Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 35

Wątek: [ elektryka] jak wymienic baterie w kluczyku

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    90

    [ elektryka] jak wymienic baterie w kluczyku

    jak wymienic baterie w pilocie tak co by nic nie rozwalic ,drugi klucz mi nie dziala i chce sprawdzic o co kaman ,bo jak chce otwozyc z guzika drugim to nie dziala ale ja wloze klucz do zamka otwoze ale alarm sie wlancza .o co kaman??

  2. #2
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Poszukaj we wcześniejszych postach - ten temat był szeroko dyskutowany :)

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    90
    skoro wiesz gdzie jest ten temat daj mi linka ,bo ja nie umiem znalezc za duzo tego

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    nie no, bez przesady... Mesjaszu - nikt nie będzie szukał dla Ciebie wątków i przeklejał linków - ponieważ Tobie nie chce się poświęcić na to 10 minut.

    Zakładam że z Google umiesz korzystać - funkcja "Szukaj" na forum działa na identycznej zasadzie ;)
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  5. #5
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Podpowiedziałem Ci z dobrego serca, gdyż pamiętam, że taki temat był poruszany i nic więcej. Ja osobiście wymieniam bateryjki w kluczykach w ASO - trwa to 10 min. i kosztuje też z 10 zł. :)

    PS.
    Dlaczego uznałeś, że Twój czas jest więcej wart niż mój? ;(

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    90
    panowie po pierwsze jest wzmianka na forum o kluczyku i baterii ,nie bede cytowal ale bylo napisane ze kluczyk moze sie ladowac sam w stacyjce podczas jazdy i jescze ktos napisal ze baterie nalezy wymieniac :] tylko jak rozebrac zeby nie uszkodzic odpowiedzi na forum nie znalazlem sorry i dlatego pytam

  7. #7
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    wymieniasz szybko !!!! masz na to 58sec. po tym czasie pilot się rozkoduje . z tyłu kluczyka masz płaską klapkę z miejscem na śrubokręt - ściągasz ją i tam masz napisane jaka bateria jest w środku -> następnie wywalasz śrubkę małym krzyżakiem i szybko machasz palcami z baterią .

    a co do ładowania kluczyka ze stacyjki - owszem tak jest ale jako opcja i jak pada ci bateria w pilocie to raczej jej nie masz :)

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    90
    dzieki Neuf ale cos nie moge dac se rady z tym kluczem zostawie to serwisowi ,kupie sobie odrazu instrukcje obslugi bede mniej pytal :what:

  9. #9
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    ja już mam papierową instrukcję obsługi i hmm nic się nie dowiedziałem z niej .... a z kluczykiem powalcz i się nie poddawaj :) jak zepsujesz to się na przyszłość nauczysz a programowanie klucza pewnie około 200 zł a wymiana baterii u mnie w serwisie to 5zł z baterią :) zapytaj z ciekawości w swoim serwisie czy nie ma tam czegoś takiego jak jakiś przegląd wiosenny :) u mnie wprowadzili to i koszt to 120zł a podłączają pod kompa myją i sprawdzają wszystko łącznie z zawieszką :) a za kilka piwek dla pana majstra to i 2 kluczyk doprogramują i jeszcze coś tam zrobią co wymyślisz :) przynajmniej u mnie :)

  10. #10
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    90
    ja pytalem juz o serwis koszt to 300f i wymieniaja filtry plyny olej ,musze sie umowic ,a ile taki serwis w aso w polsce kosztuje moze bedzie taniej ,wybieram sie na poczatku lipca

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •