Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Zmiana MiD na wyswietlacz 16:9

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    134
    BMW
    728 e38
    Skąd
    Białystok/Gdynia

    Zmiana MiD na wyswietlacz 16:9

    Interesuje mnie zmiana radia buissnes RDS z MiD (bez BC) na panoramiczny wyświetlacz. Z identycznym pytanieniem bylem w ASO niestety dowiedzialem sie ze moje 728 (prod. październik 1996), a dokladnie to komputer jest zablokowany (tzn. nie jest to do konca pewne i sprawdzic to mozna tylko podlaczajac taki wyswietlacz) i nie bedzie widzial nowego wyswietlacza. Najbardziej zalezy mi na tym aby dzialalo radio i BC, a po podpieciu zmieniarka DVD i tuner TV. na module navi najmniej mi zalezy bo mam oddzielne navi które sie bardzo dobrze spisuje w terenie. W ASO panowie wycenili mi przeróbke samochodu na ok.10tys. zl - tak zeby wszystko dzialalo tip-top. I tutaj sie rodzi moje pytanie skierowane do kogos kto to robil, lub przynajmeniej jest w temacie. Czy da sie to zrobic taniej? jakies 10krotnie taniej? :P
    "With Great Power, Comes Great Responsibility"

  2. #2
    7er Freak Awatar Greg38
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,298
    BMW
    F02 750LxD E65 745i Prins VSI E38 740i Prins VSI
    Skąd
    DE/PL
    Blog
    18
    Hi,

    zamiana Mid na 16:9 funkcjonuje bez Problemu. Sam u siebie to zrobilem a mam z 1995 r. Musisz miec wiazki navi, 16:9, czytnik MK najlepiej 4, antene uchwyty...

    Pozdr.
    Pozdr.

    Greg38

    UWAGA! Pomagam poprzez forum a nie PW lub GG! Masz pytanie - załóż temat i prześlij link a postaram się odpowiedzieć!




    http://7er.pl
    http://bmw.n-sacz.pl
    http://bmw-diag.pl
    http://obd-can.pl
    http://auto-diag.de

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    134
    BMW
    728 e38
    Skąd
    Białystok/Gdynia
    no tak tylko panowie w ASO stwierdzili ze komputer 728 (z paź. 96) nie ma softu obslugujacego navi itp. Powiedzieli ze 7 z silnikami 4.0 w góre (oraz mniejsze silniki ale fabrycznie wyposazone w navi) nie maja zablokowanego upgrade. a ja mam ;/ a watpie zeby próbowali mnie okłamac bo przez kilka bitych godzin próbowali znalesc rozwiazanie i ludzi którzy to robili (dzwonili do ASO w Wa-wie, Krakowie i chyba Gdansku). Chociaz w ASO jak to w ASO lubia ludzi z kasy "doić" wiec cena ok.10tys tez mnie nie zdziwila, ale zanimi zaczne cokolwiek kupywac wolalbym miec 100% pewnosc ze wszystko bedzie dzialać.
    "With Great Power, Comes Great Responsibility"

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    137
    BMW
    E65 745i
    Skąd
    sieradz
    Cytat Zamieszczone przez nosek
    no tak tylko panowie w ASO stwierdzili ze komputer 728 (z paź. 96) nie ma softu obslugujacego navi itp. Powiedzieli ze 7 z silnikami 4.0 w góre (oraz mniejsze silniki ale fabrycznie wyposazone w navi) nie maja zablokowanego upgrade. a ja mam ;/ a watpie zeby próbowali mnie okłamac bo przez kilka bitych godzin próbowali znalesc rozwiazanie i ludzi którzy to robili (dzwonili do ASO w Wa-wie, Krakowie i chyba Gdansku). Chociaz w ASO jak to w ASO lubia ludzi z kasy "doić" wiec cena ok.10tys tez mnie nie zdziwila, ale zanimi zaczne cokolwiek kupywac wolalbym miec 100% pewnosc ze wszystko bedzie dzialać.
    Taniej chyba wyjdzie sprzedać auto dołożyć to 10 koła i kupić coś z 1999roku chyba powinno starczyć. A Panom z aso dziękujemy

  5. #5
    Cytat Zamieszczone przez Jarecki
    Cytat Zamieszczone przez nosek
    no tak tylko panowie w ASO stwierdzili ze komputer 728 (z paź. 96) nie ma softu obslugujacego navi itp. Powiedzieli ze 7 z silnikami 4.0 w góre (oraz mniejsze silniki ale fabrycznie wyposazone w navi) nie maja zablokowanego upgrade. a ja mam ;/ a watpie zeby próbowali mnie okłamac bo przez kilka bitych godzin próbowali znalesc rozwiazanie i ludzi którzy to robili (dzwonili do ASO w Wa-wie, Krakowie i chyba Gdansku). Chociaz w ASO jak to w ASO lubia ludzi z kasy "doić" wiec cena ok.10tys tez mnie nie zdziwila, ale zanimi zaczne cokolwiek kupywac wolalbym miec 100% pewnosc ze wszystko bedzie dzialać.
    Taniej chyba wyjdzie sprzedać auto dołożyć to 10 koła i kupić coś z 1999roku chyba powinno starczyć. A Panom z aso dziękujemy
    chyba z 2001 ? .Bo z tego co sie orientuje 16:9 fabrycznie wychodziły w 2001.

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez robertzpoznania
    Cytat Zamieszczone przez Jarecki
    Cytat Zamieszczone przez nosek
    no tak tylko panowie w ASO stwierdzili ze komputer 728 (z paź. 96) nie ma softu obslugujacego navi itp. Powiedzieli ze 7 z silnikami 4.0 w góre (oraz mniejsze silniki ale fabrycznie wyposazone w navi) nie maja zablokowanego upgrade. a ja mam ;/ a watpie zeby próbowali mnie okłamac bo przez kilka bitych godzin próbowali znalesc rozwiazanie i ludzi którzy to robili (dzwonili do ASO w Wa-wie, Krakowie i chyba Gdansku). Chociaz w ASO jak to w ASO lubia ludzi z kasy "doić" wiec cena ok.10tys tez mnie nie zdziwila, ale zanimi zaczne cokolwiek kupywac wolalbym miec 100% pewnosc ze wszystko bedzie dzialać.
    Taniej chyba wyjdzie sprzedać auto dołożyć to 10 koła i kupić coś z 1999roku chyba powinno starczyć. A Panom z aso dziękujemy
    chyba z 2001 ? .Bo z tego co sie orientuje 16:9 fabrycznie wychodziły w 2001.
    Od września 2000r juz wychodziło, ja takową mam z października i rożni się to tylko tym że mam jeszcze stary telefon - ale o tyle lepszy od najstarszego że można czytać/wysyłać sms'y, ma identyfikacje numerów przych. i manu w języku polskim

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik Awatar Saillupus
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,473
    BMW
    e65 760i 2003r , X5 4.6iS 2002r
    Skąd
    Szczecin
    Blog
    6
    jak by kupił auto z małą navi i mk2 to kosztem 2,5tys by założył 16:9
    a zakładanie odrazu 16:9 z "niczego" to troche bez sensu, bardzo pracochłonne i kosztowne
    a swoją drogą to takich rzeczy nie robi się w aso ;)
    było e38 730d 1999r, e38 750i 2000r, e53 4.4i 2001r, e46 330Ci 2001r

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    134
    BMW
    728 e38
    Skąd
    Białystok/Gdynia
    no do aso zajechalem tylko po to zeby dostac na kartce dokladna rozpiske tego co musialbym kupic wraz z nr. czesci i cena :] a tak na marginesie to chyba sobie odpuszcze ten wyswietlacz... zbyt malo oplacalne. daj boze moze w usa znajdzie sie cos taniego :medit: :medit: :P
    "With Great Power, Comes Great Responsibility"

  9. #9
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    26

    Cala Prawda

    Witam bez problemu mozna zainstalowac taki zestaw nawigacyjny z monitorem 16;9 jeszce sie nie zdazyla bumka zeby nie dalo sie zainstalowac

    pozdrawiam wszystkie serwisy aso (wiedza i wiedza)


    odezwij sie kolego jesli jestes dalej zainteresowany
    LOS BANDITOS BMW TEAM

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •