Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 41

Wątek: galerianki to juz przeszłość

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    527
    BMW
    wiele
    Skąd
    Śląsk
    Cytat Zamieszczone przez lockbud Zobacz posta
    Uważasz że każda prostytutka będzie się badać po każdym klijencie, proszę cię pomyśl trochę.
    Kontakty z koleżankami też na 100% nie dają pewnoci, ale jeżeli znajomości zaczynasz od sexu to masz co masz na włase ryzyko. Jestem młody i może staromodny ale za to jest szansa że dożyje do emerytury :)
    a reszta ...... szybko i krótko :)

    Jeszcze raz 70% mniej myśląc głową :)

    Ps. szczurek ty jak już wymyślisz temat to masakra. :)
    w holandii zdaje się mają legal wiec jakos to jest zapewne rozwiązane :) a co do ryzyka no to jest podobnie jak z szybką jazdą samochodem - czasem coś nie pyknie, a ludzie i tak jeżdżą szybko i to lubią.

  2. #22
    Vip Vip Awatar szczurek
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    1,336
    BMW
    e38 740d e39 525d e65 745i pędzlem malowana m5 sznicer gangsta stajl
    Skąd
    wrocek city
    no chlopaki wynajdujecie dziure w calym. matka pol france z coreczka? co tam moze sie dziac
    codziennie rano budzę się piękniejszy, ale dzisiaj to już przesadziłem :P

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik Awatar krzysiek7er
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    661
    BMW
    brak... tym czasem Omega B FL 2.2
    Skąd
    Finlandia
    Matko i córko można by rzec. To już jest chyba przekroczenie wszelkich granic ( jak córka z matką przy jednym... ble ). Kiedyś takie rzeczy były możliwe tylko w filmach xxx. A teraz widać, że to nie takie "straszne". Jak dla mnie to nic innego jak dążenie do łatwych pieniędzy. Bo gdzie indziej można zarobić tak szybko takie pieniądze specjalnie się nie przepracowując??? Można powiedzieć, że to nie moralne i nie etyczne. Ale jak długo będzie na to popyt tak długo będzie podaż.

  4. #24
    Vip Vip Awatar lockbud
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2,433
    BMW
    Było E38 730i 94r. Jest.........................X6 40d.
    Skąd
    - Sosnowiec
    Oczywiściwe każdy zrobi co chce. I tym optymistycznym akcentem kończę rozmowę w tym temacie

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    630
    BMW
    m60b40
    Skąd
    ZGY!
    znajomy kiedys po pijaku powiedzial tak: " dobrze, ze mam syna! a jak mu kasa z portfela zacznie znikac, to 3 noge urwe!!!" :D
    to jest problem Panowie, ale moim zdaniem, ten temat moze osiagnac tyle stron, co gadzety i rarytasy:) a i tak nic z niego nie wyniknie...

  6. #26
    Vip Vip Awatar szczurek
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    1,336
    BMW
    e38 740d e39 525d e65 745i pędzlem malowana m5 sznicer gangsta stajl
    Skąd
    wrocek city
    http://www.uniface.pl/Humanistki-lub...ieniadze-a2837
    kolejny artykulik . Jak dla mnie to zgroza. Teraz juz wiem czemu te wszystkie 15+ ubieraja sie tak wyzywajaco. W sumie jestem ciekaw czemu tak nie było za moich czasów , teraz o przelotny romansik to chyba łatwo. zero owijania w bawełne pytanie i odpowiedź . Co te dziewczyny soba reprezentują. niebawem będzie jak w Tajlandii. za dziewice po pilka tysięcy za stosunek
    codziennie rano budzę się piękniejszy, ale dzisiaj to już przesadziłem :P

  7. #27
    Zaawansowany Użytkownik Awatar krzysiek7er
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    661
    BMW
    brak... tym czasem Omega B FL 2.2
    Skąd
    Finlandia
    Szczurek to w Polsce są jeszcze dziewice? Chyba łatwiej znaleźć 30letnią dziewicę niż 16stkę.

  8. #28
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    527
    BMW
    wiele
    Skąd
    Śląsk
    nie przesadzajmy, nie wszystkie są takie. Dziewice bez problemu da się znalezc, tylko nie można szukać jej w rynsztoku. Swoją drogą czy to jest zaleta? minie sporo czasu nim dziewica bedzie w stanie zaspokoic doswiadczonego faceta. Mnie przypadkowe stosunki czy sex małolatów nie przeszkadza, o ile nie rodzą się z tego dzieci bo to one w tym wszystkim najbardziej cierpią. Teraz dzieciaki, zwlaszcza w wiekszych miastach szybciej dorastaja niz kiedys, szybciej wkraczaja w dorosle zycie. Szkoda ze nie idzie z tym w parze edukacja seksualna. film Galerianki to raczej gniot (w sensie kinematograficznym) mocno przerysowany. wszyscy kiedyś bylismy mlodzi, hormony szaleją nie tylko facetom ale też dziewczynom wbrew stereotypowi ktory mowi ze 'im na tym nie zalezy'. Guzik prawda, laski są takie same jak my, a często nawet bardziej napalone. :p

    a z tym sponsoringiem to co was tak szokuje? laska daje ogloszenie, zglasza się parę kandydatow, wybiera sobie takiego , ktory jej odpowiada z wygladu/charakteru, kocha sie z nim parę razy w tygodniu i dostaje za to sporo hajsu (chcialbym zarabiac 6k na miesiąc :) ). przeciez podobnie często wygląda dobieranie sobie męża przez kobiety - kasa, potem wygląd i dopiero chyba na 3cim miejscu jest uczucie. Zresztą w kolesiu ktory jest w miarę przystojny i bogaty to łatwo się zakochać ;) podobnież jak w takiej kobiecie
    Ostatnio edytowane przez dobrus ; 19-02-2012 o 15:27

  9. #29
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tgracing
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    970
    BMW
    BMW E38 750iL '00 Cosmosswarz Shadowline, F11 535d xDrive '16, Ex. Mini R53 Cooper S '02 & E34 525i
    Skąd
    Szczecin, aktualnie: DE, Bodensee
    Cytat Zamieszczone przez szczurek Zobacz posta
    galerianki to juz przeszłość
    Zgadzam się w 100%:D
    Od kiedy w mnie w mieście pojawiła się nowa galeria "Kaskada" to i pojawiły się nowe zabawki, mówią na nie teraz 'Kaskaderki'
    "Nada pode me separar do amor de deus" Ayrton Senna da Silva (1960-1994)

  10. #30
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    Ale Panowie mnie zaskakuje Wasze zaskoczenie. Nie jest tak, że jeżeli się o czymś głośno nie mówi to znaczy, że tego nie ma. Proste od "EN leci" są kobiety do walenia i do rodzenia dzieci.
    Podobnie jak animals sex ... teraz szokuje, za 50 lat okaże się że w praktyce u co 4 zalogowanego użytkownika 7er.pl :D
    Ostatnio edytowane przez olejus ; 20-02-2012 o 12:49
    Pić trzeba ! Jeść można !

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •