Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Rozladowywuje sie akum

  1. #11
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Cytat Zamieszczone przez krzysiek1989 Zobacz posta
    ja jak mialem 13,8V w omedze to po kilku kilometrach jazdy na xenonach nie moglem ponownie juz odpalic auta.
    I co ?? Zmiana aku pomogła, czy jeszcze coś padło ??
    Gra muzyka

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik Awatar krzysiek1989
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    221
    BMW
    E-38 730 V8
    Skąd
    Przemyśl
    nie wymienialem aku.
    pomogla regeneracja alternatora.

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Rafciu
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    523
    BMW
    E38, 740iL, 2000rok
    Skąd
    Góra Kalwaria
    Prawidłowe napięcie ładowania w samochodowej instalacji elektrycznej mieści się w przedziale od 13,8V do 14,4V. Zarówno mniejsze jak i większe napięcie jest niezdrowe dla akumulatora.

  4. #14
    Vip Vip Awatar kruger32
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,827
    BMW
    BMW e38 750 il audi a8 d3 4.2tdi exlusive
    Skąd
    Bielsko
    koledzy mam również problem z padającym akumulatorem walcze z tym od kilku miesięcy dziś wyciągnąłem wszystkie bezpieczniki wraz z tymi 40a a pobór na poziomie 054a ani drgnie co mam zrobić odłączyć moduły po kolei przeczytałem większość postów w tym temacie ale w większości przypadków panel klimy tuner lampki itp wszystko co zabezpieczone bezpiecznikami ten trop przerobiłem od a do z proszę o jakieś sugestie

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik Awatar chytrusek
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    889
    BMW
    e38 740 M62B44
    Skąd
    Krasnystaw
    Ja też mam podobny problem. Może to typowa bolączka ? Mój co prawda nie pada po czterech dniach, ale jak zostawię auto na tydzień, czy dwa, to jestem pewien, że nie odpali. Aku mam dość wiekowe, więc mnie to za bardzo nie dziwi. Dodatkowo zauważyłem, że oprócz alarmu cały czas pracuje odbiornik GPS, więc w przypadku nieużywania samochodu te urządzenia mają prawo zużyć energię z baterii. U siebie odpinałem aku kilka razy na dłuższy czas. Nie powodowało to nic strasznego poza kasowaniem ustawień pamięci fotela, przebiegu dziennego i błędów w komputerze.

  6. #16
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    2,061
    BMW
    750iL
    Skąd
    UK
    Czyli co nie usypia się i cały czas "buczy" z tyłu w bagażniku chłodzenie? Zasadniczo po kilkunastu minutach od zamknięcia auta się to wszystko wyłącza.

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik Awatar chytrusek
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    889
    BMW
    e38 740 M62B44
    Skąd
    Krasnystaw
    Być może i się usypia, ale zawsze po otwarciu bagażnika słyszę aktywność napędu DVD. Zwróciłem też uwagę, że GPS nie potrzebuje czasu na nagrzanie, jak w przypadku zewnętrznych urządzeń,tylko zawsze jest natychmiast gotowy do pracy. Słyszałem też, że GPS i telefon w BMW były tak przemyślane przez fabrykę, żeby można było zawsze namierzyć samochód w razie potrzeby, dlatego te urządzenia tak naprawdę nigdy się całkowicie nie wyłączają tylko pozostają trybie gotowości.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •