Witam kolegów. Mam następujący problem i mam nadzieje że mi pomożecie mimo tego że jestem początkującym użytkownikiem. A więc:
Po wymianie świec, wyczyszczeniu odmy i przepustnicy powietrza a także skasowaniu inspekcji autko odpaliło na benzynie na gazie tez chodził ale raz równo a czasami nie równo, przez dwa dni jeździłem nim a w piątek odstawiłem je do garażu i w niedziele już nie mogłem odpalić. rozrusznik kręci, akumulator też dobry ale w ogóle nie chce zaskoczyć ani na benzynie ani na gazie. I jeszcze jest jeden taki objaw że jak włacze zapłon to wskazówka prędkościomierza podskoczy do góry i opada. A ostatnia jazda moja siódemką wyglądała tak że gdy redukowałem to na chwilkę ją przyduszało i dopiero po paru sekundach wchodziła normalnie na obroty i to tak samo na benzynie jak i na gazie.
Wiecie co to mogło się stać? Proszę pomóżcie bo naprawdę nie wiem co mam zrobić z tym problemem a nie lubię dawać do mechaników wole sam coś zrobić.
Proszę o szybką odpowiedź co to może się dziać i jak ten problem rozwiązać. Z góry dziękuje:)