Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Nowe radio,a sterowanie z kierownicy...

  1. #11
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Cytat Zamieszczone przez Anatol
    A zdaje to wogóle egzamin ??
    No właśnie Ty przecież masz inne radio i sterowania nie masz ;)
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  2. #12
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Cytat Zamieszczone przez lukasz740
    Witam.
    Odgrzeję trochę temat. Dzisiaj przeglądając allegro, trafiłem na coś takiego, może ktoś będzie zainteresowany: http://www.allegro.pl/item463478991_..._e53_mini.html
    Pozdrawiam.

    TANIO

  3. #13
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    44
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    Grudziądz
    Wreszcie jakaś nadzieja!
    Prawie juz transmiter kupiłem.
    Od czasu jak zacząłem ten temat zdążyłem obdzwonić kilka firm i...
    ...i Pioneer odpadł mają tylko pewniaki do wszystkiego oprócz 7-emek,
    Alpine - 400zł, JVC - 300zł i działa tylko sterowanie głośnością.
    Swoją drogą ciekawe czy to ich cudeńko steruje także przełączaniem stacji?
    Dzisiaj do nich zadzwonię i jak się czegoś więcej dowiem wrzucę na forum.
    Mixer

  4. #14
    Vip Vip Awatar wisior
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    1,296
    BMW
    BMW E61 525ia
    Skąd
    Gdańsk
    Witam poszukaj dobrze na allegro ja swego czasu widziałem takie cudenko ktore wpina sie pod orginalną kostke która dochodzi do kaseciaka potem od niej jest przejściówka na normalne radio z zachowaniem sterowania z kiery koszt jakieś 200pln ważne tylko żebyś ze swojego nowego radia miąl fabryczne wyjście do sterowania radiem z kierownicy pozdrawiam ..

  5. #15
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    44
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    Grudziądz
    Witam Panowie po raz kolejny!!!

    Ponownie odgrzewam temat lecz tym razem już jako doświadczony człek w tej kwestii.
    Kupiłem to cacko i dziś pożegnałem się z blaupunkcikiem-kaseciaczkiem...
    Dwa tygodnie temu kupiłem nowe radyjko Kenwooda model KDC-W5141UAY.
    I teraz kilka ważnych spostrzeżeń co do tego urządzonka jakim jest ów moduł.
    Montaż w sensie połączenia tych wszystkich kabli to kompletny banał, ale upchnięcie tego w komorze na radio to już misterna robota.
    Szczerze mówiąc trochę to wszystko zbyt obszerne, ale przy pomocy jakiegoś długiego i cienkiego narzędzia wszyscy sobie poradzą.
    Nie chciałem nic robić na siłę, a nawet jakbym chciał to i tak by się nie dało.

    Co do działania:

    Sterowanie głośnością działa bez zarzutu.
    Przełączanie stacji radiowych , utworów z CD czy też z Pendriva również śmiga bez zarzutu.
    Nie ujrzycie natomiast po podłączeniu tego modułu zakresu fal i RDS-u na wyświetlaczu na desce rozdzielczej. Ta opcja u mnie zniknęła.

    Jedyna jeśli można to tak nazwać niespodzianka na minus to to,że w momencie kiedy mamy już podłączony do radia kabel od sterowania w kierownicy to pilot zdalnego sterowania jaki otrzymałem w komplecie do radia przestaje mieć sens bo funkcja ta jest dezaktywowana poprzez podłączenie sterowania z kiery.
    Ale to już zarzut bardziej do mojego radia, aczkolwiek podejrzewam,że możecie się spotkać z tym również u innych producentów radyjek samochodowych.
    No ,ale to w sumie jest szczegół bo najważniejsze rzeczy grają i buczą.

    Co do samego sprzedawcy czyli firmy ALLEGRO-4000 to wszystko jak najbardziej w porządku.
    Zamówiłem z tym ,że "za pobraniem" ze środy na czwartek, a w piątek rano już czekała paczuszka.
    Dla zainteresowanych jeszcze raz link do aukcji tego sprytnego gównienka,które może tanie nie jest,ale patrząc na to ,że w JVC chcieli 300zł za kość ,którą tylko steruje się głośnością, a w Alpine ta sama kosztuje 400zł to chyba nie jest aż taki dramat.

    http://www.allegro.pl/item486288356_..._e53_mini.html

    Pozdrawiam wszystkich!!!
    Mixer

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •