Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25

Wątek: elektrozawory, kiedy zamknięte, a kiedy otwarte(foto)

  1. #11
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,249
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    siudema ma zestawy naprawcze oraz sprzedaje już zregenerowane EZ. Odezwij się do niego na PW.

  2. #12
    Początkujący Użytkownik Awatar zloty
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    37
    BMW
    ex e39 TDS 96', e38 740d 00'
    Skąd
    Bolesławiec
    Zestaw naprawczy załatwiony dzięki za pomoc

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik Awatar e4r5t
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    395
    BMW
    e38 3.0 v8 aut.
    Skąd
    wrocław
    ktos jescze ma jakis pomysl jak mi pomoc? skoro ez sa caly czas otwarte,pompka pracuje, weze wchodzace do nagrzewnicy sa gorace, a leci mi caly czas zimno, prawa strona czasami wieje cieplem i od czasu do czasu lewa chlodnym, przed wymiana ez z lewej lecialo cieplo, a z prawej zimno, ale to tylko wtedy,gdy auto wkrecilo sie na wysokie obroty.

  4. #14
    (pre) Neo Katechu Men Vip Awatar hatecraft
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    1,088
    BMW
    735i - E38 FL Aut.
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    7
    Pomysł jest, żeby sprawdzić drożność nagrzewnicy -- trzeba by założyć długie węże na króćce od nagrzewnicy i przepłukać. Najepiej w obie strony -- może jakiś silikon albo inne gów.o zablokowało przepływ.
    Skrzynie automatyczne się zużywają! Przy przebiegu 200 kkm nie oczekujcie bezawaryjnej pracy...

    Kiedy ludzie przestają wierzyć w Boga, to nie jest tak, że w nic nie wierzą, ale wierzą w cokolwiek.
    G. K. Chesterton

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik Awatar e4r5t
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    395
    BMW
    e38 3.0 v8 aut.
    Skąd
    wrocław
    ok, tak zrobię jak znajdę chwile czasu:) a może być jeszcze tak, że mam walnięty klimatronik? albo, że jakieś klapki wew mi się nie otwierają? tylko są po prostu zamknięte cały czas?

  6. #16
    (pre) Neo Katechu Men Vip Awatar hatecraft
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    1,088
    BMW
    735i - E38 FL Aut.
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    7
    Cytat Zamieszczone przez e4r5t Zobacz posta
    a może być jeszcze tak, że mam walnięty klimatronik? albo, że jakieś klapki wew mi się nie otwierają? tylko są po prostu zamknięte cały czas?
    Tak, podłącz pod kompa i będzie wiadomo -- jeśli są błędy, to po wykasowaniu klapy czasem działają poprawnie.
    Skrzynie automatyczne się zużywają! Przy przebiegu 200 kkm nie oczekujcie bezawaryjnej pracy...

    Kiedy ludzie przestają wierzyć w Boga, to nie jest tak, że w nic nie wierzą, ale wierzą w cokolwiek.
    G. K. Chesterton

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik Awatar e4r5t
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    395
    BMW
    e38 3.0 v8 aut.
    Skąd
    wrocław
    Staram sie podpiac pod kompa, ale jak dzwonie do diagnostow to mowia ze podpinaja ten model od rocznika 97 ja mam 95, kolega z forum probowal inpa i nie dalo rady:-( jesli sie okaze ze klapki sa walniete to wymieniam panel klimatronika czy kazda klapke z osobna? Bo wydaje mi sie ze tam w srodku cos blokuje poniewaz czasami leci cieple z prawej a czasami z lewej chlodne, tylko ciekawi mnie jedna rzecz skoro klapki sa zamkniete to dlaczego z kratek wieje powietrze? Nie jest tak ze jak klapki sie zamykaja to nie powinno nic wiac? Tam kazda klapka odpowida za kazdy otwor? Tzn nogi, twarz, szyba itd w takim razie mialbym wszystkie uszkodzone? Jak to jest? Istnieje jakis sposób, aby tam zerknac do srodka bez rozbierania calej deski??

  8. #18
    Leszek VIP Vip Awatar siudema
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    1,833
    BMW
    było e32 m30b35 II89r będzie ...?
    Skąd
    Trzebnica -DeTRoit
    Historię z ogrzewaniem zacznij od el.zaw. jak będziesz pewny że masz sprawne ,możesz szukać dalej ,czyli sterowanie ,klapki itd.
    Lepiej stracić sekundę w życiu , jak życie w ciągu sekundy






    http://dachy-trzcinowe.pl/

  9. #19
    (pre) Neo Katechu Men Vip Awatar hatecraft
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    1,088
    BMW
    735i - E38 FL Aut.
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    7
    Cytat Zamieszczone przez e4r5t Zobacz posta
    kolega z forum probowal inpa i nie dalo rady
    Tak, spotkałem się z takim przypadkiem u znajomego który ma E38 z 1995.
    Też nie dało rady podpiąć się z kompem do klimy, a był problem z nawiewem.
    Skrzynie automatyczne się zużywają! Przy przebiegu 200 kkm nie oczekujcie bezawaryjnej pracy...

    Kiedy ludzie przestają wierzyć w Boga, to nie jest tak, że w nic nie wierzą, ale wierzą w cokolwiek.
    G. K. Chesterton

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik Awatar e4r5t
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    395
    BMW
    e38 3.0 v8 aut.
    Skąd
    wrocław
    siudema, ale zasilanie od ez jest odpięte, przepływ idzie, ponieważ węże wchodzące do nagrzewnicy są gorące czyli ez muszą być otwarte.
    hatecraft czyli nie ma możliwości, aby się podłączyć kompem do tego rocznika???

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •