Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Gdzie znajde dokładnie skrzynki z bezpiecznikami?

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    10
    BMW
    740i
    Skąd
    Łódź

    Gdzie znajde dokładnie skrzynki z bezpiecznikami?

    Mam mały problem u siebie w swojej 7ce. Od niedawna jestem jej nowym właścicielem i muszę trochę przy niej posiedzieć (różnego rodzaju pierdoły) Przydałyby mi się informacje odnoście położenia wszelkich skrzynek bezpieczników w e38. Wiem że są pod maską, w bagażniku i podobno pod schowkiem pasażera lub pod dywanem pasażera. Prócz tego mój zaprzyjaźniony elektryk wyczytał gdzieś że są jeszcze pod kierownicą. Szukałem z nim w/w miejscach ale znalazłem bezpieczniki tylko w bagażniku i w komorze silnika. Czy ktoś mógłby mi dokładnie wyjaśnić gdzie ich szukać, albo lepiej jak do nich dojść? Mile widziane fotki z pokazaniem miejsca ich położenia. Dodam że rok produkcji mojej e38 to 1995 rok (wersja indywidual jeśli to coś zmienia) silnik 4,0.

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar rosomak79
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    433
    BMW
    740i manual M60B40
    Skąd
    Kraków
    Witaj
    Z mojej wiedzy mogę Ci powiedzieć, że bezpieczniki są właśnie pod maską po stronie pasażera i w bagażniku nad aku.

  3. #3
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    A co cię skłania do szukania tych bezpieczników??
    Gra muzyka

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    10
    BMW
    740i
    Skąd
    Łódź
    Nie działa mi np tylna roleta i mam problemy z alarmem. Włącza się ciągle. Byłem już u elektryka i jak narazie wyłączył mi alarm ale dziwnym zbiegiem okoliczności padł mi akumulator. Odpalił mi autko z takiej magicznej skrzynki do rozruchu aut ale po tym zwariowało mi co nie co. Nie dziala mi roleta i akumulator się rozładowuje co 2 dzień praktycznie jeśli nie jeżdże. Myślałem że to aku, bo miał podobno już 7 lat więc wymieniłem, ale to nie to, bo nowy tak samo się rozładowuje. Prócz tego nie działają mi jeszcze jakieś pierdoły które chciałbym sprawdzić (np EDC)

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tomgtdek69
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    711
    BMW
    E39 540iA
    Skąd
    Słupsk
    Sprawdź czy auto wchodzi w stan "uśpienia". Miernik w dłoń i sprawdzamy...
    Jeśli nie (a zapewne tak jest) to wyciągając kolejne bezpieczniki możesz sprawdzić co konsumuje energie (operacja czasochłonna bo auto przy niektórych wyjdzie z stanu uśpienia, bd musiał odczekać aż spowrotem wejdzie w stan uśpienia)
    Sprawdź czy mechanik porządnie odłączył alarm. Nieoryginalne często są podłączane do głównego przewodu prosto z aku.
    V8 Garage

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •