Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Kilka pytań o EDC, bezpieczniki i moduł w bagażniku

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    489
    BMW
    745 e65
    Skąd
    janów lub
    kolego ten moduł nad dvd to moduł sterowania głosem właśnie niedawno wymieniałem u siebie

  2. #12
    Początkujący Użytkownik Awatar Cobi
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    56
    BMW
    e65 745i & e66 750Li
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez jędrek Zobacz posta
    kolego ten moduł nad dvd to moduł sterowania głosem właśnie niedawno wymieniałem u siebie
    Wygląda na to że masz rację, bo nie działają mi komendy głosowe, a nie mam tego modułu, tylko wtyczka z kablem sobie wisi (w poprzedniej e65 był ten moduł i komendy działały). Powiedz mi czy jak kupie taki moduł używany i podłącze to wystarczy czy trzeba jeszcze coś kodować/programować?

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    489
    BMW
    745 e65
    Skąd
    janów lub
    kolego to musisz mieć zmostkowany światłowód ,bo jeśli wypniesz wtyczke z modułu to rozłączy się obwód światłowodu i nie działa wtedy radio,cd, navi,itp.ja nic nie kodowałem i wszystko działa. obejrzyj wtyczke powinny być tam 2 zielone światłowody

  4. #14
    Początkujący Użytkownik Awatar Cobi
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    56
    BMW
    e65 745i & e66 750Li
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez jędrek Zobacz posta
    kolego to musisz mieć zmostkowany światłowód ,bo jeśli wypniesz wtyczke z modułu to rozłączy się obwód światłowodu i nie działa wtedy radio,cd, navi,itp.ja nic nie kodowałem i wszystko działa. obejrzyj wtyczke powinny być tam 2 zielone światłowody
    Faktycznie, światłowód jest zmostkowany, rozpoiłem i przestało działać tak jak piszesz :) Dzięki za pomoc :564:

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •