Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 29

Wątek: Allegrowa E32 750 LONG z Pruszcza Gdańskiego

  1. #11
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    32
    BMW
    750
    Skąd
    konstancin
    Rozmawiałem przez telefon z właścicielem tej drugiej ... niczego się nie dowiedziałem oprócz tego że stan idealny , gdy zacząłem drążyć temat... okazała się pikseljoza , prawdopodobnie drzwi do lakierowania , sądzę że na miejscu wyszło by więcej kwiatków . Brakiem skór się nie zrażam dla mnie to nie argument za odrzuceniem czy zakupem auta , jest ważny stan techniczny , blacharsko lakierniczy , ogólnie ładna historia auta - a skóry zawsze można dokupić ;)
    Ostatnio edytowane przez vinte ; 15-02-2012 o 17:08

  2. #12
    Vip Vip Awatar tomcad
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    493
    BMW
    E38 728 '96
    Skąd
    Kraków
    Ja swoją opinie opieram też tylko po fotach, wydaje się zadbana, jak komuś nie przeszkadza brak wypasu. To już trzecia aukcja z nią w przeciągu 2 lat, na każdej prezuntuje się nienajgorzej. Obecne ogłoszenie ma najgorsze fotki. Dwa lata temu ktoś kupił ją bez oglądania przez KUP TERAZ chyba za 8 tyś. tak wyglądała zachęcająco :)

    Vinte nie przejmuj się drzwiami do lakierowania, to pryszcz akurat... Jak jesteś zainteresowany to warto obejrzeć, albo ktoś za Ciebie...
    E23 728 - E38 728 - E60 520d - E65 750i

  3. #13
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Cytat Zamieszczone przez Kafarek Zobacz posta
    - początek produkcji (minus)
    A jakie to ma znaczenie czy jest z 87 czy z 91? Moja jest 87 lub 88 (nawet nie wiem) i wcale jakoś mnie to nie przeraża. W tych samochodach nie patrzy się na rok.Co z tego że kupisz 93' po Fl jak czasem można kupić przed FL w dużo lepszym stanie. W takich autach jak E32,E30 rok auta nie jest wyznacznikiem. Te minusy które wymieniłeś to tak na prawdę nie minusy.Doposażyć zawsze można a przebieg to w 90% E32 jest nie ori.

    Co do malowania całego auta...wolę mieć całe pomalowane w jednym kolorze niż np żeby się któreś drzwi różniły od reszty.Nie daj Boże ognisk korozji itp. W 20letnim aucie to tak na prawdę ma znaczenie? Co innego jak bym miał E60 całą malowaną to wtedy bym się martwił
    Ostatnio edytowane przez Dzuda ; 16-02-2012 o 09:04

  4. #14
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    HL może warto się nią zainteresować.

    http://motoallegro.pl/e32-750il-high...123540367.html
    Ostatnio edytowane przez rodzinabmw ; 16-02-2012 o 10:13

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kafarek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    839
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    Tczew
    Blog
    2
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda Zobacz posta
    A jakie to ma znaczenie czy jest z 87 czy z 91? Moja jest 87 lub 88 (nawet nie wiem) i wcale jakoś mnie to nie przeraża.
    W zespole napędowym jest różnica.. Silnik z korkiem w głowicy jest starszą konstrukcją, niewiele ale jednak różniącą się od wersji z korkiem z przodu. Poza tym inna skrzynia, inna elektronika osprzętu.

    Cytat Zamieszczone przez Dzuda Zobacz posta
    W tych samochodach nie patrzy się na rok.Co z tego że kupisz 93' po Fl jak czasem można kupić przed FL w dużo lepszym stanie. W takich autach jak E32,E30 rok auta nie jest wyznacznikiem. Te minusy które wymieniłeś to tak na prawdę nie minusy.Doposażyć zawsze można a przebieg to w 90% E32 jest nie ori.
    Tutaj kieruję się osobistymi preferencjami co też zaznaczyłem w swojej wypowiedzi.

    Cytat Zamieszczone przez Dzuda Zobacz posta
    Co do malowania całego auta...wolę mieć całe pomalowane w jednym kolorze niż np żeby się któreś drzwi różniły od reszty.Nie daj Boże ognisk korozji itp. W 20letnim aucie to tak na prawdę ma znaczenie? Co innego jak bym miał E60 całą malowaną to wtedy bym się martwił
    Kupując obecnie najmocniejszą wersję E32, zdecydowana większość kupujących kieruje się historią auta, jego stanem - ale pod kątem renowacji i perspektywy dłuższego użytkowania. Nie ufam ludziom i nie wierzę w historyjki o malowaniu auta bo:

    - wypadało
    - nie podobał mi się kolor
    - trzeba było odświeżyć
    - każdy element był zarysowany
    - był lekko puknięty
    - itp...

    Ktoś kto maluje całe E32 tak jak powinno to być zrobione (grube siano za dobre malowanie), robi to DLA SIEBIE. Widziałem sporą ilość aut malowanych po całości, gdzie po 2 latach purchle wyłaziły i szpachla pękała. Dobrze pomalowane E32 jest najczęściej w BDB stanie technicznym i jest ich w PL bardzo mało.. I nie są na sprzedaż :] A jak już są, to na pewno nie w cenie tych z linków :>

    Dlatego jak widzę w ogłoszeniu E32 750i, to wolę by było niemalowane, w oryginalnym lakierze. Widać jak na dłoni co się z autem działo i co je czeka w przyszłości..

    Ale to oczywiście moje zdanie..


    -----> www.e32.750i.pl <-----

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jokerow750
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    452
    BMW
    E38 750i, 750iL
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez rodzinabmw Zobacz posta
    HL może warto się nią zainteresować.

    http://motoallegro.pl/e32-750il-high...123540367.html

    Moja była ehhhh....łezka ;)

  7. #17
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Cytat Zamieszczone przez jokerow750 Zobacz posta
    Moja była ehhhh....łezka ;)
    Napisz coś więcej o historii tego auta. Co było zrobione za Twojej kadencji , jakie miała słabe punkty, ułatwi to nam ocenę 'sytuacji' ;)

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jokerow750
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    452
    BMW
    E38 750i, 750iL
    Skąd
    Katowice
    Jeśli będzie poważnie zainteresowany to mogę podjechać i zobaczyć jak wygląda na dzień dzisiejszy ( mam ok 10 km ). Kupiona przeze mnie i powoli doprowadzana do normalnego stanu. Największą bolączką był silnik - duże zużycie oleju, więc szedł do wymiany na poliftowy, później pojawił się wyciek z pompy wspomagania - zrobiona, uszczelniona, pracowało bdb, następnie wyciek z lewego tylnego nivo - czego już nie zdążyłem zrobić nie wiem czy na dzień dzisiejszy jest zrobione. Blacha db+, było kilka punktów - dół drzwi, nie pamiętam już których, z przodu odpryski od kamieni na pasie - ale to chyba standart, kawałek przed którymś tylnym kołem, ogólnie bez tragedii, u mnie miała iść do malowania, czekały już drzwi z podwójnymi szybami więc zbytnio tym się nie martwiłem. Ładny środek, nie podarty, skóra pewnie już do odświeżenia, cała elektryka sprawna - poza tylną roletą ( też już czekała :D ), skrzynia ok. Jak pisze sprzedający, auto do dopieszczenia i wsadzenia kilku tysiaków i śmiało można się cieszyć HL'em. Szczerze to sam się motam jak zobaczyłem tego linka ;) Kupił je znajomy, całe otoczenie to fani marki ( L7 ) więc wątpię że było katowane itp. Moim zdaniem warto, jeśli ktoś szuka igły to na pewno nie to. Ale bardzo dobra baza do renowacji. Przy wyciąganiu motoru oglądałem wszystko pod maską - ładnie, prosto, dużego dzwona na pewno nie było ale nie napisze ''nic nie malowane, nie lakierowane'' bo sam nie wiem, myślę że przy tym roczniku nie możliwe. Reasumując, u mnie auto do wyjazdów weekendowych, stale dopieszczane, niestety jak zwykle sytuacja zmusiła do sprzedaży ( z b. dużym żalem ). Jeśli są pytania służę pomocą ;)

  9. #19
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    32
    BMW
    750
    Skąd
    konstancin
    Cytat Zamieszczone przez rodzinabmw Zobacz posta
    HL może warto się nią zainteresować.

    http://motoallegro.pl/e32-750il-high...123540367.html

    Rozmawiałem z właścicielem , więc tak....

    do zrobienia na wczoraj :

    nivo

    przekładnia kierownicza

    zawieszenie przednie , ze słów sprzedającego wynika że jest tam tragedia i trza robic całe

    pare elementów do prac blacharsko lakierniczych


    to tak na szybko .


    Pozdrawiam


    PS. Po jaką cholerę ludzie kupują takie auta ? jak więdzą juz w dniu zakupu ile na ten przykład kosztuję komplet wahaczy ori , żal ...
    Ostatnio edytowane przez vinte ; 16-02-2012 o 12:14

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jokerow750
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    452
    BMW
    E38 750i, 750iL
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez vinte Zobacz posta
    Rozmawiałem z właścicielem , więc tak....

    do zrobienia na wczoraj :

    nivo

    przekładnia kierownicza

    zawieszenie przednie , ze słów sprzedającego wynika że jest tam tragedia i trza robic całe

    pare elementów do prac blacharsko lakierniczych


    to tak na szybko .


    Pozdrawiam


    PS. Po jaką cholerę ludzie kupują takie auta ? jak więdzą juz w dniu zakupu ile na ten przykład kosztuję komplet wahaczy ori , żal ...
    Nie masz racji, w życiu są różne sytuacje i niespodzianki. To że teraz stać Cię na jeżdżenie 750 nie oznacza że wiecznie tak będzie. Wtedy z żalem trzeba się z nim rozstać :/

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •