platny sex także będzie zawsze. Mnie osobiście to nie razi jakoś szczególnie, jestem calkowicie ZA legalizacja prostytucji - one będą zdrowe, ty nie bedziesz sie martwil ze zlapiesz 3 litery ktore moze przemienia sie w 4 po jakims czasie, nie bedziesz musial stykac sie ze swiatem przestepczym aby pojsc na dziwke, podatki na drogi beda, wszystko git. Mnie osobiscie sex za kasę nei podnieca, raz byłem w domu publicznym (bardziej za namową kolegow i z ciekawosci niz w wyniku niezaspokojonych potrzeb) ale lipa, nie jestem jakos szczególnie wrażliwy jednak przynajmniej ta odrobina uczuc musi byc ;) Dlatego dziwią mnie faceci ktorzy są stalymi klientami, lepiej wyrwać jakąś ładną głupią małolatę jakich są setki w klubach - zawsze to jednak inaczej .


    ZAKAZ LINKOWANIA KOMERCYJNYCH ADRESOW WWW.
    Ostatnio edytowane przez Bezi ; 18-02-2012 o 12:41

  9. #9
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Najlepsze jest to że 'Panie od sponsoringu' będą musiały wydawać paragony za usługę ;) Na kasie będą nabijały kody : usługa ..kod1 , usługa taka kod2 itd. ;) Mąż wróci do domu z paragonem w portfelu , żona znajdzie i zonk ;)- nie ma tłumaczenia że to z Biedronki !

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik Awatar krzysiek7er
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    661
    BMW
    brak... tym czasem Omega B FL 2.2
    Skąd
    Finlandia
    Cytat Zamieszczone przez Jakub Zobacz posta
    Najlepsze jest to że 'Panie od sponsoringu' będą musiały wydawać paragony za usługę ;) Na kasie będą nabijały kody : usługa ..kod1 , usługa taka kod2 itd. ;) Mąż wróci do domu z paragonem w portfelu , żona znajdzie i zonk ;)- nie ma tłumaczenia że to z Biedronki !
    - Kochanie co to za paragon na 150zł? Co kupiłeś?
    - Parę wszy i rzeżączkę misiu.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •