Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Radio, navi, tel, komputer NIE DZIAŁA PROBLEM Z IDRIVE

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    50
    BMW
    745i (e65)
    Skąd
    Ciechanów

    Question Radio, navi, tel, komputer NIE DZIAŁA PROBLEM Z IDRIVE

    BMW e65 2002r. 745i (początek produkcji) dzisiaj w nocy auto stało pod tzw. chmurką. Rano odpalam, a tu nie gra radio, nie działa CD, navi, telefon.
    Jak i również w komputerze (on board) nie było wartości puste pola. Jezdziłem tak po mieście koło 3-4 godz. i nic zdjołem klemy i nic, wszedłem w menu ukryte i zrobiłem reset. Podpiołem DISa i tam był jeden błąd zmieniarki że jest ciągle uszkodzona, jeden w silniku od wentylatora, i jakiś jeden w module ,,MOST``. Zrobiłem test i reset idrive. Nic nie pomogło, aż po godzinie zgasiłem auto wróciłem jade biore ostrzej zakręt i zaczelo wszystko ŻYĆ.
    Po 2 godz. zrobiło sie tak znowy na pół godziny.
    Co to może być wadliwa elektryka czy coś miesza?

  2. #2
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,236
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Obstawiałbym problem z radiem. Jak klientowi zdemontowałem radio(dźwięk w lewym kanale zanikał) to też nie było wspomnianych funkcji.

    Co dokładnie jest za błąd związany z MOST? Radio to jeden z elementów które komunikują się m.in. poprzez tę szynę
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    489
    BMW
    745 e65
    Skąd
    janów lub
    kolego miałem to samo ,czasami się zawieszało aż wkońcu przestało wszystko działać czyli radio,cd ,zmieniarka,itp ,pojechałem do serwisu a tam odpowiedz że trzeba wszystko przejrzeć po kolei każdy moduł i zejdzie to kilka godzin darowałem sobie a w domu doszedłem w 5 min ,poprostu po zdejmowaniu wtyczek od modułów ma się świecić jeden światłowód ,okazało się że padł moduł sterowania głosem ,wypiołem światłowody z kostki i połączyłem kawałkiem wężyka i wszystko grało ,oczywiscie oprócz sterowania głosem ,dokupiłem moduł i jest ok

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    50
    BMW
    745i (e65)
    Skąd
    Ciechanów
    Jakie moduły obsługuje MOST?

    JAk wszedłem w menu ukryte/serwisowe w idrive to było ich par ale w miejscu jedne go było (wait) czekać jak w niego wszedłem wszystkie pola były tak wypeł nione spodziewam sie że to by było to tylko nie wiem który to moduł też tak macie?

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    50
    BMW
    745i (e65)
    Skąd
    Ciechanów
    Problem sam wczoraj stwierdziłem za pomocą pętli MOSTA. Jest to licznik, jak go odłączyłem i dałem pętle wszystko działa poza On Board (komputerem).

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •