Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 94

Wątek: Witam :)

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik Awatar daniel_hack
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    189
    BMW
    e38 728iA
    Skąd
    Siedlce
    Witaj kolego!
    t y l k o . . .

    Ex: Fiat 125p 1990, e34 m50b20: 1992

  2. #22
    Doświadczony Użytkownik Awatar dorka
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    1,106
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    KATOWICE
    Hej Mati ;) Oby tym razem coś nie walneło Ciebie w łeb i nie sprzedał buni :D (żarcik) ;0
    Nanosekunda: czas jaki upływa między zmianą światła na zielone, a wściekłym zatrąbieniem na ciebie przez kierowcę z tyłu.


  3. #23
    Matis192
    Gość
    Nie ten samochód ma mi słuzyc na soboty i niedziele i za troszke juz mam 2 pary które chcą jechać tym klasykiem do ślubu :) Pozdrawiam Dorka :)

  4. #24
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Wygląda całkiem dobrze :) Poka zdjęcia środka

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Seb00
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    109
    BMW
    E38 M60
    Skąd
    LS
    Delphin to wg mnie jeden z najładniejszych lakierów na E32, oczywiście Diamantschwarz metallic nie ma sobie równych ;) Powodzenia w dalszych modach i bezawaryjności!

  6. #26
    Matis192
    Gość
    to moje alumki na lato 17 cali model rondell58 ranty w polerke i srodek bedzie odnowiony :) Pozdrawiam

  7. #27
    Matis192
    Gość
    Dzisiaj do mnie dotarła kierownica MT1 Nie jest idealna ale bardzo mi sie podoba ;p
    stara kierownica wygladała jak okret :)

  8. #28
    Początkujący Użytkownik Awatar Leszek
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    97
    BMW
    e-38 740d
    Skąd
    Borne Sulinowo
    Witam kolegę.Ładnie się prezentuje autko.Pozdrawiam.

  9. #29
    Matis192
    Gość
    Witam dawno nic nie pisałem u siebie ale uuu dzieje się u mnie oj dzieje :) / Na razie zrobiłem mały remont silnika bo mi popychacz stukał odrazo nowy łańcuch uszczelki itp jest o niebo lepiej wymiana świec kabli to swoja drogą :) ale co najważniejsze co miało być to Alumy :) Rondell a teraz są :)
    19 calowe po tatowej renowacji wyglądają idealnie tylko w mojej miejscowości jest problem bo żaden wulkanizator nie chce ich założyć :( powód ? zbyt świeże i tak czekaj sobie ale myślę ze w sobotę będzie sesja z kolega e34 a jakie mam plany ? zrobiłem mały Photoshop jaka gleba i tylne kierunki czerwone tylko na takiej glebie 19 nie wejdzie :( a jesli nie wejdzie to na sprzedaż :) chętni mogą pisać

  10. #30
    Zaawansowany Użytkownik Awatar meush
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    204
    BMW
    E32 730iA V8, E87 118d
    Skąd
    Skarżysko-kamienna
    Rondell lepsze jak dla mnie, na glebie z rantem będzie dużo lepiej niż na tych 19:)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •