Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Wątek: Witam kolegów

  1. #21
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Cytat Zamieszczone przez fikolxxx Zobacz posta
    kurcze czuje sie jak lamus, zaczynam szczegolowo przegladac fora, wasze fotki siódemek i jestem w szoku!!!! myslalem ze wiem cos o tym samochodzie, w prawdze interesowalem sie nim juz pare latek, myslalem ze widzialem juz wszystko--- pomylka!!!!! nic nie wiem!!!! jestem w szoku, jakie macie lalki, zdaje sobie sprawe ze kosztuje to kupe pracy kupe czasu i pieniedzy- to ostatnie akurat nie jest najwazniejsze :), liczy sie pomysl i milosc do siódemki. teraz patrze na swoja siódemke i juz wiem ze bedzie mnie kosztowala duzooo pracy i duzo milosci i wyrzeczen- ale za to jaka bedzie radosc i duma. Panowie gratuluje wam waszych autek powiem nawet krotko zazdroszcze wam fascynacji marka i wygladu waszych siódemek, i obiecuje ze postaram sie dorownac wam z wiedza i z moim autkiem. pozdrawiam. Ciesze sie ze do was dolaczylem.
    Wytrwałości w modach ;)

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  2. #22
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    45
    BMW
    E38 735 V8
    Skąd
    Stargard Szczeciński
    dodam ze mam glowe pelna pomyslow, az nie wiem od czego mam zaczac jak patrze na wasze siódemki to warjuje ale zabieram sie do dziela i mysle ze na jakis spocik zdaze wycackac swoja lale i sie pochwale

  3. #23
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Spoko, spoko - nie od razu Rzym zbudowano ;D
    Gra muzyka

  4. #24
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    886
    BMW
    BMW E38 740 1994r
    Skąd
    okolice Kalisza
    Cytat Zamieszczone przez fikolxxx Zobacz posta
    kurcze czuje sie jak lamus, zaczynam szczegolowo przegladac fora, wasze fotki siódemek i jestem w szoku!!!! myslalem ze wiem cos o tym samochodzie, w prawdze interesowalem sie nim juz pare latek, myslalem ze widzialem juz wszystko--- pomylka!!!!! nic nie wiem!!!! jestem w szoku, jakie macie lalki, zdaje sobie sprawe ze kosztuje to kupe pracy kupe czasu i pieniedzy- to ostatnie akurat nie jest najwazniejsze :), liczy sie pomysl i milosc do siódemki. teraz patrze na swoja siódemke i juz wiem ze bedzie mnie kosztowala duzooo pracy i duzo milosci i wyrzeczen- ale za to jaka bedzie radosc i duma. Panowie gratuluje wam waszych autek powiem nawet krotko zazdroszcze wam fascynacji marka i wygladu waszych siódemek, i obiecuje ze postaram sie dorownac wam z wiedza i z moim autkiem. pozdrawiam. Ciesze sie ze do was dolaczylem.
    Rąsia -nie jesteś pierwszym ,który się dowiaduje czegoś nowego o swoim aucie ;)
    Powoli do celu -pierwszy krok masz za sobą -czyli kupno wymarzonej e38 :) W pierwszej kolejności zadbaj o płyny ,czyli olej ,itd
    Po Twoich słowach coś mi się wydaje , że połknąłeś haczyk i zachorowałeś na nieuleczalną chorobę ;)
    Pozdrawiam :)

  5. #25
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    W I T A M

    nie przejmuj się - każdy zaczynał tak jak TY ( nawet ja )

    głowa do góry - będzie git
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •