Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29

Wątek: Allegrowa E32 750 LONG z Pruszcza Gdańskiego

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jokerow750
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    452
    BMW
    E38 750i, 750iL
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez jokerow750 Zobacz posta
    Nie masz racji, w życiu są różne sytuacje i niespodzianki. To że teraz stać Cię na jeżdżenie 750 nie oznacza że wiecznie tak będzie. Wtedy z żalem trzeba się z nim rozstać :/
    Kupując to auto też nie miałem zamiaru jego sprzedaży, jednak wyszło inaczej...

  2. #22
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Cytat Zamieszczone przez Kafarek Zobacz posta
    Nie ufam ludziom i nie wierzę w historyjki o malowaniu auta bo:

    - wypadało
    - nie podobał mi się kolor
    - trzeba było odświeżyć
    - każdy element był zarysowany
    - był lekko puknięty
    - itp...
    Jednak są taki osoby.heh a wierzyć mi nie musisz że po prostu miałem takie "widzi mi się" ;) kilka osób widziało moje auto przed malowaniem i mogą coś na ten temat powiedzieć

    Co do tych zmian przed i po FL to zapomniałem że silnik był ciut inny (z racji tego iż m30 się nie zmieniało przed i po FL)

    Patrzyłeś swoją czujnikiem i masz gwarancję że to ori lakier?

    Za zdjęć tak na pierwszy rzut oka ten HL wygląda fajnie

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kafarek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    839
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    Tczew
    Blog
    2
    To że nie ufam ludziom, nie znaczy że wrzucam wszystkich do jednego wora.. wyjątkiem są oczywiście osoby takie jak Ty ;) Mimo że auta na oczy nie widziałem.. znam temat :) ale wiem też, że auta nie malowales by je sprzedać.

    Co do mojego auta.. uwierz mi że bym go drugi raz nie kupił. :) Mimo że czujnik pokazuje ok, to część prawdopodobnie byla malowana. Nie mam na to dowodu ani śladu w papierach, ale po dokładnych oględzinach wybebeszonego środka mam wiele pytań do niemieckiego właściciela ;)


    -----> www.e32.750i.pl <-----

  4. #24
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    32
    BMW
    750
    Skąd
    konstancin
    Cytat Zamieszczone przez Kafarek Zobacz posta

    Co do mojego auta.. uwierz mi że bym go drugi raz nie kupił. :) Mimo że czujnik pokazuje ok, to część prawdopodobnie byla malowana. Nie mam na to dowodu ani śladu w papierach, ale po dokładnych oględzinach wybebeszonego środka mam wiele pytań do niemieckiego właściciela ;)
    Może mały handelek ;) ?

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kafarek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    839
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    Tczew
    Blog
    2
    Hehe, zostaje u mnie na chwilę obecną ;) Mam jeszcze parę rzeczy do ogarnięcia.


    -----> www.e32.750i.pl <-----

  6. #26
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    32
    BMW
    750
    Skąd
    konstancin
    Cytat Zamieszczone przez Kafarek Zobacz posta
    Hehe, zostaje u mnie na chwilę obecną ;) Mam jeszcze parę rzeczy do ogarnięcia.
    ogarnąć zawsze może nowy właściciel ;)

  7. #27
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kafarek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    839
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    Tczew
    Blog
    2
    Moja zostaje jeszcze u mnie. Nowa skrzynia, nowe buty.. być może na zimę, lub po wakacjach.. a może wcale :] zobaczymy co los przyniesie ;)

    Nie zasmiecajmy wątku ;)

    Wysłane z mojego HTC Desire HD A9191 za pomocą Tapatalk


    -----> www.e32.750i.pl <-----

  8. #28
    Vip Vip Awatar artas270
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    332
    BMW
    Bmw 740i 4.4l
    Skąd
    Gdańsk
    Ta pierwsza 750 il z Pruszcza jest ciekawa jeśli kolega będzie zainteresowany mogę zerknąć w jakim jest rzeczywiście stanie.Jakieś 2 lata temu miałem okazje jeżdzić tym autem na tamten czas było to auto ,które jeżdziło weekendowo i w pakowane było dużo kasy na ori częściach.Daj znać czy się na coś zdecydowałeś...Pozdro

  9. #29
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    32
    BMW
    750
    Skąd
    konstancin

    Tanie e38 740 jako baza do dalszych prac

    Cytat Zamieszczone przez artas270 Zobacz posta
    Ta pierwsza 750 il z Pruszcza jest ciekawa jeśli kolega będzie zainteresowany mogę zerknąć w jakim jest rzeczywiście stanie.Jakieś 2 lata temu miałem okazje jeżdzić tym autem na tamten czas było to auto ,które jeżdziło weekendowo i w pakowane było dużo kasy na ori częściach.Daj znać czy się na coś zdecydowałeś...Pozdro

    Tą z Pruszcza sobie odpuszczam , czy ktoś z Wrocka mogł by obejrzeć tą drugą ... gwarantuję wdzięczność w przypadku zakupu ;)


    off top


    mogę kupić to e38 http://otomoto.pl/bmw-740-740i-bordo...C22446881.html w dobrych pieniądzach ;) sporo do zrobienia ale na bazę chyba by się nadało
    Ostatnio edytowane przez vinte ; 19-02-2012 o 20:14

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •