Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 53

Wątek: uszczelka pokrywy zaworow

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik Awatar krzysiek7er
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    661
    BMW
    brak... tym czasem Omega B FL 2.2
    Skąd
    Finlandia
    Uszczelki pewnie są dobre. Dokręcałeś dynanometrem czy tak na oko? Załóż nowe uszczelki, dokręć odpowiednim momentem i za 500-1000km sprawdź śruby. Jak coś to dokręć. Przy okazji jak zdejmiesz pokrywy to połóż na czymś płaskim ( najlepiej szybie ) i zobacz czy są proste tak dla pewności.

  2. #22
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    fascynujace, klej do szyb zamiast uszczelki, co polak niewymysli, co polak RADZI koledze! w koparce to mozesz sobie takie debilizmy robic, twoja sprawa, proponuje jako dodatku do oleju zielonej herbaty nasypac a szyby umyc czopkami dziecięcymi

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Rafciu
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    523
    BMW
    E38, 740iL, 2000rok
    Skąd
    Góra Kalwaria
    Cytat Zamieszczone przez Kołtun Zobacz posta
    z mojego skromnego doświadczenia wiem , że viktor to tak samo jak 4 max i inne daremne firmy , czasem tylko da się trafić na dobrą rzecz. Zmień na oryginał , jak kolega WojtekD pisze
    Widać że Twoje doświadczenie jest SKROMNE. Poczynając na kleju do szyb, zamiast preparatach stworzonych do składania silników, a kończąc na podważaniu jakości produktów NIEMIECKIEJ firmy, której produkty można postawić na półce obok oryginału.


    Do założyciela wątku. Zwróć uwagę czy pokrywa nie jest pęknięta, lub jak ktoś napisał krzywa. W końcu to plastik, ma prawo się poddać.

  4. #24
    Zaawansowany Użytkownik Awatar krzysiek7er
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    661
    BMW
    brak... tym czasem Omega B FL 2.2
    Skąd
    Finlandia
    Kleje do szyb są dobre do klejenia różnych innych rzeczy ( ja miałem tablice rejestracyjne przyklejone i zdjęcie ich pod urzędem to była mordęga ) ale zakres temperatury takich klei to ok -40 do +90 stopni ( krótko trwale do 120stopni ). Także do silnika raczej się nie nadają. Ja kleiłem na taki o miedzianym kolorze ( +300 stopni ) i było dobrze. Kiedyś używałem Loctite i też się sprawdzał. Ale ja bym najpierw sprawdził pokrywę. Jeden milimetr odchylenia wystarczy do przecieków.

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    147
    BMW
    było e34 3.0 m60
    Skąd
    śląsk/zabrze
    Cytat Zamieszczone przez Rafciu Zobacz posta
    Poczynając na kleju do szyb, zamiast preparatach stworzonych do składania silników
    nie popieram tego typu praktyk więc nie wiem o co Ci chodzi ? chyba mnie z kimś innym mylisz

    Cytat Zamieszczone przez Rafciu Zobacz posta
    a kończąc na podważaniu jakości produktów NIEMIECKIEJ firmy, której produkty można postawić na półce obok oryginału.
    no przepraszam , ale jeśli produkt porównywalnej jakości do oryginału jest w cenie mniejszej niż najgorszy jakościowo zamiennik to chyba o czymś to świadczy . Nie wierzę , że pan Viktor ma instytucje charytatywną "zróbmy ludziom dobrze nie zarabiając na tym nic"

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    489
    BMW
    745 e65
    Skąd
    janów lub
    koledzy najlepiej to się powymądrzać głupio,nikt nie pisał żeby zastępować uszczelkę klejem do szyb ,pisałem z własnego doświadczenia że klej do szyb sprawdza się idealnie nawet w bardziej odpowiedzialnych uszczelnieniach niż pokrywa w bmw ,takie porady '' kup nową orginalną uszczelkę '' to byle głupi może doradzić ,swoją drogą daję sobie głowę upie....olić że starą uszczelkę oby nie była porozrywana ,odtłuszczam ,smaruje owym klejem delikatnie i ma byc suchutko , ktoś tam pisał że takie rzeczy to w koparce moge sobie robić ; człowieku nie wiesz pewnie że taka pompa od koparki czy silnik ,kosztuje tyle co nowe bmw . więc bez przesady

  7. #27
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Rafciu
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    523
    BMW
    E38, 740iL, 2000rok
    Skąd
    Góra Kalwaria
    Pan Viktor ma ceny na poziomie "erlinga", bądź "goetze" czyli firmami będącymi często dostawcami części na pierwszy montaż.

    Klej do szyb jest do klejenia szyb, nie dekli od silnika.

  8. #28
    Zaawansowany Użytkownik Awatar kataniarz
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    274
    BMW
    e38 735iA
    Skąd
    Jarocin
    Za uszczelki do m62 zapłacilłem groszowe pieniadze <victora >właśnie a to jest oryginał:)

  9. #29
    Zaawansowany Użytkownik Awatar krzysiek7er
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    661
    BMW
    brak... tym czasem Omega B FL 2.2
    Skąd
    Finlandia
    Cytat Zamieszczone przez kataniarz Zobacz posta
    Za uszczelki do m62 zapłacilłem groszowe pieniadze <victora >właśnie a to jest oryginał:)
    Uszczelki Victora idą do GM idą na pierwszy montaż.
    Ostatnio edytowane przez krzysiek7er ; 06-02-2012 o 22:18

  10. #30
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    147
    BMW
    było e34 3.0 m60
    Skąd
    śląsk/zabrze
    Cytat Zamieszczone przez Rafciu Zobacz posta
    Pan Viktor ma ceny na poziomie "erlinga", bądź "goetze" czyli firmami będącymi często dostawcami części na pierwszy montaż.
    Może jestem za mało doświadczony kilkunastokrotnym zawiedzeniem przez podane firmy . Tak więc przepraszam , że zabrałem głos. Albo dalej się nie nauczyłem patrzeć w instrukcję i składac , albo coś jest nie tak z tymi częściami.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •