Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: problem z myciem szyb, spryskiwacze

  1. #1
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski

    problem z myciem szyb, spryskiwacze

    mam 2 zbiorniczki do mycia szyb, rozumie ze ten wiekszy to "normalny" a mniejszy do mycia agresywnego, OK ale jak ciagne do siebie dzwignie to myje zwyklym plynem, jak wcisne to plynem do mycia agresywnego, tyle ze nieubywa mi plyny ze zbiorniczka! do mycia agresywnego, jak pociagne lub wcisne dzwignie to myje, tyle ze chyba zwyklym plynem??? dlaczego nieubywa? niewiem ci sie dzieje

  2. #2
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    kurde hmmm ja mam też 2 pojemniki ale jeden jest na 100% tylko na reflektor a drugi tylko na szybę ale powiem uczciwie , że te na reflektor to można sobie w .... wsadzić.
    Pić trzeba ! Jeść można !

  3. #3
    7ka
    Gość
    wiec tak sa 2 zbiorniczki,jeden do mycia "szyb" i "reflektorow" drugi sluzy do mycia "intensywnego" po nacisnieciu tego przycisaku..
    co piate uzycie spryskiwacza "szyb" automatycznie wlaczaja sie spryskiwacze "reflektorow"
    zbiornik "intensywnego" mycia zuzywa sie tylko po bacisnieciu przycisku..

  4. #4
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Do duzego zbiorniczka - idzie plyn normalny - a do malego intensywny (taki od czasu do czasu - jak na prawde - juz zwykly plyn w czasie jazdy nie daje rady).

    Mam z tym ukladem tez problemy - na poczatku gdy kupilem auto - dzialalo wszystko cacy -
    po wcisnieciu guziczka - bylo intensywne mycie - lamp i szyby - az tu nagle sam plyn mi z niego schodzi - przeciek. Z duzym zbiornikiem tez cos nie tak - gy zaleje do pelny - tez gdzies sie przelewa - i nagle pod autem mokro ...... czas najwyzszy rozebrac to .....
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  5. #5
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    no to już wiem dlaczego w tym jednym u mnie tyle płynu :!: nie używam mycia intesnywnego :mrgreen:
    Pić trzeba ! Jeść można !

  6. #6
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    ale ja uzywam, i normalnie pryska, samemu przez okolo 2-3 sekundy po nacisnieciu przycisku, tyle ze wydaje mi sie ze pryska zwyklym plynem a nie ze zbiorniczka do mycia intensywnego!!

  7. #7
    Vip Vip
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    292
    BMW
    X5
    Skąd
    ZS
    Przy tym małym zbiorniczku jest taka czerwona afiszka z napisem żeby wlewać tylko koncentrat płynu ja tam wlewam shell-a 1:50 uzupełniam wodą zdemineralizowaną żeby nic nie osadzało się w dyszach spryskiwaczy (bardzo ważne) nalejesz tani płyn z marketu w zimie będzie problem wytraca się tak biały osad który bardzo ciężko usunąć, jest to związane z podgrzewanymi dyszami spryskiwaczy !!!

  8. #8
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    ale mozliwe ze przy wciskaniu przycisku do mycia intensywnego normalnie pryska plyn na szybe a nie pobiera ze zbiorniczka do mycia intensywnego a z normalnego???

  9. #9
    Vip Vip
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    292
    BMW
    X5
    Skąd
    ZS
    Powinien pobierać z intensywnego

  10. #10
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    i wlasnie przestal pobierac, czy cos przestawilem???

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •