Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: kto z woj. świętokrzyskiego mi pomoże? e38 z otomoto

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    493
    BMW
    brak
    Skąd
    podkarpacie
    Cytat Zamieszczone przez Bmw_740D Zobacz posta
    Kiera napewno wymieniana bo to od m-pakiet, a ta E38 nie jest w m-pakiecie :D
    mysle ze niekoniecznie wymieniana - w swojej e38 nie mialem jako takiego M pakietu, ale mialem kierownice M oraz felgi paralele M i elementy te byly wpisane na oryginalnej naklejce wyposazeniowej w ksiazce serwisowej

    dodam ze te malutkie kierunkowskazy po bokach sa w kolorze pomaranczowym a pozostale lampy maja kierunki biale. ciekawe jaki blad wyswietlany jest pod zegarami bo widac strzalki. lusterka nie skladane, brak telefonu, siedzenia tylne nie podgrzewane i bez zadnej regulacji. za to piksele ladnie czytelne :) brak czujnika deszczu chociaz sprzedajacy podaje ze jest, szyby pojedyncze, lusterko wsteczne nie sciemniajace sie (ale moze tak na jednym zdjeciu tylko wyszedl cien cycka przy lusterku), tapicerka na fotelach jak dla mnie zmeczona - z przodu pozdzierana, a i nawet z tylu pozaginana-prawdopodobnie montana bo nappa duzo lepiej opiera sie czasowi. ogolnie jakies takie posklejane to auto i w dodatku mam wrazenie ze "na raty". sprzedajacy podaje ze sa spryskiwacze reflektorow? nie widze szyberdachu - wydawalo mi sie ze szyberdach byl w standardzie i w tym roczniku powinien byc juz szklany czarny ale to tylko moje przypuszczenie oparte jedynie na ogladaniu wielu ogloszen.

    po oplatach wyjdzie z 13-14 tys, nie wiem czy nie warto poszukac czegos innego za wieksze pieniadze i juz zarejestrowane. ale z kolei rok jest przyzwoity, taniej juz chyba nie bedzie. moze byc lepiej ale za inne pieniadze :)
    swoja droga widzialem to auto bo bylem obok w salonie fiata, ale nawet nie podchodzilem ogladac tego bmw - z daleka, przykurzone i z tymi reflektorami patrzylo jakos tak smutno :( moze ten kolor mi nie lezy
    Ostatnio edytowane przez bmw ; 31-01-2012 o 22:34

  2. #12
    Początkujący Użytkownik Awatar sirBlack
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    29
    BMW
    jeszcze nie kupione
    Skąd
    z Wodzia
    uuu... a skąd wiesz o lusterku, że nie jest samościemniające? ja po opłatach liczyłem że wyjdzie raczej 12k, licząc ok. 2,5k opłat. cena podejrzanie niska to fakt.
    ...ale ja się nie znam.

  3. #13
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez sirBlack Zobacz posta
    a podgrzewana przednia szyba - było w ogóle coś takiego? mi się wydaje że chodzi po prostu o funkcję odparowywania, tak często myloną z ogrzewaną przednią szybą....

    Było.... Jak się uniesie wycieraczki ,to pod nimi są widoczne "nitki" ogrzewania.Pomaga wycieraczką w odmarznięciu od szybki :D

  4. #14
    Vip Vip Awatar sebobass
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    688
    BMW
    e66 750Li
    Skąd
    Tarnobrzeg
    Jak coś to ja mam jakieś 40km do nadrzucenia.

  5. #15
    Początkujący Użytkownik Awatar sirBlack
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    29
    BMW
    jeszcze nie kupione
    Skąd
    z Wodzia
    oko to będę wdzięczny, ewentualnie jakiś zwrot kosztów też wchodzi w grę (tylko jedź powoli! :D )
    ...ale ja się nie znam.

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    493
    BMW
    brak
    Skąd
    podkarpacie
    czy kolega zainteresowany zakupem w ogole dzwonil tam i wie cokolwiek np. jakie bledy pokazuje komputer pod zegarami? moze to byc skrzynia, silnik w trybie awaryjnym, moze problem z chlodzeniem? po co tam ma ktos jechac 40 km i co ma tam ogladac to nie wiem. to nie V12 zeby nasluchiwac "czy lewa strona pracuje". duzo spostrzezen zostalo napisane w tym temacie - wyposazenie biedne, srodek podniszczony, z zewnatrz posklejane i pomalowane czesci bez ladu i skladu. kolego nie masz za duzo kasy na zakup takiego auta w przyzwoitym stanie, czego sie spodziewasz, ze ktos tam pojedzie i co niby zobaczy..?
    uwazam ze gdyby auto bylo jakies szczegolne i za duze pieniadze, a kolega mieszkal nad morzem to mozna by kusic kogos zeby gonil i ogladal... no chyba ze kolega sebobass ma gest i koniecznie chce pomoc :)

  7. #17
    Początkujący Użytkownik Awatar sirBlack
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    29
    BMW
    jeszcze nie kupione
    Skąd
    z Wodzia
    nie! nie dzwoniłem, nie pytałem, średnio też czytałem opis. w opisie zazwyczaj są głupoty, a ludzi sprzedających auta też już się dość nasłuchałem, także że się tak wyrażę "wolę bez". co się dało wypatrzyliśmy na zdjęciach, sebobass się zaoferował, ja skorzystałem, nie widzę problemu. co zobaczy? nie wiem, ale sam jeździ tym modelem to będzie się liczyło ogólne wrażenie o tym egzemplarzu. jak go nie będzie brało na wymioty podczas oglądania, to kto wie....
    ...ale ja się nie znam.

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Sławomir
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    318
    BMW
    2x V12
    Skąd
    Śląsk
    Jakbyś zadzwonił, może byś mógł od razu skreślić :] W ogóle bez gazu bierzesz? :D
    A co do najtańszych na alledrogo to zdecydowanie odradzam :P Nigdy auta nie są najtańsze bez powodu :D
    Podarunki od bezdomnego: E32 V12 + G12 V12

  9. #19
    Vip Vip Awatar sebobass
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    688
    BMW
    e66 750Li
    Skąd
    Tarnobrzeg
    Dzwoniłem wczoraj do gościa, mówię że w sprawie ogłoszenia, Gościu że którego (więc handlarz pewnie). Ja do niego że chciałem podjechać oglądnąć auto a on że go nie ma w domu do wieczora. Zapytałem o komunikaty na komputerze gościu zdziwiony mówi że się nic nie wyświetla, mówię że na zdjęciach widać czerwone strzałki na wyświetlaczu, przekonywał mnie że nic niema.Rozmowa zaczęła schodzić na nieciekawy tor więc odpuściłem i podziękowałem. Jak coś to spróbuj ty przedzwonić i podpytać a jiak coś to może będzie okazja podjechać jeszcze w przyszłym tygodniu.

  10. #20
    Początkujący Użytkownik Awatar sirBlack
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    29
    BMW
    jeszcze nie kupione
    Skąd
    z Wodzia
    dzięki bardzo, najwyżej sam się kopsnę za tydzień w sobotę. z takimi typami nie ma co gadać, samemu trzeba sobie to wszystko obczaić. wiem że najtańszego nie ma co kupować, ale z drugiej strony można wsadzić 3-4k i jeździć z większą pewnością. oczywiście o ile auto nie jest po solidnym dzwonie.
    ...ale ja się nie znam.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •