Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 58

Wątek: witam wszystkich moze ktos ja rozpozna

  1. #1
    Początkujący Użytkownik Awatar czarnulka
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    68
    BMW
    BMW 730iA e32 m30b30 manual 10.8=100km:-)
    Skąd
    nowa sol,opole,amsterdam

    witam wszystkich moze ktos ja rozpozna

    witam wszystkich mam na imie lukasz i pochodze z nowej soli woj lubuskie,mieszkam w opolu woj opolskie a przebywam w amsterdamie(praca).od niedawna stalem sie posiadaczem poraz kolejny bmw tym razem 730 m30b30 r6 poprzednio bylo 735...autko zakupione najprawdopodobniej od zrzeszonej osoby w tym klubie gdyz mam naklejki na tylnych bocznych szybach fajnieby bylo gdybym znalazl poprzedniego wlasciciela tutaj moglbym sie sporo o niej dowiedziec przedemna byl jeszcze jeden wlasciciel ktory wlasnie odkupil od osoby z 7er a ja od niego hehhehe a moze ktos ja rozpozna gdyz jest jeszcze nie przerejstrowana poprzednik nie mial czasu a ja sie wybieram pod koniec lutego do pl...pozdrawiam wszystkich wlascicieli 7er

  2. #2
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Zapodaj fotki to może nam to ułatwi sprawę....

  3. #3
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Witam :) Jak była w Klubie to pewnie i były właściciel się znajdzie :)
    Gra muzyka

  4. #4
    Początkujący Użytkownik Awatar czarnulka
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    68
    BMW
    BMW 730iA e32 m30b30 manual 10.8=100km:-)
    Skąd
    nowa sol,opole,amsterdam
    z fotkami poki co bedzie problem gdyz jestem tu nowy i kombinuje wlasnie jak to zrobic ale tablice sa te same wiec moze to pomoze GCH 12565

    jak wgrac te fotki????
    Ostatnio edytowane przez joe white ; 16-02-2012 o 23:48

  5. #5
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Tuż nas Twoim wątkiem w tym dziale jest instrukcja wstawiania fotek : http://7er.pl/showthread.php/20156-W...-krok-po-kroku

    PS
    Nie pisz posta pod postem. Edytuj posty.
    Gra muzyka

  6. #6
    Początkujący Użytkownik Awatar czarnulka
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    68
    BMW
    BMW 730iA e32 m30b30 manual 10.8=100km:-)
    Skąd
    nowa sol,opole,amsterdam




    mam nadzieje ze teraz ktos ja rozpozna i pomoze dojsc o co w niej chodzi jaka ma historie i co przezyla...hehe chce ja robic dla siebie takze sa potrzebne mi te info czy wogole warto sie brac czy poszukac lepiej 750 v12 longa???
    Ostatnio edytowane przez joe white ; 16-02-2012 o 23:48

  7. #7
    Witam.
    Widzę że opanowałeś wstawianie zdjęć. Pokombinuj jeszcze nad opcją edytowania postów.

    Co do twojego pytania to odpowiedź brzmi: brać longa z V12 ;D.

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Było podobne auto, z tym że sprawa przedstawiała się w ten sposób że była to jedna z kilku prezentowanych na forum 750i przełożona na 3.0/3.5
    Stała długo na allegro, miała problemy z elektryką, kosztowała w okolicach ~6 k.

    Mam wrażenie że to jednak nie to auto, upewnić możesz sie dzięki tabliczce znamionowej pod maską.

    Zmiana motoru M30 z 3.5 na 3.0 do trudnych nie należy, więc problemów z tego tytułu nie wyczekuj, o ile robiła to osoba o względnym pojęciu o mechanice.

    Zakładam że 750i/iL kupiona w takich samych pieniądzach, bez historii serwisowej, w przypadku awarii w dalszej trasie jest dużo cięższa w reanimacji dla każdego mechanika który wcześniej nie robił przy tym właśnie aucie. Taka jest specyfika tego modelu i żadne zaklinanie rzeczywistości tego nie zmieni.
    Sprawdza się to na dowolnych przykładach - pompa wody, alternator - rzeczy które często padają w trasie - w przypadku M30 zmienia się to jedną ręką, w drugiej trzymając piwo, przy V12 prucie całego ryja, za każdym razem zrzucanie chłodnicy - co kto lubi.

    Wszyscy chcą 750 w longu... a po pierwszym półroczu lądują z powrotem na allegro.

    Koszty utrzymania R6 i V12 mają swój przelicznik. Ale o tym już było nie raz.

    Dbaj, inwestuj, nawijaj kilometry po Europie, powodzenia.
    Ostatnio edytowane przez joe white ; 17-02-2012 o 00:02
    Czarne e32 w benzynie!


  9. #9
    Początkujący Użytkownik Awatar czarnulka
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    68
    BMW
    BMW 730iA e32 m30b30 manual 10.8=100km:-)
    Skąd
    nowa sol,opole,amsterdam
    podoba mi sie ona dlatego ja kupilem i na dzien dobry padl mi alternator koszty 300 euro hehe swieci mi sie ten tryb awaryjny getribeprogram ale podejrzewam ze to dlatego ze byl automat tez nie ma wstecznego,ale jak tylko bedzie cieplo to sie tym zajme licznik tez musze zmienic bo skacze juz mam nowy,a tak ogolnie to chcialbym ja doposazyc troszke jak dla mnie to ma niewiele w sobie a jak juz pisalem z zewnatrz bardzo mi sie podoba...teraz tylko musze znalezc auto dla kobiety gdyz tym krazownikiem nie bardzo chce mi cos jezdzic wiec szukam e 36 compacta tylko nie w dislu i nie w lpg:-)

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    466
    BMW
    e32 730
    Skąd
    Koszalin
    tamta co ją znam a była też przekładana jak tu jest opisane miała shadowline a tu chromy widzę wiec odpada.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •