Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: kto z woj. świętokrzyskiego mi pomoże? e38 z otomoto

  1. #1
    Początkujący Użytkownik Awatar sirBlack
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    29
    BMW
    jeszcze nie kupione
    Skąd
    z Wodzia

    kto z woj. świętokrzyskiego mi pomoże? e38 z otomoto

    Witam!
    Czy jest ktoś z woj. świętokrzyskiego i ma blisko do Połańca?
    Chodzi o nią http://otomoto.pl/bmw-728-serwisowa-...C22671287.html - dałoby radę zobaczyć i powiedzieć czy to warte zachodu?
    Ewentualnie czy można czegoś się doszukać już na zdjęciach samych?
    Proszę o opinie...
    ...ale ja się nie znam.

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Bmw_740D
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    316
    BMW
    E38 750i było 740D
    Skąd
    Góra Kalwaria k. Warszawy
    Blog
    1
    Po piersze słowa sprzedającego "WYPOSARZENIE AUTA JEST NAJBOGATSZE" :D a nawet foteli niema w elektryce, po drugie lakierniczo mi nie pasuje, tzn. na tylnym zderzaku pomalowana dokładka, reszta dołu samochodu jest w czarnym, po trzecie w opisie jest ASC i ESP, tego drugiego chyba niema (ESP raczej po fl), xenony chyba dokładki bo sprysków niema, i to chyba tyle co ja załwarzyłem.
    Ostatnio edytowane przez Bmw_740D ; 31-01-2012 o 20:17

  3. #3
    Vip Vip Awatar Thomsen1
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    402
    BMW
    728i
    Skąd
    Zawiercie/Kielce
    Siemka sir Black , będe w weekend w Kielcach ale Połaniec jest mi cholerycznie nie po trasie i dość daleko ,ok 80 km.Na fotkach autko wygląda względnie , brakuje zaślepek na pokrywie silnika i pokrywie powiedzmy kolektora, poza tym coś tam podejrzanie czysto , Trzeba obejrzeć na żywo.Poza tym dziwne jest to o czym mówili przedmówcy nie ma zbiornika do xenonów ani spryskiwaczy w zderzaku więc albo światła albo zderzak nie jest ori. Optuje za lampami, pewnie ktoś wrzucił xenonki zapomiając o reszcie ...taki drobiazg.
    Ostatnio edytowane przez Thomsen1 ; 31-01-2012 o 20:28


    Będziesz Miał W_ _ _ _ _ _ e

  4. #4
    Początkujący Użytkownik Awatar sirBlack
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    29
    BMW
    jeszcze nie kupione
    Skąd
    z Wodzia
    Cytat Zamieszczone przez Bmw_740D Zobacz posta
    Po piersze słowa sprzedającego "WYPOSARZENIE AUTA JEST NAJBOGATSZE" :D a nawet foteli niema w elektryce, po drugie lakierniczo mi nie pasuje, tzn. na tylnym zderzaku pomalowana dokładka, reszta dołu samochodu jest w czarnym, po trzecie w opisie jest ASC i ESP, tego drugiego chyba niema (ESP raczej po fl), xenony chyba dokładki bo sprysków niema, i to chyba tyle co ja załwarzyłem.
    no i nie ma czegoś takiego jak "wyposarzenie", poza tym to akurat wiem, że nie jest najbogatsze, nie ma nawet ori radia, ale to można zmienić, podobnie jak te obleśne felgi, a podgrzewana przednia szyba - było w ogóle coś takiego? mi się wydaje że chodzi po prostu o funkcję odparowywania, tak często myloną z ogrzewaną przednią szybą....
    ...ale ja się nie znam.

  5. #5
    Początkujący Użytkownik Awatar sirBlack
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    29
    BMW
    jeszcze nie kupione
    Skąd
    z Wodzia
    Cytat Zamieszczone przez Thomsen1 Zobacz posta
    Siemka sir Black , będe w weekend w Kielcach ale Połaniec jest mi cholerycznie nie po trasie i dość daleko ,ok 80 km.Na fotkach autko wygląda względnie , brakuje zaślepek na pokrywie silnika i pokrywie powiedzmy kolektora, poza tym coś tam podejrzanie czysto , Trzeba obejrzeć na żywo.Poza tym dziwne jest to o czym mówili przedmówcy nie ma zbiornika do xenonów itd.
    no nie, specjalnie tam nie skręcaj, dzięki!
    ...ale ja się nie znam.

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Bmw_740D
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    316
    BMW
    E38 750i było 740D
    Skąd
    Góra Kalwaria k. Warszawy
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez sirBlack Zobacz posta
    no i nie ma czegoś takiego jak "wyposarzenie", poza tym to akurat wiem, że nie jest najbogatsze, nie ma nawet ori radia, ale to można zmienić, podobnie jak te obleśne felgi, a podgrzewana przednia szyba - było w ogóle coś takiego? mi się wydaje że chodzi po prostu o funkcję odparowywania, tak często myloną z ogrzewaną przednią szybą....
    Masz rację chodzi o funkcję odparowywania, widać że sprzedający kompletnie nie zna się na rzeczy, albo typowy "komisiarz"

  7. #7
    Początkujący Użytkownik Awatar sirBlack
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    29
    BMW
    jeszcze nie kupione
    Skąd
    z Wodzia
    tak zazwyczaj jest, nie dziwi mnie to, nie też zaślepki w fotelu pasażera, ale to pierdoła, bardziej mnie interesuje nowy model kierownicy, a stare lampy pseudo xenony, faktycznie dziwne, że nie ma spryskiwaczy....
    ...ale ja się nie znam.

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Bmw_740D
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    316
    BMW
    E38 750i było 740D
    Skąd
    Góra Kalwaria k. Warszawy
    Blog
    1
    Kiera napewno wymieniana bo to od m-pakiet, a ta E38 nie jest w m-pakiecie :D

  9. #9
    Vip Vip Awatar sebobass
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    688
    BMW
    e66 750Li
    Skąd
    Tarnobrzeg
    Witam w czwartek wybieram sie do kielc i moge na okolo pojechac prze poaniec i zobaczyc to auto choc nie bardzo mam po drode. A co do podgrzewani przedniej szyby, to jest podgrzewna pod wycieczkami, w niekorych wesjach szyb nawet dobre widac nadruk grzewczy.

  10. #10
    Początkujący Użytkownik Awatar sirBlack
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    29
    BMW
    jeszcze nie kupione
    Skąd
    z Wodzia
    a ile nadłożysz? może przed czwartkiem ktoś jeszcze tu napisze kto ma w miarę blisko
    ...ale ja się nie znam.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •