Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30

Wątek: Żarówki LED w kierunkowskazach

  1. #21
    d(-_-)b Vip Awatar ratovnik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    4,102
    BMW
    E66 735Li
    Skąd
    Żory
    Ładnie to wygląda. A jak silnik jest włączony a światła wyłączone to murgną co jakiś czas czy nie?

    Te dwie sztuki H7 LED nie wyszły tak drogo.

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    441
    BMW
    728i
    Skąd
    zabrze
    Przyznam Ci że nie sprawdzałem bo i tak TRZEBA jeździć na światłach cały rok :) Ale jeśli masz świadła DRL i zależy Ci na odpowiedzi to mogę sprawdzić....

    P.S. Fajna dupcia nie ? :)

  3. #23
    d(-_-)b Vip Awatar ratovnik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    4,102
    BMW
    E66 735Li
    Skąd
    Żory
    Ano fajna :)

    Mam aktywowane DRL na drogowych, ale czasami włączam postojowe, bo żarzą mi się wtedy kierunki :)

  4. #24
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    441
    BMW
    728i
    Skąd
    zabrze
    A to faktycznie możliwe i nawet bardzo prawdopodobne bo ten komp cały czas wysyła impulsy do zarówek.
    Sprawdzę to dziś jak się zachowuje przy zgaszonych światłach.

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    441
    BMW
    728i
    Skąd
    zabrze
    Sprawdziłem i mruga kilka razy po czym wywala bład świateł.
    Ciekawostka jest taka, że mam światła zaprogramowane tak, ze gasną wraz ze stacyjką więc przy światłach właczonych gdy włączę zaplon nie mam błedu świateł, jednak gdy włączę zapłon przy światłach zgaszonych - bład wyskakuje. Gdy właczę światła - bład znika.
    Tyle co mogę Ci pomóc :) Mruga tylko kilka razy po czym bład i cisza...

  6. #26
    d(-_-)b Vip Awatar ratovnik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    4,102
    BMW
    E66 735Li
    Skąd
    Żory
    W sumie to można wyłączyć interfejsem komunikaty odnośnie sprawdzania świateł, więc pójdę w tym kierunku. Tylko czy jak wyłączę komunikaty to dalej będzie sprawdzał i nie informował czy w ogóle nie będzie sprawdzał... hmm

  7. #27
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    441
    BMW
    728i
    Skąd
    zabrze
    Zależy co można wyłączyć bo jeśli komunikaty to sprawdzał będie, jeśli sprawdzanie (check-i) to przestanie migać.
    Tak czy inaczej to miganie trwa jakies 15 sekund po cym wywala bład, wątpię żebyś zdąył się właczyć w ruch uliczny z migającymi światłami :)

  8. #28
    d(-_-)b Vip Awatar ratovnik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    4,102
    BMW
    E66 735Li
    Skąd
    Żory
    Wyłączyć można prawie każdy komunikat na kompie.

  9. #29
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    441
    BMW
    728i
    Skąd
    zabrze
    Tak, ale można wyłączyć KOMUNIKAT czy CHECK w module ? :) Ogólnie sprowadza się do tego, że w pierwszym przypadku komputer załapie błąd ale o nim nie poinformuje (czyli sprawdzi ale nie będzie gonga), w drugim nie bedzie sprawdzał więc nie będzie w ogóle wiedział o błedzie i go nie wyświetli :)
    Niby niuans a jednak róznica bo błędu nie wywali ale żarówkami mrugnie. Teraz kwestia czy przeszkadza nam mruganie czy komunikat na wyświetlaczu.
    Masło maślane ;)

  10. #30
    d(-_-)b Vip Awatar ratovnik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    4,102
    BMW
    E66 735Li
    Skąd
    Żory
    Jak przyjdą do mnie H7 Led to pewnie będę wyłączał te komunikaty, bo na pewno się pojawią i żarówki będą mrugać. Dam nać jak poszło i jak komputer :)

    Ale teraz mam wyłączone sprawdzanie tylnych przeciwmgielnych, bo nie mam oprawek w tylnej lampie i w diagnozie nic nie wykazuje (mam wersję USA).

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •