Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Problem z licznikiem

  1. #1
    Matis192
    Gość

    Problem z licznikiem

    Panowie poradzcie mi moje e32 było kiedyś automatem i cały czas wyskakuje mi komunikat błąd skrzyni biegów co mam z tym zrobic jechac na komputer i skasować czy kupić licznik z manuala? aha i jeszcze jedno pytanko panowie co powinien pokazywac moj licznik a bardziej chodzi mi o jego funkcje temteratuje sparalnie kufer open powinno pokazywac? bo narazie to wyskakuje bład skrzyni biegów i raz zapomniałem opuscic recznego to mi napisało czy powinno pisac ze kufer jest otwarty itp ? dziękuje bardzo :)

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Napisz Pan który Baujahr tego 735, rocznik samych zegarów też potrzebny.

    Funkcji komputera pokładowego nie szukać w zegarach tylko na OBC, tam gdzie każda funkcja ma przypisany klawisz, wyświetlacz w zegarach obsługiwany manetką pełni tylko rolę pomocniczą.

    Przy nie zamkniętym bagażniku ma być "kofferaum offen", odnośnie nie zamkniętych drzwi, nie zgaszonych świateł i kończącym się płynie do spryskiwaczy też auto przypomni.


    Więcej funkcji komputera szukać w wyszukiwarce "OBC e32".
    Czarne e32 w benzynie!


  3. #3
    yazg.o.t. Vip Awatar yaz
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    2,652
    BMW
    e2431gt
    Skąd
    inąd
    Blog
    14
    Wyświetlanie komunikatów typu, otwarty bagażnik, niski poziom płynu spryskiwaczy, zaciągnięty ręczny itd. pochodzi od czujników rozmieszczonych w aucie. Natomiast wyświetlanie komunikatów dotyczących np. średniego spalania, godziny czy aktualnej temperatury to funkcje, które można zaprogramować, aby wyświetlały się na zegarach po wciśnięciu przycisku manetki BC. Metoda programowania jest banalna, wciskasz przycisk BC na manetce, do momentu kiedy na wyświetlaczu zegarów pojawi sie PROG1, później przyciskami na OBC wybierasz funkcje, które chesz aby były wyświetlane na zegarach. Po wybraniu wszystkich funkcji zatwierdzasz przyciskiem S/R.

  4. #4
    Matis192
    Gość
    Dziękuje panowie już wszystko rozumiem :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •