Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Wątek: 740i z alledrogo, zbyt piękna, żeby była prawdziwa?

  1. #21
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Dużo ludzi piszę ''przebieg można sprawdzić'' lecz jaki % nabywców tak robi?? Każdy z góry zakłada-jak sprzedawca daje taką możliwość to nie kłamie.Czasem warto podjechać w miejsce gdzie auto było serwisowane. Ja pojechałem sam, bez sprzedawcy do BMW Kulesza i tam bez problemu dostałem odpis książki serwisowej ( auto było serwisowane tam przez 8 lat.).

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    569
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Bytom
    Mialem jechać oglądać tą 740 gdyby mój long okazal sie trupem...

    Też mi sie podoba i poza brakiem grubych szyb wszystko mi pasuje...

    Mocno sie dziwie że tak dlugo na allegro wisi....

  3. #23
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    nerki z poliftu światła i listwa na tylnej klapie też ale to można dołożyć dwie wersje albo pięknie odpicowany trup ( nawet kiepską skóre uratuje preparat za kilkadziesiąt złotych co przez parę tygodni jest bajka ) albo okazja tylko pytanie czemu skoro taka piękna ktoś oddaje za pół darmo bo 7er połowe wartości tego auta pochałani na serwis w rok może dwa wnętrze super pytanie jak silnik skrzynia zawieszenie bo dobite v8 pociągnie duzo więcej jak przetarta skóra np wymiana kompletu cewerk i świec do tego jakies filterki i uszczselki i 2-3 koła nie ma ale obejrzec wg mnie warto

  4. #24
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Przebieg przebiegiem, pewnie jest nalatane ponad 100tyś więcej. Mimo tego cena wg mnie adekwatna i jak najbardziej REALNA na nasze warunki jeżeli auto nie jest trupem. Załóżmy że przebieg prawdziwy, że jest jeszcze ładniejsza niż na zdjęciach, pełna dokumentacja a cena to 35tyś - to to kupi? Nie co ukrywać że takich pasjonatów jest bardzo mało. I tak coraz ciężej znaleźć kupca kiedy auto nie ma lpg :)

    A to że ogłoszenie długo wisi to żaden wyznacznik.

  5. #25
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    32
    BMW
    750
    Skąd
    konstancin
    Wystawione drugie ogłoszenie , zdjęcia bardziej realne mniej fotoszopa http://moto.allegro.pl/bmw-740i-auto...156505356.html

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Leon740i
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    605
    BMW
    740iA m62b44
    Skąd
    Ząbki
    Znalazla sie nawet antena na szybie :D
    Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to kim jest.

  7. #27
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    527
    BMW
    wiele
    Skąd
    Śląsk
    ładna, razi jedynie ten grill z poliftowej 750 ktory moim zdaniem jest fatalny, cena jest uczciwa za taki samochod o ile w realu wygląda jak na fotkach i nie ma wad ukrytych.. choć coś mi to też nie pasuje bo znajac typowego polaczka-cwaniaczka to jakby mial serio e38 w takim stanie to zaraz wystawilby je za 40tyś :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •