Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27

Wątek: M57 B30 głośna i nierowna praca silnika.

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    59
    BMW
    E38 730d 2001r.
    Skąd
    Warszawa

    M57 B30 głośna i nierowna praca silnika.

    Witam
    Mam problem
    Wczoraj zamontowałem Webasto i wszystko działało idealnie. Jeździłem około godziny czasu i wszystko było ok. Zgasiłem samochód pod sklepem i po kilku minutach odpaliłem. Wyskoczył mi błąd (a nawet nie jeden ale jest jeden główny). Nie mogę dokładnie go odczytać bo jeszcze nie mam naprawionego wyświetlacza pod zegarami ale jest napisane "einEprilEAnlage" (litery drukowane są teoretyczne bo nie mogę ich odczytać).
    Ogólnie jak się ten błąd załączył to silnik zaczął działać nierówno i głośniej a z rur wydechowych zaczął lecieć dym.
    Nie wiem czego to jest wina ... próbuje się dodzwonić do mechanika ale oczywiście ma wyłączony telefon a nie będę jechać 4 kilometrów jak nie wiem co mu dolega i czy to jest coś poważnego żeby nie uszkodzić silnika.

    Jak odpalam samochód to przez chwile pracuje normalnie ... wyświetla się błąd i zaczyna pracować nierówno ... potem chwile się normuje ale jak dodam gazu i spadną obroty to znów chodzi nierówno. Trochę wygląda mi to jak by nie działała jakaś świeca lub cewka ?? Jak by po prostu nie palił na jednym cylindrze ?? Ale ja się na dieslach kompletnie nie znam i nie mogę sobie sam z tym poradzić.

    Dlatego proszę was o pomoc ba nawet nie wiem co mam teraz z nim zrobić ;/
    Ostatnio edytowane przez BOSS ; 10-03-2012 o 17:02 Powód: Silnik masz diesla a temat tytulujesz M60 ???

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •