Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 1 do 10 z 24

W±tek: Nie mogê je¼dziæ z klim±

  1. #1
    Super Moderator Awatar olejus
    Do³±czy³
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Sk±d
    Wroc³aw

    Nie mogê je¼dziæ z klim±

    S³uchajcie no mam problem bo nie mogê je¼dziæ z klim± - za ka¿dym razem choruje (chyba ¿e to zbieg okoliczno¶ci).

    Upa³ - klima = katar i bol±ce oczy

    Mo¿e ja nie umiem korzystaæ z klimy ?? Mo¿e j± siê w³±cza tylko na 15 minut a przez nastêpne 15 siê gotuje ... nie mam ju¿ pomys³u.
    Piæ trzeba ! Je¶æ mo¿na !

  2. #2
    Ja zawsze klime ustawiam nawiewy na sama gore na podsufitke wtedy chlodne powietrze opada sobie na dol i jest ok ...
    Poza tym przed wyjsciem z auta a raczej zanim dojade do danego miejsca 5 minut wczesniej wylaczam klime aby organizm sie unormowal , po czym wysiadam :)

    Zazwyczaj gdy odrazu wysiadasz wsiadasz w klime i z klimy masz zatoki lub chorobe

    A moze ty ustawiasz sobie na twarz jakos lub w rejony ?

  3. #3
    Super Moderator Awatar olejus
    Do³±czy³
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Sk±d
    Wroc³aw
    wszystkie nawiewy ustawiam na siebie nawet te pasa¿era :mrgreen:
    Piæ trzeba ! Je¶æ mo¿na !

  4. #4
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Do³±czy³
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Sk±d
    DZG
    Blog
    1
    Roznica temperatury na zewnatrz - a ustawiona na klimatyzacji nie powinna byc wieksza jak 6-8 stopni celsjusza - wtedy wszystko powinno byc OK - no i wzadnym wypadku nie kieruj na siebie strumienia chlodnego powietrza ....
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odno¶nie funkcjonowania forum, wspó³pracy ...
    Proszê o kontakt ze mn± .!


  5. #5
    wstrz±¶niêty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Do³±czy³
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Sk±d
    Warszawa
    Blog
    11
    Klima wysusza powietrze i czasami u niektórych osób wystêpuje przesuszenie ¶luzówki oczu. S± na to kropelki (lekarz okulista). A je¶li chodzi o temperaturê, to ja osobi¶cie nie ustawiam mniej ni¿ 20 st. C. i jest ok. Mój syn ma ten sam problem z klim± co Ty.

  6. #6
    Super Moderator Awatar olejus
    Do³±czy³
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Sk±d
    Wroc³aw
    no mi przepisa³ okulista sztuczne ³zy tyle , ¿e po zakropinieniu nie mo¿na przez jaki¶ czas autem jechaæ
    Piæ trzeba ! Je¶æ mo¿na !

  7. #7
    Cytat Zamieszczone przez olejus
    wszystkie nawiewy ustawiam na siebie nawet te pasa¿era :mrgreen:
    Sam sobie odpowiedziales w tym watku :mrgreen: :mrgreen:

  8. #8
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    May 2007
    Posty
    610
    a moze to alergia? kiedy miales ostatnio odkazana klime?

    ustawianie nawiewow na sufit to swoja droga, a jak jezdzisz krotkie dystanse to lepiej okna pootwierac bo przejedziesz sie 5 minut w zimnym, pozniej wyjdziesz do cieplego, pozniej znowu 5 minut w zimnym i przeziebienie gotowe, sam sie o tym przekonalem niestety

  9. #9
    7ka
    Go¶æ
    nie mozna ustawiac na siebie..

    mialem ten sam problem jak w mb mialem mechaniczna klime..czesto nastawialem na max zimno i tak caly czas wialo chlodem...tutaj mam klimatronik i tez raczej nie ustawiam mniej jak 20 w ksiazce jest napisane ze bmw zaleca odpowiednia temp 22..

  10. #10
    Vip Vip
    Do³±czy³
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Sk±d
    Bielsk Podlaski
    ja mam klime ustawion± na 22 stopnie, a jak jade a na zewnatrz jest okolo 23-24 stopni wogole ja wylaczam, niewiem czy jestes alargikiem bo ja od 2 lat i tez czesto chorowalem przez klime, uklad proponuje odkazic i niechlodzic tak mocno, jak masz gdzies podjechac 2-3 km to lepiej otwozyc okna niz wlaczyc klime, auto gorace wewnatrz, siadasz, robi sie gor±co poki klima schlodzi, pozniej chlodniej i znowu goraco jak wysiadasz,

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •