Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 38

Wątek: kolizja drogowa

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar bolo88pl
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    241
    BMW
    E65 730D
    Skąd
    Mazowsze

    kolizja drogowa

    Witam Panowie prosze o rade.... sytuacja bardzo nieprzyjemna jechałem spokojnie na prostej drodze zjechał na mój pas i zerwał mi lusterko i przetarł cały lewy bok pękł nawet zderzak z tyłu .... koles uciekł ale dogoniłem go choc nie było łatwo akcja była jak z filmu gangsterskiego musiałem stanąć na całej szerokości drogi tamujac ruch w dwóch kierunkach wyciagłem kolesia z auta nagrzany był zdrowo wezwałem policje zanim przyjechali około 30min koles zadzwonił po swoich ziomali i mało brakowało a by skończyło bitka w rezultacie zawineli sie szybko do forda fiesty i prubójac odjechac mało co nie potracili mojego przyjaciela ....... została tylko moja bm-ka i czerona carisma sprawcy.policja przybyła jak juz dawno było po herbacie i spisali nas i sprawdzili numery carismy i wyszło ze to kolesia co ma 35lat a ten co mi uciekł to miał około 50l. czekam teraz na list od policji w sprawie przesłuchania. mojej osoby i mojego kolegi. Panowie jak to sie możę skończyc i jak mam postepowac prosze o rade najbardziej interesowała by mnie możliwosc naprawy wozu w aso ale nie wiem czy moge tak zrobic prosze o konkretne porady [koles nie reagował na żądne próby zatrzymania cały czas kombinował jak mnie oszukac dopiero jak zatrzymałem ruch sie zatrzymał ale także chciał uciekac na szczescie zabrałem mu jakimś cudek kluczyki z auta] pozdrawiam i nie życze nikomu takich akcji pozdro
    Ostatnio edytowane przez bolo88pl ; 08-02-2012 o 19:18

  2. #2
    Vip Vip Awatar Adus81
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    938
    BMW
    e38 740i V8
    Skąd
    Śląskie/Racibórz
    Cytat Zamieszczone przez bolo88pl Zobacz posta
    Witam Panie prosze o rade....
    nie wiem czy mogę się wypowiedzieć,ale zaryzykuje:DNajlepiej jak przedstawisz całą zaistniałą sytuacje swojej ubezpieczalni!!Podjedź tam powiedz jak było i doradzą Ci co i jak i czy możesz dokonać naprawy!!W ten sposób unikniesz niepotrzebnych problemów,związanych właśnie z ubezpieczycielem!!

  3. #3
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Cytat Zamieszczone przez bolo88pl Zobacz posta
    Witam Panie prosze o rade....
    Czytaj swoje posty zanim wciśniesz klawisz "Zamieść ..." Ciężko się czyta tekst bez kropek, przecinków i takich tam polskich pierdół :(
    Gra muzyka

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar bolo88pl
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    241
    BMW
    E65 730D
    Skąd
    Mazowsze
    dobra jutro tam podejde i opowiem co jak i gdzie było......czy jest taka możliwość że nie dostane ani grosza? bo koles uciekł to bedzie cieżko udowodnic ze był pijany i nie pasuje także tak jak napisałem wcześniej wiek po rozkodowaniu nr. rejestracyjnego

    sory za błędy
    Ostatnio edytowane przez joe white ; 08-02-2012 o 20:14

  5. #5
    Vip Vip Awatar Adus81
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    938
    BMW
    e38 740i V8
    Skąd
    Śląskie/Racibórz
    Cytat Zamieszczone przez bolo88pl Zobacz posta
    dobra jutro tam podejde i opowiem co jak i gdzie było......czy jest taka możliwosc że nie dostane ani grosza
    obawiam się że może tak być!!

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar bolo88pl
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    241
    BMW
    E65 730D
    Skąd
    Mazowsze
    żąłuje że nie załatwiłem sprawy po polsku. Wtedy nie uciekł by napewno , może założył by sprawe ale by było wszystko bardziej jasne

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar krzysiek7er
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    661
    BMW
    brak... tym czasem Omega B FL 2.2
    Skąd
    Finlandia
    Przykra sprawa. Ale czego się spodziewać po naszej polskiej policji. W takiej sytuacji możesz podjechać do ubezpieczyciela. Jeśli nie znajdą sprawcy, to albo obciążą właściciela Carismy ( chyba, że auto kradzione to gorzej ), albo masz duże szanse, że szkody pokryje Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny ( nie wiem czy poprawnie, ale coś takiego ) ale i tak bez papierów z policji dużo nie zrobisz. Musisz czekać. Poza tym, zawsze możesz się skarżyć o opieszałość policji. Po to mają samochody i jest kilka komisariatów w mieście, że mają do Ciebie szybko dojechać. Powodzenia życzę w sprawie.

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik Awatar Roobs
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    1,433
    BMW
    E65 740D, E71- X6
    Skąd
    Wrocław
    Przede wszystkim zgłosić szkodę do ubezpieczyciela. Niestety aby coś ruszyć musisz mieć notatkę z policji. Ważne abyś dobrze przedstawił kolejność zdarzeń ( na swoją korzyść, czyli zgodną z prawdą :D ) Ważne!!!! Świadkowie zdarzenia!!!! Musisz ich mieć :D Jeśli jest tak jak mówisz to uznają ci szkodę ewentualnie pokryje je fundusz jednak będzie to dłużej trwało. Możesz naprawić za własne siano a później zwrócą ci za naprawę np na podstawie rachunków.

  9. #9
    Vip Vip Awatar avecezarave
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    1,614
    BMW
    E32 740iL `93
    Skąd
    Mińsk Mazowiecki
    Blog
    27
    Cóż jakby nie patrzeć na tą sytuacje to jest auto a skoro tak to nieważne kto kierował, ważne że jest jakieś OC. Gorzej natomiast jeśli tego OC nie ma ale i to powinien załatwić Fundusz Gwarancyjny.
    [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/1048/dsc0188v.jpg[/IMG 7er

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik Awatar Roobs
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    1,433
    BMW
    E65 740D, E71- X6
    Skąd
    Wrocław
    bardzo ważne kto kierował, to podstawowe odpowiedzi w formularzu :/
    Moja rada, mówiąc że kierowca jest, był pijany bardzo komplikuje sprawę...wiem, nie powinno się pomagać komuś takiemu ale patrzmy na nasze dobro ( poszkodowanego). Ja bym nie wspominał

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •