Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: co mislicie o ty wzmacniaczu BOSCHMANN PCH-888ATX????

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    155
    BMW
    bmw 730i
    Skąd
    dublin

    co mislicie o ty wzmacniaczu BOSCHMANN PCH-888ATX????

    mysle zamontowac sobie glosnik nisko tonowy SONY XS-L124P5B 1300 watt i chciał bym podpiąc do niego wzmacniacz BOSCHMANN PCH-888ATX tylko niewiem czy to jest dobry pomysł :/ :/ co myslicie o tym????????

  2. #2
    7ka
    Gość
    jestem na nie......nie lubie tego typu firm...

    tylko firmowe !!

  3. #3
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    a Sanyox nie było ??

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    155
    BMW
    bmw 730i
    Skąd
    dublin
    Sanyox!!pierwsze słysze o takiej firmie......to jaki wzmacniacz polecacie??jeszcze myslałem o BLAUPUNKT GTA460 800watt..nie jestem w temacie co do sprzetu audio

  5. #5
    7ka
    Gość
    tylko firmowe... sam posiadam blaupunkta i do tego JBL suba..i jestem zadowolony..

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    400
    ze wzmakow polecam jakis sprzecik od firmy, ktora sie tylko tym zajmuje:) oczywiscie te wszystkie dostepne wzmaki typu blaupunkt itp sa tez dobre. jednak pozostawiaja wiele do zyczenia:)

    jesli chodzi o wszelkiego rodzaju bass'y to polecam firme PowerBass. naprawde wymiata :) a skrzynki mozna juz kupic z wbudowanym wzmacniaczem.. cena takiego zestawu troche odbiega od klockow blaupunkta, sony czy podbnych, ale wierzcie mi - bez porownania lepiej gra:)

    polecam skrzynke cos na styl PowerBass S12P BassBox. oczywiscie mozna wybrac lepsza - drozsza.. ale mysle ze kazdy z tej bedize zadowolony :)

    ps. w poprzednim aucie zakladalem zestawy przednie do auta. fakt faktem drzwi dosc dobrze wygluszylem. ale te glosniczki dawaly taki bass ze ludzie pytali jaka skrzynke basowa mam w bagazniku:) jednak bagaznik byl pusty, a bass szedl tylko z przodu:)

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik Awatar Saillupus
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,473
    BMW
    e65 760i 2003r , X5 4.6iS 2002r
    Skąd
    Szczecin
    Blog
    6
    ja mam odtwarzacz dvd BOSCHMANNA w aucie i nie jestem z niego za bardzo zadowolony
    polecam coś firmowego
    Blaupunkt brzmi lepiej
    ale jak już zmieniać audio w samochodzie to od razu na coś lepszego a nie bawić się w taniznę gdyż i tak nie będziesz zadowolony w 100%
    ja mam audio JBL i nic więcej mi nie potrzeba
    więc poczekaj trochę, dozbieraj kasy i leć z grubej rury :D
    pozdr.
    było e38 730d 1999r, e38 750i 2000r, e53 4.4i 2001r, e46 330Ci 2001r

  8. #8
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    jezeli chodzi o radia to blaupunkt gra mi srednio, i to niewazne jaki model, dzwiek taki tepy bez dobre gory i dolu, najlepiej grajace radio jakie mialem do tej pory to byl kenwood kdc9590 a jezeli chodzi o wzmacniacze to z tych firm "no name" wmiare to dobrze pyka link i to tez zalezy ile glosnikow bedzie podlaczal pod ten wzmacniacz, 2 czy 4

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    155
    BMW
    bmw 730i
    Skąd
    dublin
    niechce wkładac niewiadomo jakiego szprzętu do auta bo wiem ze będe go sprzedawal po wakacjach,chce cos nieco polepszyc granie w mojej 7 a, mam jeszcze takie pytanie dotyczące glosnika i miejscu w kturym chce go zamontowac,wiec myslałem na wsadzeniu go w tylną pulke na srodku tam niema tych grabów lub tam gdzie jest podłokietnik noi czy tam wejdzie??teraz kiepsko mi to sprawdzic bo jestem po za krajem a bunia w posce stoi ,niechce wkladac tuby bo słyszalem ze 7 są bardzo wiciszone i w srodku kiepsko słychac.i co tu robic :/

  10. #10
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    bzdura, niewieze ze np e38 ma lepiej wyciszony bagaznik od meska w202 czy mojej starej e36 gdzie tez byla blacha pomiedzy bagaznikiem a wnetrzem auta i wszystko bylo slychac zaje....fajnie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •