Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 95

Wątek: co myslicie o tej idiotce z Sosnowca???

  1. #1
    Vip Vip Awatar szczurek
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    1,336
    BMW
    e38 740d e39 525d e65 745i pędzlem malowana m5 sznicer gangsta stajl
    Skąd
    wrocek city

    co myslicie o tej idiotce z Sosnowca???

    Kazda kobieta mówi ze była w szoku tralalala . jak dla mnie perfidnie wszytsko obmysliła kłamała nawet płakała przed kamerą, apelowała zeby oddali jej to dziecko. Tymczasem albo zabiła albo faktycznie jej wypadło to dziecko. No szok dla mnie. prawie pół polski szukało jej dziecka. moim zdaniem dla przykładu powinna dostać za składanie fałszywych zeznań najwyższa karę jaka może byc za to wykroczenie. To nie była zabawa i małe kłamstewko ile pieniędzy poszło z naszych podatków na szukanie "pseudo kidnapera" a czas poswiecony innych ludzi???? no skandal juz dawno powinna siedzieć moim zdaniem . jeszcze kłamstwa gdzie ukryła zwłoki. No perfidny babsztyl. Druga sprawa to policja która oskarża Rudkowskiego o szow przed kamerami. Prawda jest taka ze chcą go oczernić bo to ON a nie Policja rozwiązał zagadkę . Jaja jak berety Mamuska powinna ponieść konsekwencje . Co wy o tym sądzicie?
    Ostatnio edytowane przez szczurek ; 04-02-2012 o 13:26
    codziennie rano budzę się piękniejszy, ale dzisiaj to już przesadziłem :P

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar siwymetal
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    708
    BMW
    E65 745i 2001
    Skąd
    Göteborg,Szwecja
    Tak naprawdę nie ma nic pewnego,mnustwo domysłów i plotek,niektórzy z nieszczęścia próbują zrobić "show" a po za tym nie sądźmy a nie będziemy sądzeni (wierzący jestem raczej mało),bo nigdy nie wiadomo co się stało naprawdę i co się dzieje w głowie tej kobiety,takie sprawy bardzo trudno jednoznacznie ocenić.
    "Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać" (Cyceron)

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Ventola
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    403
    BMW
    e38 740iA (m62b44)
    Skąd
    W-wa
    Zastanawia mnie, czemu akurat ta sprawa została tak nagłośniona.
    Z roku na rok liczba porywanych w Polsce dzieci rośnie, ale nie są organizowane akcje na taką skalę.
    Z tego medialnego szumu, przeszła obok kolejna makabryczna informacja: http://miastokolobrzeg.pl/wiadomosci...-w-szafie.html
    Prowadzę swoje życie, a nie BMW ...

  4. #4
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    A ja popieram szczurka - zastrzyk z trucizna 3 min i po ptokach tak dla przykładu

    Nasze polskie kobiety ( nie mówie że wszystkie) ale te w przedziale 14-25l to mega gwiazdy naogladaja sie tv,telenowel i myślą że takie jest życie że to jedna niekończaca sie zabawa, że każdy koleś ma porsche,ferrari albo wille z basenem sra pieniedzmi i żyje tylko w klubach i dyskotekach i wydaje na zabawe, nie musi pracowac i jest mister world
    a potem przychodzi szara rzeczywistośc w PL i nie radzi sobie jedna z druga bo nie jest jak w telenoweli ale jest jak w filmie kryminalnym

    Matka tego dziecka (22l) to typowy nieodpowiedzialny,zakłamany babsztyl, co cholera tak naprawde wie co z tym dzieckiem zrobiła a teraz przez nia pół polski nie spało nie jadło szukało wirtual kidnapera a teraz dostanie 5 lat po 2 wyjdzie bo pewnie nie karana, będzie dobrze się zachowywała i po wyjściu będzie jescze większa psychopatka i idiotką niż jest.przez nią ma przej.. życie jej mąż,rodzina jej i jego rodzice,i wszyscy ci co zaangażowali się z obowiązku (policja,Rutkowski etc) i z poczucia że tak trzeba - zwykli szarzy ludzie w całą zawieruchę jaką ta paniusia wywołała - jestem za jak najsurowszą karą dla takich trzeba to nazwać otwarcie IDIOTEK !!!
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    527
    BMW
    wiele
    Skąd
    Śląsk
    Czytam ten wątek i tak patrzę czy to aby nie forum onetu ?? bo panowie podobny poziom wypowiedzi. Dajcie na luz, bo nic o tej sytuacji nie wiecie tak naprawde. Rutek robi na tym hajs i szoł,policja nieudolnie coś tam działa jak zwykle, a media robią wam sieczke z mózgu i tyle wiemy w tym temacie. Kara smierci, no jasne kara smierci za wszystko najlepiej: za rozboj, za gwalt, a za kradziez obcięcie ręki. rozumiem ze osobiscie znaliście jeden z drugim tą kobietę i przy okazji jestescie lekarzami psychiatrami,ze tak dokladnie wykreślacie jej charakteropatię w piśmie. Jakie pol polski, 25 mln osob szukalo tego dzieciaka? koszty tej operacji w porownaniu z innymi kosztami panstwa to jakiś smieszny ulamek, uwierzcie mi. Dziwi mnie wasze myslenie - kara smierci bo to za duzo kasy poszlo z 'naszych' podatkow. I mądrzenie sie na necie. Małopolaczkowatość z was wychodzi, panowie.


    Kara śmierci nie jest żadną karą, dlatego zawsze smieszy mnie to sformulowanie, to po pierwsze, po 2 to jest zabójstwo - takie jak kazde inne. A w życiu różnie bywa, ludzie są nieraz uczestnikami jakichś chorych sytuacji. Byc moze kobieta miala problemy psychicznea moze to faktycznie byl glupi wypadek, baba niezbyt rozgarnieta, wystraszyla sie i se ulozyła w małym móżdżku taką legendę. Tego nie wiecie ale zza monitora ziać nienawiscią jest łatwo
    Ostatnio edytowane przez dobrus ; 04-02-2012 o 15:38

  6. #6
    Vip Vip Awatar szczurek
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    1,336
    BMW
    e38 740d e39 525d e65 745i pędzlem malowana m5 sznicer gangsta stajl
    Skąd
    wrocek city
    a ty dobrus jak zwykle na wszystkim sie znasz !!!
    codziennie rano budzę się piękniejszy, ale dzisiaj to już przesadziłem :P

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    527
    BMW
    wiele
    Skąd
    Śląsk
    nie, to wy sie na wszystkim znacie wnosząc z waszych wypowiedzi, ja kulturalnie dyskutuję

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar dOOm_PL
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    455
    BMW
    740iA individual;) / e36 Coupe
    Skąd
    Przemyśl
    Kasia W. ma profił na 7er?? :D
    Jezeli sam Rutek kosztował 100 000 to faktycznie tyle co nic...
    Nie trzeba być biegłym żeby zobaczyć jak perfidnie kłamała i mówiła oddaj mi dziecko a winy będą ci odpuszczone. Jak teraz z biegiem czasu słucham jak to wszystko wyglądało to mogę powiedzieć jedno- na miejscu tej kobity nie spojrzał bym w lustro- sory.
    Co do kary- hmm- trzeba poczekać i się upewnić jak to naprawdę było- bo jeżeli ona to zaplanowała i z zimną krwią tak do wszystkiego podeszła to dożywocie. Jeżeli było tak jak mówi to trzeba też wziąć pod uwagę, że każdy zachowuje się inaczej jeden rozsądnie a drugi... jak widać...
    Jade wolno ale ciagle przed toba:)

  9. #9
    7er Freak Awatar Greg38
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,298
    BMW
    F02 750LxD E65 745i Prins VSI E38 740i Prins VSI
    Skąd
    DE/PL
    Blog
    18
    HELLO!

    Jest tragedia, wyszlo jak wyszlo i niech sad osadzi a policja dokonczy sprawe.
    Kazdy ma swoje zdanie, ale niech je wypowie publicznie w cywilizacjny sposob, chociaz i mnie sie krew gotuje w zylach. Co nie znaczy, ze bede teraz tutaj wylewal pomyje na kogos.

    Prosze trzymac jakis normalny poziom wypowiedzi!!!!!
    Pozdr.

    Greg38

    UWAGA! Pomagam poprzez forum a nie PW lub GG! Masz pytanie - załóż temat i prześlij link a postaram się odpowiedzieć!




    http://7er.pl
    http://bmw.n-sacz.pl
    http://bmw-diag.pl
    http://obd-can.pl
    http://auto-diag.de

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik Awatar arturo193
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    2,178
    BMW
    W planach E38 750i
    Skąd
    Norwegia
    Ciężko dyskutować w takim temacie bo faktycznie reakcja tej kobiety była,delikatnie mówiac,dziwna...ale to co działo się w jej głowie zaraz po wypadku cieżko jest naprawdę sobie wyobrazić.Jedno jest pewne,że po wypadku..o ile to był wypadek...powinna pruć natychmiast z tym dzieckiem na pogotowie lub je wezwać a nie ukrywać ciało...być może to dziecko jeszcze wtedy żyło.
    Ostatnio edytowane przez arturo193 ; 04-02-2012 o 15:58
    Volvo V70 T5 2.3 turbo 250KM 2002,Mercedes CLS 500 2005,Honda CRv 2.0 2007,BMW X5 4.4 2001...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •