Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: kto z woj. świętokrzyskiego mi pomoże? e38 z otomoto

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Początkujący Użytkownik Awatar sirBlack
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    29
    BMW
    jeszcze nie kupione
    Skąd
    z Wodzia

    kto z woj. świętokrzyskiego mi pomoże? e38 z otomoto

    Witam!
    Czy jest ktoś z woj. świętokrzyskiego i ma blisko do Połańca?
    Chodzi o nią http://otomoto.pl/bmw-728-serwisowa-...C22671287.html - dałoby radę zobaczyć i powiedzieć czy to warte zachodu?
    Ewentualnie czy można czegoś się doszukać już na zdjęciach samych?
    Proszę o opinie...
    ...ale ja się nie znam.

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Bmw_740D
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    316
    BMW
    E38 750i było 740D
    Skąd
    Góra Kalwaria k. Warszawy
    Blog
    1
    Po piersze słowa sprzedającego "WYPOSARZENIE AUTA JEST NAJBOGATSZE" :D a nawet foteli niema w elektryce, po drugie lakierniczo mi nie pasuje, tzn. na tylnym zderzaku pomalowana dokładka, reszta dołu samochodu jest w czarnym, po trzecie w opisie jest ASC i ESP, tego drugiego chyba niema (ESP raczej po fl), xenony chyba dokładki bo sprysków niema, i to chyba tyle co ja załwarzyłem.
    Ostatnio edytowane przez Bmw_740D ; 31-01-2012 o 20:17

  3. #3
    Początkujący Użytkownik Awatar sirBlack
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    29
    BMW
    jeszcze nie kupione
    Skąd
    z Wodzia
    Cytat Zamieszczone przez Bmw_740D Zobacz posta
    Po piersze słowa sprzedającego "WYPOSARZENIE AUTA JEST NAJBOGATSZE" :D a nawet foteli niema w elektryce, po drugie lakierniczo mi nie pasuje, tzn. na tylnym zderzaku pomalowana dokładka, reszta dołu samochodu jest w czarnym, po trzecie w opisie jest ASC i ESP, tego drugiego chyba niema (ESP raczej po fl), xenony chyba dokładki bo sprysków niema, i to chyba tyle co ja załwarzyłem.
    no i nie ma czegoś takiego jak "wyposarzenie", poza tym to akurat wiem, że nie jest najbogatsze, nie ma nawet ori radia, ale to można zmienić, podobnie jak te obleśne felgi, a podgrzewana przednia szyba - było w ogóle coś takiego? mi się wydaje że chodzi po prostu o funkcję odparowywania, tak często myloną z ogrzewaną przednią szybą....
    ...ale ja się nie znam.

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Bmw_740D
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    316
    BMW
    E38 750i było 740D
    Skąd
    Góra Kalwaria k. Warszawy
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez sirBlack Zobacz posta
    no i nie ma czegoś takiego jak "wyposarzenie", poza tym to akurat wiem, że nie jest najbogatsze, nie ma nawet ori radia, ale to można zmienić, podobnie jak te obleśne felgi, a podgrzewana przednia szyba - było w ogóle coś takiego? mi się wydaje że chodzi po prostu o funkcję odparowywania, tak często myloną z ogrzewaną przednią szybą....
    Masz rację chodzi o funkcję odparowywania, widać że sprzedający kompletnie nie zna się na rzeczy, albo typowy "komisiarz"

  5. #5
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez sirBlack Zobacz posta
    a podgrzewana przednia szyba - było w ogóle coś takiego? mi się wydaje że chodzi po prostu o funkcję odparowywania, tak często myloną z ogrzewaną przednią szybą....

    Było.... Jak się uniesie wycieraczki ,to pod nimi są widoczne "nitki" ogrzewania.Pomaga wycieraczką w odmarznięciu od szybki :D

  6. #6
    Vip Vip Awatar Thomsen1
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    402
    BMW
    728i
    Skąd
    Zawiercie/Kielce
    Siemka sir Black , będe w weekend w Kielcach ale Połaniec jest mi cholerycznie nie po trasie i dość daleko ,ok 80 km.Na fotkach autko wygląda względnie , brakuje zaślepek na pokrywie silnika i pokrywie powiedzmy kolektora, poza tym coś tam podejrzanie czysto , Trzeba obejrzeć na żywo.Poza tym dziwne jest to o czym mówili przedmówcy nie ma zbiornika do xenonów ani spryskiwaczy w zderzaku więc albo światła albo zderzak nie jest ori. Optuje za lampami, pewnie ktoś wrzucił xenonki zapomiając o reszcie ...taki drobiazg.
    Ostatnio edytowane przez Thomsen1 ; 31-01-2012 o 20:28


    Będziesz Miał W_ _ _ _ _ _ e

  7. #7
    Początkujący Użytkownik Awatar sirBlack
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    29
    BMW
    jeszcze nie kupione
    Skąd
    z Wodzia
    Cytat Zamieszczone przez Thomsen1 Zobacz posta
    Siemka sir Black , będe w weekend w Kielcach ale Połaniec jest mi cholerycznie nie po trasie i dość daleko ,ok 80 km.Na fotkach autko wygląda względnie , brakuje zaślepek na pokrywie silnika i pokrywie powiedzmy kolektora, poza tym coś tam podejrzanie czysto , Trzeba obejrzeć na żywo.Poza tym dziwne jest to o czym mówili przedmówcy nie ma zbiornika do xenonów itd.
    no nie, specjalnie tam nie skręcaj, dzięki!
    ...ale ja się nie znam.

  8. #8
    Początkujący Użytkownik Awatar sirBlack
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    29
    BMW
    jeszcze nie kupione
    Skąd
    z Wodzia
    tak zazwyczaj jest, nie dziwi mnie to, nie też zaślepki w fotelu pasażera, ale to pierdoła, bardziej mnie interesuje nowy model kierownicy, a stare lampy pseudo xenony, faktycznie dziwne, że nie ma spryskiwaczy....
    ...ale ja się nie znam.

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Bmw_740D
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    316
    BMW
    E38 750i było 740D
    Skąd
    Góra Kalwaria k. Warszawy
    Blog
    1
    Kiera napewno wymieniana bo to od m-pakiet, a ta E38 nie jest w m-pakiecie :D

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    493
    BMW
    brak
    Skąd
    podkarpacie
    Cytat Zamieszczone przez Bmw_740D Zobacz posta
    Kiera napewno wymieniana bo to od m-pakiet, a ta E38 nie jest w m-pakiecie :D
    mysle ze niekoniecznie wymieniana - w swojej e38 nie mialem jako takiego M pakietu, ale mialem kierownice M oraz felgi paralele M i elementy te byly wpisane na oryginalnej naklejce wyposazeniowej w ksiazce serwisowej

    dodam ze te malutkie kierunkowskazy po bokach sa w kolorze pomaranczowym a pozostale lampy maja kierunki biale. ciekawe jaki blad wyswietlany jest pod zegarami bo widac strzalki. lusterka nie skladane, brak telefonu, siedzenia tylne nie podgrzewane i bez zadnej regulacji. za to piksele ladnie czytelne :) brak czujnika deszczu chociaz sprzedajacy podaje ze jest, szyby pojedyncze, lusterko wsteczne nie sciemniajace sie (ale moze tak na jednym zdjeciu tylko wyszedl cien cycka przy lusterku), tapicerka na fotelach jak dla mnie zmeczona - z przodu pozdzierana, a i nawet z tylu pozaginana-prawdopodobnie montana bo nappa duzo lepiej opiera sie czasowi. ogolnie jakies takie posklejane to auto i w dodatku mam wrazenie ze "na raty". sprzedajacy podaje ze sa spryskiwacze reflektorow? nie widze szyberdachu - wydawalo mi sie ze szyberdach byl w standardzie i w tym roczniku powinien byc juz szklany czarny ale to tylko moje przypuszczenie oparte jedynie na ogladaniu wielu ogloszen.

    po oplatach wyjdzie z 13-14 tys, nie wiem czy nie warto poszukac czegos innego za wieksze pieniadze i juz zarejestrowane. ale z kolei rok jest przyzwoity, taniej juz chyba nie bedzie. moze byc lepiej ale za inne pieniadze :)
    swoja droga widzialem to auto bo bylem obok w salonie fiata, ale nawet nie podchodzilem ogladac tego bmw - z daleka, przykurzone i z tymi reflektorami patrzylo jakos tak smutno :( moze ten kolor mi nie lezy
    Ostatnio edytowane przez bmw ; 31-01-2012 o 22:34

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •