Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Nie odskakuje rygiel od drzwi kierowcy

  1. #1
    d(-_-)b Vip Awatar ratovnik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    4,102
    BMW
    E66 735Li
    Skąd
    Żory

    Nie odskakuje rygiel od drzwi kierowcy

    Witam wszystkich,

    Nie wiem czy to z powodu niskiej temperatury, ale po naciśnięciu pilota nie odskakuje mi rygielek w drzwiach kierowcy i nie mogę ich otworzyć (wszystkie inne się otwierają i zamykają, bagażnik też). Nie działa to ani z pilota ani mechanicznie wsadzając i przekręcając kluczyk w zamku bagażnika (w drzwiach kierowcy nie mam zamka na kluczyk, gdyż mam klamki angielskie i nie ma dziury). Z konsoli w środku tez nic.
    Wczoraj po rozgrzaniu wnętrza pojazdu drzwi kierowcy się otworzyły (rygielek odskoczył), ale teraz znowu nie chcą się zamknąć (drzwi zamknięte, jednak rygielek nie idzie w dół). Nie mam zamiaru nagrzewać auta przed otwarciem drzwi kierowcy i przed ich zamknięciem.
    Od środka przy zamkniętych drzwiach kierowcy i ciągnięciu za wewnętrzną klamkę rygielek się unosi i po puszczeniu klamki opada nie odblokowując drzwi, ale to chyba normalne.

    Co dokładnie należy wyczyścić, przedmuchać, nasmarować, albo wymienić, aby takie sytuacje w czasie mrozów nie miały miejsca?

    A może to nie z powodu mrozu tylko wilgoci, albo usterki? Tylko czego?

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez ratovnik ; 01-02-2012 o 09:03

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar krzysiek7er
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    661
    BMW
    brak... tym czasem Omega B FL 2.2
    Skąd
    Finlandia
    Najpierw zalecam poszukać na forum bo parę dni temu była o tym mowa. Jeśli każdy zamiast szukać ( wiem, że to trudne, forum jest bogate i zajmuje dużo czasu ) będzie pytać i zakładać nowe posty to po miesiącu będzie taki śmietnik, że sami siebie nie odnajdziemy.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •