Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: co mislicie o ty wzmacniaczu BOSCHMANN PCH-888ATX????

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    400
    jesli chodzi o radio samochodowe to dla mnie najlepsze brzmienie oferuje ALPINA :) zawsze bylem super zadowolony z tej firmy - fakt jest dosc droga w porownaniu do sony np. ale dzwiek ma super.

    powiem szczerze, ze nawet najslabszy model ( teraz to juz nawet cos kolo 350zl mozna kupic ) gra o wiele lepiej niz drozsze sony. faktycznie nie ma tu zadnych "wodotryskow" i innych bajerkow.. ale gra naprawde przyzwoicie:D

    ps. taka mala podpowiedz. kto ma DSP w aucie niech sobie daruje wymiane radyjka, bo ciezka sprawa:P

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    155
    BMW
    bmw 730i
    Skąd
    dublin
    masz racje co do firmy ALPINA majá dobre sprzęty fakt tanie nie są :]

  3. #13
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    a ja np wole kupic JVC za 350zl niz najtansza alpine i naprawde chodzi tu o dzwiek, codziennie sprzedaje radia i wiem ile i jak gra alpina za 350zl i powiem wam ze masakra, dobry dzwiek i wyglad zaczyna sie od ponad 500zl przynajmniej,

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    123
    nie wiem jak wzmacniacz ale mialem lcd w passacie boschmana i bylem zadowolony ...niby na matrycach sharpa sa robione... teraz w seven mam sprzet (wzmacniacz)Vibe i jestem zadowolony a co do radyjka to polecam Clariona...stare dobre brzmienie
    .....XXX......

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    155
    BMW
    bmw 730i
    Skąd
    dublin
    Vibe mmmmm to co sie mi marzy :D a co do radijka zostaje seryjne bo jak już wspominałem bede szpedawał bunie po wakacjach.a kto ma tube z was w bagrzniku??i jak wam to gra?

  6. #16
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    ja jestem ostatnimi czasy pod dużym wrażeniem głośników "signat" nawet najtańsze moim zdaniem grają już wystarczająco :)

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik Awatar phdream
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    764
    BMW
    E38 740i 6M
    Skąd
    Olsztyn
    zgadza się!!Ja miałem wzmacniacz signat i grał swietnie!! :D

  8. #18
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    74
    Nie polecam BOSCHMANN!!! Juz nie chodzi o brzmienie, ale jak bedziesz chcial sobie fajnie odkrecic. To po 15 minutach sie zgrzeje i wyłączy!! Godzina chłodzenia i znowu 15 minut grania. i tak w kołko :( Za to polecam wzmacniacz amerykanskiej firmy- CRUNCH!!! Nie droga firma,a dobra! Mialem to w e38 rok temu i ciagle jezdzilem wymieniac głosnik bo nie wytrzymywal!!! super moc i super brzmienie!!!!

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    155
    BMW
    bmw 730i
    Skąd
    dublin
    a co sádzicie o tej firmie PEIYNG :/ ?????

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •