Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Poka¿ wyniki od 51 do 57 z 57

W±tek: E38 monta¿ tylnej pó³ki z rolet±

  1. #51
    Damian Vip Awatar vramzes
    Do³±czy³
    Jul 2012
    Posty
    2,946
    BMW
    BMW E36 320 , EX : e32 730 iA , e38 730i manual, e32 730 Shadow Line
    Sk±d
    BRALIN
    To ja w takim razie juz nic nie wiem,chyba poszukam poprostu rolety z przedlifta....

  2. #52
    marcin.b11
    Go¶æ
    Ona musi ruszyæ. Zadzwoñ do mnie jak bêdziesz przy aucie to Ci pomogê bo tak ³atwiej ;) i nie musisz nic kupowac bo ja mam pprzedlifta a juz cale wnêtrze polift

  3. #53
    Pocz±tkuj±cy U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Feb 2013
    Posty
    51
    BMW
    e38 730i
    Sk±d
    ¶rem

    Post

    Panowie potrzebujê ¿yczliwego kolegi który strzeli mi fotkê kostki(czarna) rolety elektrycznej która wpinana jest w sterownik od roletki przy tylnym nadkolu...
    (Posiadam roletê ale mam uciêt± kostkê i nie nie wiem na który pin daæ + i -)
    Z góry dziêki za pomoc

  4. #54
    Vip Vip Awatar tiron
    Do³±czy³
    Sep 2007
    Posty
    760
    BMW
    E38 750IA ACS INDIVIDUAL, E31 850CSI pakiet,manual :)
    Sk±d
    Nowy Targ
    HELPpppppppp.....temat stary ale nie ma opisu do mojego problemu w tym temacie 😞 Zakladam roletê do przedlifta a przycisk mam ten nowszy na 5pin z kolorami:szary z czerwonym paskiem,br±zowy z czarnym,bialy,zolty i fioletowy z bialym paskiem w zolte plamki- i z tym ostatnim mam problem bo pozostale polaczylem a tego nie wiem gdzie ....do kolegow od schematów mo¿ecie podpowiedzieæ?
    740 e38 NA CZʦCI...czas na zmiany :D

  5. #55
    Zaawansowany U¿ytkownik Awatar Yacek
    Do³±czy³
    Jan 2015
    Posty
    202
    BMW
    E38 730D 10/1999
    Sk±d
    Warszawa
    czy mo¿e kto¶ zna jednak poprawny numer OEM tych pinów do wtyczki na panelu ? :-) bo nie wiem co zamawiaæ..... na REAL OEM tych pinów jest chyba z 10 do wyboru :(
    http://www.realoem.com/bmw/enUS/show...91#61130005197
    który z nich to ten wlasciwy ?
    E38 730D 10/1999 ORIENTBLAU Niestety nie jestem milionerem gazownikiem, je¿d¿ê dieslem...

  6. #56
    Zaawansowany U¿ytkownik Awatar Yacek
    Do³±czy³
    Jan 2015
    Posty
    202
    BMW
    E38 730D 10/1999
    Sk±d
    Warszawa
    no dobrze, piny ostatecznie znalaz³êm, wszystko przygotowa³em.... wyjmuje panel i wtyczke nz panelu, mysle sobie bedzie OK bo moj to bida wersja tylko przycisk DSC na panelu :P... ale odwracam wtyczke a tam wszystkie piny zajete.... te dwa co mialy byc wolne, wolne nie s±... w jednym siedzi szaro-czarny kabelek.... czyzby wiêc mam ju¿ poprowadzone kable do rolety ?? oka¿e siê jak zdejme kanape i polke... jezeli jednak sie okaze ze nie ma instalacji pod rolete, to w takim razien do jasnej ciasnej jak to podpiac pod wtyczke w panelu ??? :-)

    Kliknij obrazek, aby uzyskaæ wiêksz± wersjê

Nazwa:	wtyczka_E38_1.jpg
Wy¶wietleñ:	8
Rozmiar:	94.5 KB
ID:	7971
    E38 730D 10/1999 ORIENTBLAU Niestety nie jestem milionerem gazownikiem, je¿d¿ê dieslem...

  7. #57
    Zaawansowany U¿ytkownik Awatar maxtoto
    Do³±czy³
    Dec 2010
    Posty
    346
    BMW
    740iA M62TUB44 S2, 530iA M54
    Sk±d
    Poltoriko
    Odkopujê temat, mam roletê panel z przyciskiem chcê zamontowaæ w polifcie w którym rolety nie by³o. Ma kto¶ wiedzê b±d¼ zdjêcie gdzie podpi±æ 2 przewody w panel? Czy w tym obwodzie jest bezpiecznik i ewentualnie który to numer, dziêkujê za pomoc.
    Broñ Masowego Wyprzedzania

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •