Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: tarcze i klocki przód do 740 28mm

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar beatles86
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    289
    BMW
    E32 m60b40
    Skąd
    Biłgoraj-Lublin

    tarcze i klocki przód do 740 28mm

    Proszę o poradę muszę wymienić w ciągu najbliższych 2tyg tarcze i klocki z przodu.
    Mam niezły mętlik co tam wsadzić. Chciałem zaznaczyć że mówimy o czymś normalnym tj. TRW ATE Brembo meyle? gt parts i inne odpadają ,bo chodzi o hamulce a nie żarówki. Mam trochę wątpliwości co do ate, mój brat założył w e39 ate pd i stwierdził że po 2 tyś zaczęły bić.
    Może macie jakiś sprawdzony zestaw który nie zawodzi. Jeżeli znacie cenę dobrych tarcz i klocków to proszę opadanie.
    Ostatnio edytowane przez beatles86 ; 25-01-2012 o 23:13

  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    35
    BMW
    730d
    Skąd
    Pszczew
    Miesiąc temu zmieniłem tarcze klocki i czujniki,przód tył firmy ATE i jest ok

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar MariuszE38
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    1,161
    BMW
    Sprzedane
    Skąd
    Toruń
    Kup zestaw Jurida - tarcze i klocki - cena około 1 tys ale spokój na długi czas i nie będziesz miał problemu z biciem jak w innych. Tylko najpierw delikatnie musisz ich używać.
    ex:
    E36 325 TDS AC Schnitzer (160KM, 305Nm)
    E38 728iA Shadowline Individual
    E53 X5 4,4i Sport Pack

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    147
    BMW
    było e34 3.0 m60
    Skąd
    śląsk/zabrze
    Polecam ATE ale oryginały nie made in china , Textar albo Jurid . W każdym wypadku należy wyczyścić bardzo dokładnie piastę i sprawdzić bicie żeby nie było potem głupiej gadki że po 2000km bije , potem odpowiednie dotarcie , czyli wypad na miasto na 20 min , na jakąś trasę gdzie można się rozpędzać i hamować do woli nie stwarzając zagrożenia i potem spokojna jazda w celu wychłodzenia świeżo dotartych hamulców. Sprawdzić też trzeba pracę zacisku , bo dużo osób wkłada nowe tarcze nowe klocki i zacisk cały czas trzyma i hamuje powodując przegrzanie tarczy i jej odkształcanie.

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Bmw_740D
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    316
    BMW
    E38 750i było 740D
    Skąd
    Góra Kalwaria k. Warszawy
    Blog
    1
    Tylko oryginały, w tylu bmw co wymieniałem tarcze to tylko oryginał - niestety nie są tanie ale coś za coś, oczywiście klocki również.

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar beatles86
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    289
    BMW
    E32 m60b40
    Skąd
    Biłgoraj-Lublin
    Padło na tarcze ate i klocki ferrodo fdb. Jak się będą sprawować napisze wkrótce. Koszt zestawu myślę że w korzystnej cenie 600pln. Nie z allegro i tez nie z Chin.;)!!

  7. #7
    Vip Vip Awatar epul
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    1,032
    BMW
    e32 740i 93'
    Skąd
    Gliwice
    Blog
    14
    No i bardzo dobry wybór. Pamiętaj aby piaste dobrze wyszczotkować aby bicie się nie zrobiło i kierą nie telepało. Jak bedzie za słabo to tylko wymianka na 4tłoki pozostaje :)

    Jak German to Anna.

  8. #8
    Vip Vip Awatar jarek88
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,905
    BMW
    E32 730i R6 90' , E32 740iA 93'
    Skąd
    Tomaszów Mazowiecki
    Blog
    20
    hahha a 4 tłoki ma moc i ładnie zza felgi wygląda

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •