Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 43

Wątek: Strasznie "kopci" na biało m60b30

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    630
    BMW
    m60b40
    Skąd
    ZGY!
    ile km zrobiels od kiedy takie jaja zaczely sie dziac? skad masz pewnosc, ze np plynu CI nie bierze? podjedz do mechanika, zeby zbadal spaliny. uszczelniacze....hmmm ja zalalem dobry olej, i juz nie kopci, a czasem przy ostrym gazowaniu potrafil dwie chmurki puscic. olej dobry, i spokoj, choc nie ukrywam, ze i tak je zmienie.
    Robil to juz ktos sam?jest jakas instrukcja? mam wszystkie narzedzia, troche wiedzy chce sprobowac sam:)

  2. #12
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Niestety sam olej nie załatwi sprawy.. Jak już puszczał dymka to nie wierzę w samo naprawę innym olejem !

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  3. #13
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    21
    BMW
    730i e38
    Skąd
    Stargard Szczeciński
    powiem szczerze że w przeciągu ostatnich dwóch miesięcy zrobiłem nią 172km tak więc malutko ponieważ już policja zatrzymała i dowodzik by poleciał gdyby nie znajomy :P no to widzę że nie ma tragedii jeżeli chodzi o cenę wymiany uszczelniaczy

  4. #14
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    To na dobrą sprawę nie możesz na razie nic nam powiedzieć odnośnie ubytku płynu itp. Tragedii nie ma z wymianą uszczelniaczy, gorzej ze znalezieniem odpowiedniej osoby do ich wymiany...

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  5. #15
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    21
    BMW
    730i e38
    Skąd
    Stargard Szczeciński
    co do osoby to jest jedna zaufana i kolega RED_MAN pewnie o niej słyszał na innym forum :) odnośnie ubytku płynu mogę powiedzieć ponieważ od kąd kupiłem to auto to w przeciągu 3 miesięcy jeżdżenia nie ubyło płynu z chłodnicy a że niedawno zaczęły się dziać niesamowite rzeczy z moją bawarką to próbuję dojść do ładu i składu na chwilę obecną z silnikiem wiem tylko że sprawa na chwilę obecną wygląda następująco odpalam auto zakopci tak dość mocno na początku na niebiesko później już na biało ruszam w drogę auto nie kopci nic a nic dopiero jak depnę gaz i przekroczę 2,5 tys obrotów to auto zaczyna puszczać z dwururki niesamowity dym nawet mam zdjęcie jak to wygląda



    Uploaded with ImageShack.us

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    527
    BMW
    wiele
    Skąd
    Śląsk
    elegancko jak u mnie :) można jakiś namiar na tą zaufaną osobę co wymienia uszczelniacze ? też bym się musiał za to zabrać, choć myślę nad swapem na 4.0..

    maciej, a nie miales kiedyś przegrzanego silnika w przeszlosci? bo puszczające uszczelniacze mogą być niestety takim 'powiklaniem' po przegrzaniu go, ewentualnie jesli będą walnięte tylko na zaworach wydechowych lub bardziej na wydechowych to na skutek dlugotrwalej lub intensywnej eksploatacji na zbyt niskim afr...
    Ostatnio edytowane przez dobrus ; 15-02-2012 o 16:32

  7. #17
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    21
    BMW
    730i e38
    Skąd
    Stargard Szczeciński
    NASO BMW BAUMGART-Diagnostyka komputerowa,mechanika i elektromechanika poj. w pełnym zakresie.Oficjalny partner BMW POLSKA-BMW Smorawiński.Tel 508182241.

    z tym że kolego ten serwis znajduje się w szczecinie

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    527
    BMW
    wiele
    Skąd
    Śląsk
    no to faktycznie ciut za daleko, jakby ktoś mial namiar na kogoś takiego na poludniu to poproszę bo też niezabardzo mogę kogoś znaleźć

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    630
    BMW
    m60b40
    Skąd
    ZGY!
    no racja u Świrka w szcz zrobia Ci to elegancko, i wcale nie drogo. Ewentualnie w Kołobrzegu moge polecic Pana Karola. Blizej Ciebie nikogo nie znam.

    Jakub, nie mialem az takich oznak jak kolega opisuje, ledwo co mi zakopcil przy mocnym bucie, i uwierz wymiana oleju, potem odmy i wogole kopcenie ustalo.

  10. #20
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Cytat Zamieszczone przez red_man Zobacz posta
    ...wymiana oleju, potem odmy i wogole kopcenie ustalo.
    Trzeba było od razu pisać że wymieniłeś odmę w tym czasie, czyli nie olej polepszył sprawę tylko odmy ;)

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •