Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: skory...czym je myc,pielegnowac itp..

  1. #11
    Cytat Zamieszczone przez Anatol
    Trolu wszystko fajnie pięknie tylko jak masz troszke bardziej zabrudzona skórke to nieradzi sobie ten preparat "Leather care kit " z trzema gąbkami bo co jeden raz trzeba gąbki płukac w ciepłej wodzie .... bo tak sie rozmazuje brud ... Ja przyatakuje sobie renoskórem ... i aerografem .. :D
    anatol , ale to "Leather care kit " z trzema gąbkami urzywasz na samym koncu efekt koncowy :)

  2. #12
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    ja jak czyscilem skore w audi a byla bardzo bardzo brudna uzywalem zwyklego szarego mydla i szczotki w grubym wlosiem a by wyczyscic w zagieciach, pozniej dobrze wysuszyc, i wetrzec krem nivea, rewelacja!!! pozniej wystarczy co jakis czas wyczyscic pianka czy innym preparatem dostepnym w sklepach

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    372
    BMW
    740iA, e30 344i, 126p
    Skąd
    Pruszkow
    A ja polecam najpierw tapicerke przetrzec ta pianka BMW, jest naprawde swietna jesli chodzi o czyszczenie, tlyko ja placilem na Narbutta za nia 65 zl. A potem polecam przetrzec tym srodkiem http://www.allegro.pl/item295077966_...owa_film_.html zostawic tylko na dluzej az wyschnie, ale naprwde mistrzowsko przywraca blask, ja bylem w szoku :)

  4. #14
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    nielubie barwiacych woskoch bo to pozniej jest na spodniach na dup.e :x

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •