Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 39

Wątek: 2 allegrowe do oceny

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jimbo22
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    152
    BMW
    E38 740 1996
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    21

    2 allegrowe do oceny

    Jako że podaż e32 w fajnych wersjach znikoma, poszerzam spektrum. Na razie lokalnie.

    Przeszukałem kilka stron wstecz - nie znalazłem nigdzie zapytań o te egzemplarze, także:

    http://otomoto.pl/bmw-740-740i-bordo...C22446881.html
    +
    właściciel, nie handlarz (czyli jest szansa na szczery opis i wiedzę o aucie)
    efekciarski kolor

    -
    początek produkcji
    przednie lampy - różne klosze
    oznaczenie modelu na klapie (wg vin - nie powinno jej być)


    http://otomoto.pl/bmw-735-v8-gaz-sek...C22103715.html
    +
    atrakcyjny wygląd

    -
    komis
    widziałem ją na szybko (przejazdem), ale była zmarznięta strasznie, ciężko ocenić nadwozie. co wyłapałem to: średnio spasowana maska, "coś" w dolnym rogu lewych drzwi pasażera (widać na zdjęciu)

    Coś o nich wiadomo na forum może? Ktoś kojarzy?

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar krzysiek7er
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    661
    BMW
    brak... tym czasem Omega B FL 2.2
    Skąd
    Finlandia
    1: Kolor oryginalny, ale wygląda na zaniedbaną. Ale sprzedawca świadomy mówiąc o cenie.
    2: Przednia i tylna klapa krzywo spasowane, zdjęcie fotela kierowcy ( wygląda jak by gąbka wyłaziła od strony drzwi ), lewe tylne drzwi - inny odcień czy tylko światło tak pada?
    I jeszcze jedno. "Zawieszenie sztywne - nic nie puka". Jakoś odstraszają mnie oferty typu: nic nie puka nic nie stuka.
    Ostatnio edytowane przez krzysiek7er ; 07-02-2012 o 16:52

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    2,061
    BMW
    750iL
    Skąd
    UK
    Niech ktoś z INPA podjedzie obejrzeć, blachy to najmniejsze zmartwienie w tych 7.

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jimbo22
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    152
    BMW
    E38 740 1996
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    21
    Cytat Zamieszczone przez krzysiek7er Zobacz posta
    1: Kolor oryginalny, ale wygląda na zaniedbaną. Ale sprzedawca świadomy mówiąc o cenie.
    Masz coś konkretnego na myśli na zdjęciach? Czy czujesz nosem wg opisu i całokształtu? Mi się nie podobają zwłaszcza te różne klosze - osobiście wymieniałbym parami, może to świadczyć o oszczędzaniu na aucie (a 2: pytanie dlaczego wymienione:) ).

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    2,061
    BMW
    750iL
    Skąd
    UK
    Jak chcesz zadbane auto za niewielkie pieniądze jedź za granicę i to niekoniecznie do niemiec. Szwajcaria/Austria. Takie moje zdanie.

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jimbo22
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    152
    BMW
    E38 740 1996
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    21
    Cytat Zamieszczone przez Michal750 Zobacz posta
    Jak chcesz zadbane auto za niewielkie pieniądze jedź za granicę i to niekoniecznie do niemiec. Szwajcaria/Austria. Takie moje zdanie.
    Nie chce mi sie :) Robić ponad 1000 km w ciemno, latać po urzędach, tracić 1-2 dni urlopu. Zostawiam to jako opcję.

    Ale na razie chyba nie wadzi obejrzeć coś w promieniu kilkunastu km? Zamiast się od razu wyrywać za granicę. Jak będę szukał, nie omieszkam wkleić linków - a na razie, mamy te 2 ze stolicy.

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar krzysiek7er
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    661
    BMW
    brak... tym czasem Omega B FL 2.2
    Skąd
    Finlandia
    Cytat Zamieszczone przez Michal750 Zobacz posta
    Jak chcesz zadbane auto za niewielkie pieniądze jedź za granicę i to niekoniecznie do niemiec. Szwajcaria/Austria. Takie moje zdanie.
    Albo skandynawia :p

  8. #8
    Vip Vip Awatar sebobass
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    688
    BMW
    e66 750Li
    Skąd
    Tarnobrzeg
    Kolego wydaje mi się że klosze są takie same tylko tak pada słońce na nie że na jednym widać poziome kreski a na drugim nie

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar krzysiek7er
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    661
    BMW
    brak... tym czasem Omega B FL 2.2
    Skąd
    Finlandia
    Cytat Zamieszczone przez jimbo22 Zobacz posta
    Masz coś konkretnego na myśli na zdjęciach? Czy czujesz nosem wg opisu i całokształtu? Mi się nie podobają zwłaszcza te różne klosze - osobiście wymieniałbym parami, może to świadczyć o oszczędzaniu na aucie (a 2: pytanie dlaczego wymienione:) ).
    Miałem na myśli m.in klosze, maska obita od kamieni, wewnątrz wysuwany uchwyt na kubki jest krzywo. Po otwarciu maski kupa syfu na zderzaku ( właściciel raczej nie przykładał się mycia albo mył w automatycznych/samoobsługowych myjniach ). A o to w nawiasie to nie wiem o co Ci chodzi.

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik Awatar technics
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    1,547
    BMW
    octavia 1.9tdi ex e65 745 2002 rok ex e38 735
    Skąd
    Szwecja
    W szwecji za te pieniadze napewno nie kupi rozsadnej sztuki . Tu tak samo jak w polsce za zadbana e38 trzeba zaplacic okolo 50 - 70 tys koron to jakies 25 - 35 tys zl . Pozatym oplaty , ogolnie takich aut napewno nie oplaca sie sciagac . A zloma to zmozna kupic w polsce ...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •