Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Wymiana oświetlenia wnętrza na rurkowe LEDy

  1. #1
    d(-_-)b Vip Awatar ratovnik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    4,102
    BMW
    E66 735Li
    Skąd
    Żory

    Wymiana oświetlenia wnętrza na rurkowe LEDy

    Zabieram się za wymianę oświetlenia wnętrza na diodowe (podsufitka, drzwi, pod nogami, tylne słupki itp.). Jedyne co to zastanawia mnie dlaczego podświetlenie rejestracji przy żarówkach rurkowych z LEDami lekko mrużyło. Jakie zastosować, aby obyło się bez migotania?


  2. #2
    d(-_-)b Vip Awatar ratovnik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    4,102
    BMW
    E66 735Li
    Skąd
    Żory
    Oświetlenie wymienione, przyznam, że ładnie świeci:





    Ringi CCFL kolor żółty, podświetlenia klamek ciepłe LEDy, wnętrze w zimnych LEDACH. Super to wygląda :-)

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar MariuszE38
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    1,161
    BMW
    Sprzedane
    Skąd
    Toruń
    Tylko niestety straciłeś opcję ładnego stopniowego ściemniania oświetlenia podczas jego wyłączania się i stopniowego rozjaśniania podczas włączania...
    ex:
    E36 325 TDS AC Schnitzer (160KM, 305Nm)
    E38 728iA Shadowline Individual
    E53 X5 4,4i Sport Pack

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    527
    BMW
    wiele
    Skąd
    Śląsk
    moim zdaniem żadne ledy nie wyglądają dobrze w klasycznym aucie jakim jest e38, zwlaszcza jak widze jak komuś tylna tablica świeci jasniej niz swiatla :) ringi tez mi sie nie podobają, ale o gustach... :D

  5. #5
    d(-_-)b Vip Awatar ratovnik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    4,102
    BMW
    E66 735Li
    Skąd
    Żory
    Cytat Zamieszczone przez MariuszE38 Zobacz posta
    Tylko niestety straciłeś opcję ładnego stopniowego ściemniania oświetlenia podczas jego wyłączania się i stopniowego rozjaśniania podczas włączania...
    Oœwietlenie wnętrza w diodach też się œciemnia, może jedyną różnicą jest w tym, że śœciemnianie kończy się ułamek sekundy wczeœniej, niż żarówki, ale nawet nie zwróciłem na to uwagi. Przy okazji pobierają mniej prądu, normalnie było 11 żarówek rurkowych każda po 10W plus 4 a'la postojówki w drzwiach każda 5W (czerwone lampki).

    Klamki zewnętrzne i Ringi CCFL też się ładnie œściemniają wraz z przygasaniem wnętrza.
    Podœwietlenie tablicy zostawiłem na zwykłych żarówkach. Ładnie wyglšda tak jak jest.
    Ostatnio edytowane przez ratovnik ; 15-02-2012 o 11:34

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •