Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Prace dodatkowe - oferty - tajemniczy klient

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    2,061
    BMW
    750iL
    Skąd
    UK

    Prace dodatkowe - oferty - tajemniczy klient

    Czy ktoś z Was ma doświadczenie w takich dodatkowych formach zatrudnienia jak "Mystery Shopper" ? Większość tych ogłoszeń wygląda na wyłudzanie danych osobowych.

    Tutaj np. jest wyglądające w miarę poważnie ale nigdzie w internecie nie ma żadnej opinii czy ktoś zarobił tam chociaż złotówkę, natomiast proces rejestracji wymaga niemalże podania długości... stopy :)

    Czy macie w tym jakieś doświadczenia?

    http://praca.money.pl/tajemniczy;kli...a,6925661.html

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar krzysiek7er
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    661
    BMW
    brak... tym czasem Omega B FL 2.2
    Skąd
    Finlandia
    Jak by to była praca jako tajemniczy klient np w Auto-Świat to bym się skusił. Moja znajoma pracowała raz jako tajemniczy klient i nie specjalnie sobie to chwaliła. Płacą podobno grosze a wymagania z kosmosu. Ale każda firma inna różnie można trafić.

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    2,061
    BMW
    750iL
    Skąd
    UK
    a pamieta jaka to byla firma?

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar krzysiek7er
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    661
    BMW
    brak... tym czasem Omega B FL 2.2
    Skąd
    Finlandia
    Ja nie pamiętam a z nią już długo kontaktu nie miałem. Ale spróbuj wyszukać u wujka google. Często się spotyka jakieś fora, na których są opinie o firmach. Nauczyłem się tego jak spędziłem dwa miesiące jako telemarketer gdzie wymagania z kosmosu a płace z podziemi. Znalazłem wątek w google o tej firmie i wszystko się zgadzało. Także spróbuj poszukać najpierw i poczytać opinie.

    Coś znalazłem. http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=333474

    I jeden ciekawy post: "jeśli jest to gastronomia to w Polsce spotkałam się tylko z zapłatą w formie jedzenia tzn idziesz do jakiejś restauracji z poleceniem obserwowania lokalu, obsługi, oceny pracowników, wiesz że masz zamówić jakieś nie wiem danie A, zapłata to zwrot kosztów jedzenia, bierzesz rachunek. takie urozmaicenie dla osób które lubią dobrze jeść w dobrych lokalach"
    Ostatnio edytowane przez krzysiek7er ; 15-02-2012 o 09:09

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar krzysiek7er
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    661
    BMW
    brak... tym czasem Omega B FL 2.2
    Skąd
    Finlandia
    No i jak tam rozglądasz się dalej za tym tematem???

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    2,061
    BMW
    750iL
    Skąd
    UK
    Nie odpuszczam sobie poszukam czegoś normalnego tymczasowo :) (mam wolny rok)

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar krzysiek7er
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    661
    BMW
    brak... tym czasem Omega B FL 2.2
    Skąd
    Finlandia
    Czasem szperam z ciekawości po ofertach także jak znajdę coś ciekawego to dam znać. A dostawca pizzy? Niby śmieszne, ale można coś dorobić ( np z napiwków ) a i miłe klientki się czasem trafiają :P

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    2,061
    BMW
    750iL
    Skąd
    UK
    Nieee bardzo słabo płacą w dodatku od przejazdu. Bawiłem się w różne roboty i do niektórych rzeczy nawet się dokłada. Jak patrze po ofertach to podstawą do ciekawej pracy są jakiekolwiek studia i jak najwięcej szkoleń. Połażę sobie jeszcze w poniedziałek po salonach samochodowych :)

    Będziemy z kumplem robili działalność niebawem ale coś muszę teraz dorobić na szybko bo lipa jak się ma 7er :D
    Ostatnio edytowane przez Michal750 ; 17-02-2012 o 18:27

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •